ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

17:00 24/04
День 1521. 24 квітня. Що обговорюють херсонці у соцмережах      
16:58 24/04
На війні 22-річний військовий з Херсонщини Артем Кулик      
16:58 24/04
Звільнений з російського полону морпіх з Олешок Олександр Дідур взяв участь у Kyiv Security Forum      
16:46 24/04
Депутатку Держдуми, причетну до депортації дітей з Херсона, висунули на посаду омбудсмена РФ      
16:21 24/04
ВККС відклала рішення щодо херсонського адвоката Шкути в конкурсі до апеляційного суду      
16:00 24/04
У Херсоні провели в останню путь бійця Костянтина Авраменка      
15:50 24/04
Через щоденні атаки в Херсоні неможлива повноцінна відбудова — волонтер      
15:49 24/04
Херсонська громада отримала від Німеччини генератори на понад 506 тисяч євро      
15:44 24/04
У Херсоні внаслідок атаки дрона загорівся будинок, пожежники врятували людей. ФОТО      
15:38 24/04
Окупанти викрали картину херсонського художника Кравченка та тримають її у Криму      
15:29 24/04
Театральна діячка Альона Мовчан отримала грант Президента України      
15:00 24/04
Херсон і мародери: від розграбування «Фабрики» у 2022 році до червоних зон нині – нічого не змінилося?      
14:55 24/04
“Росіяни були в шоці, що вони нас залякують, а ми все одно ходимо і робимо свою роботу”. Розмова з начальником Костянтинівської СВА Олексієм Кільдеровим      
14:50 24/04
Сили оборони уразили дронами базу ФСБ окупантів на лівобережжі Херсонщини      
14:39 24/04
Жителя Херсонщини, який ймовірно підпалив автомобіль військового та зберігав вдома зброю, взяли під варту      
14:25 24/04
Станіславська сільрада витратить 205 тис. грн на ремонт службового авто      
14:15 24/04
Оголосили про підозру директорці підприємства, яка продавала паливо окупаційній владі      
14:14 24/04
З Херсонської громади поліція евакуювала жінку та 16-річного сина: їх будинок пошкоджений через обстріл РФ      
14:03 24/04
Ходив по вулиці з гранатою та підпалив авто військового: жителю Білозерської громади повідомили про підозру      
13:39 24/04
Російські військові обстріляли Комишани поблизу Херсона: поранена жінка      
13:39 24/04
Російські військові обстріляли Комишани поблизу Херсона: двоє поранених      
13:36 24/04
З російського полону звільнили 193 українських захисників      
13:19 24/04
Війська РФ сьогодні тричі хотіли просунутися на Херсонщині, – Генштаб      
13:13 24/04
Управління СБУ Херсонщини розслідує справу щодо фігуранта матеріалу "Вгору" Дмитра Афанасіаді      
13:00 24/04
До 20 градусів тепла вдень і заморозки вночі: погода у вихідні на Херсонщині      
12:40 24/04
Працюють на агресора: підозра двом окупаційним «депутатам» Херсонщини      
12:35 24/04
У МВА закликають обмежити рух у передмісті Херсона через посилення дронових атак      
12:27 24/04
На Херсонщині призупинено розгляд понад тисячі заяв щодо зруйнованого житла      
12:25 24/04
Жителі Херсона можуть отримати аварійно-ремонтні набори від Благодійної організації Save Ukrainians      
12:23 24/04
Жителів Херсонської громади просять обмежити пересування в районі Інженерного та Зеленівки      
12:22 24/04
Обрались до окупаційних "рад": двом жителям Херсонщини заочно оголосили підозру у колабораціонізмі      
12:18 24/04
У Херсонській МВА хочуть змінити межі села Степанівка      
12:00 24/04
У Херсоні ліквідовують наслідки сильного вітру. Скільки надійшло заявок?      
11:49 24/04
“Вірю, що вона знайдеться”. Херсонка майже пів року не втрачає надії знайти свою улюбленицю Жужу      
11:29 24/04
У Херсоні масово анулюють дозволи на розміщення зовнішньої реклами      
11:17 24/04
У Вашингтоні встановили інсталяцію з 20 тисяч іграшок на підтримку викрадених Росією українських дітей      
10:59 24/04
На Дніпропетровщині загинув боєць з Херсонської області      
10:57 24/04
У Херсоні поліція затримала громадянина Узбекистану, який незаконно перебував в Україні      
10:46 24/04
Яка погода очікується в Херсоні та області 25 квітня 2026 року?      
Все новости

Архив публикаций

«    Апрель 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
СПЕЦТЕМЫ


    Херсонцы, дешевых цен на лекарства ждать не следует

    За почти год пребывания у власти, Премьер-министр Украины Владимир Гройсман надавал столько обещаний, что если они все бут исполнены, то среднестатистический украинец утонет в изобилии.

    Для того, чтобы не случилось несчастья Премьер подходит к проблеме «слажено и дифференцированно», «осторожно и осмотрительно». Ведь он не раз заявлял, что несет ответственность за каждого.

    Видать вспомнив все свои обещания о том, что еще чуток и он всех «вылечит», ну, в смысле завалит дешевыми лекарствами, и что это может пагубно отразится на здоровье нации он «дал задний ход».

    Вот некоторые из обещаний в хронологическом порядке после вступления на престол. Ой, о чем это я, на престоле у нас другой обещальник, тот который специализируется на «безвизе».

    И, так, что же обещано Премьером.

    20 апреля 2016 г.

