- Це той випадок, коли воїни АТО сподівалися лише на власні сили, і об’єдналися для корисної справи, - підкреслив член ГО «Біла стріла» Віталій Панахов. – Справа в тому, що ті, хто був на сході країни ніколи вголос не скажуть, що їм чогось не вистачає, чи їм важко стояти в чергах у поліклініці. От ми й зробили гарну справу для себе самих.
АТОвці кажуть, що просто досить довго чекали на підтримку влади у питаннях лікування. Їм обіцяли європейські умови в госпіталі, обстеження без черг тощо. Обіцяного хлопці не дочекалися – і взяли справу до своїх рук. Треба віддати належне представникам влади – останні одразу долучилися до співпраці з учасниками ГО.
- Пишаюся тим, що нам
вдалося довести справу до кінця, - відзначає голова Міжнародного Благодійного
Фонду «Дитяче майбутнє», представник Всеукраїнського об’єднання «Діти – краще,
що ми маємо» Сергій Скорик. – Тепер хлопцям не треба вистоювати черги в
державних лікарнях – тут у нас все є на місці. Дякую всім представникам влади,
котрі нас підтримали – це в першу чергу депутат обласної ради Ігор Йосипенко,
голова Бериславської РДА Олександр Гомон та міський голова Нової Каховки
Володимир Коваленко.
Самі учасники АТО,
присутні на відкритті медичного центру говорять, що допомога – дуже необхідна.
Хлопці жартували навіть, що місцевий апарат УЗД коштує, як літак. Однак,
відтепер вони можуть користуватися всіма послугами центру абсолютно
безкоштовно. Ініціатори відкриття зазначають, що у центрі не відмовлять в
допомозі будь-якому учаснику АТО. Однак перевагу матимуть саме герої-захисники,
котрі є членами ГО у Херсоні, Бериславі, Новій Каховці та Олешках.- У нас вестимуть прийом кардіолог, невропатолог, гастроентеролог, ЛОР, вертебролог - розповідає головний лікар центру медичної допомоги Марина Голубєва. – З досліджень у нас є УЗД, електрокардіограма, маніпуляційний та масажний кабінети. Звісно для всіх учасників АТО всі наші послуги є безкоштовними. Саме для цього ми й відкрили наш центр – забезпечити хлопців усією необхідною допомогою.
У планах центру – відкрити стаціонарне відділення для тих учасників АТО, котрі приїздитимуть з віддалених районів та відділення психологічної реабілітації воїнів. Воно, на думку Марини Голубєвої, конче необхідне для героїв. Однак не всі вони і не одразу в цьому зізнаються.
"Херсонщина за день"