    Кабинет министров Украины утвердил три шага для снижения цен на лекарства в Украине – Гройсман

    6 июля 2016 г.

    «Мы разработали законопроект и добились поддержки фракций «Блок Петра Порошенко», «Народный фронт», «Самопомощь» и прочих – смогли принять закон, который дерегулирует рынок лекарств в Украине», - сказал Гройсман.

    15 июля 2016 г.

    Что мы получим в перспективе 3 – 4 месяца? Снижение цен на лекарства и качество лекарств – Гройсман

    26 августа 2016 г.

    Правительство собирается навести порядок в фармацевтической сфере, в результате чего лекарства в Украине подешевеют – Гройсман

    26 октября 2016 г.

    «Правительство примет необходимые решения, которые приведут нас за 3, 4, 5 месяцев к существенному снижению цен на лекарства. Это наша задача, которую мы выполним», - сказал Гройсман.

    22 ноября 2016 г.

    Лекарства должны подешеветь – Гройсман

    Ну, раз должны, значит обязательно подешевеют. Когда? А вот это вопрос уже следующий, а он обещал ответить только на один, так, что троечку (как в том старом анекдоте про студента, который готов был ответить на вопрос без подготовки, если профессор поднимет ему результат на 1 бал) он свою заработал.

    И, так, с 1 февраля 2017 года!

    Нет, вы не ослышались, все правильно, именно с сегодняшнего дня должны были подешеветь лекарства которые применяют при лечении сразу по нескольким группам заболеваний: сердечно-сосудистые, диабет второго типа, бронхиальная астма. Все это должно было произойти в рамках Программы, которую в правительстве нарекли: «Доступные лекарства». Программа должна регулировать цены на лекарства. А для того, чтобы граждане, у которых есть такие заболевания, могли лечиться Минздрав устанавливает так называемую «референтную цену» производителя лекарственного средства (всего в рамках Программы собирались регулировать цены по 21 действующему веществу).

    Премьер обещал, что это позволит снизить стоимость лекарств, и в результате они должны быть на уровне цен, нет, не обольщайтесь, не в Украине. За «константу» взяли уровень цен в Польше, Венгрии, Словакии, Чехии, Латвии (да, да именно эти государства и цены на лекарства там были установлены как «референтные» для Украины).

    Где обещанное? Как известно его ждут… три года.

    Гройсман же убеждает, что подождать осталось недолго всего-то месяц. «… накануне введения референтных цен на лекарства часть представителей фармацевтической индустрии выразили обеспокоенность, что для надлежащего выполнения указанного регулирования им нужен более длительный переходный период для реализации остатка лекарственных средств, на которые распространяется регулирование цен».Так заявлено в оправдание того, что счастье для народа снова перенесли. Когда теперь ждать. Совсем не долго. Согласно обещанию Премьера Программы всенепременно (якобы) начнет действовать с 1 апреля.

    Будем надеяться, что это не шутка от Владимира Гройсмана (уже, кстати, не первое обещание счастья с 1 апреля).

    Что произойдет за этот месяц? Не исключается вариант, что производители, а может быть и перекупщики (у кого будут закупать лекарства остается загадкой), усеют поднять цену на 50 – 80%, чтобы потом в рамках Государственной программы опустить на 3 – 5%?

    Посмотрим. Завтра утром отправляемся в аптеки, и начинаем следить за тем как быстро соответствующие группы лекарственных форм начинают «набирать» в цене и насколько они подешевеют с 1 апреля.

    Не смейтесь! А вдруг все обещанное Гройсманом правда?

     

    Сергей Осолодкин





    Похожие публикации

    Добавьте комментарий




    0"/>

    ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

    17:00 24/04
    День 1521. 24 квітня. Що обговорюють херсонці у соцмережах      
    16:58 24/04
    На війні 22-річний військовий з Херсонщини Артем Кулик      
    16:58 24/04
    Звільнений з російського полону морпіх з Олешок Олександр Дідур взяв участь у Kyiv Security Forum      
    16:46 24/04
    Депутатку Держдуми, причетну до депортації дітей з Херсона, висунули на посаду омбудсмена РФ      
    16:21 24/04
    ВККС відклала рішення щодо херсонського адвоката Шкути в конкурсі до апеляційного суду      
    16:00 24/04
    У Херсоні провели в останню путь бійця Костянтина Авраменка      
    15:50 24/04
    Через щоденні атаки в Херсоні неможлива повноцінна відбудова — волонтер      
    15:49 24/04
    Херсонська громада отримала від Німеччини генератори на понад 506 тисяч євро      
    15:44 24/04
    У Херсоні внаслідок атаки дрона загорівся будинок, пожежники врятували людей. ФОТО      
    15:38 24/04
    Окупанти викрали картину херсонського художника Кравченка та тримають її у Криму      
    15:29 24/04
    Театральна діячка Альона Мовчан отримала грант Президента України      
    15:00 24/04
    Херсон і мародери: від розграбування «Фабрики» у 2022 році до червоних зон нині – нічого не змінилося?      
    14:55 24/04
    “Росіяни були в шоці, що вони нас залякують, а ми все одно ходимо і робимо свою роботу”. Розмова з начальником Костянтинівської СВА Олексієм Кільдеровим      

    14:50 24/04
    Сили оборони уразили дронами базу ФСБ окупантів на лівобережжі Херсонщини      
    14:39 24/04
    Жителя Херсонщини, який ймовірно підпалив автомобіль військового та зберігав вдома зброю, взяли під варту      
    14:25 24/04
    Станіславська сільрада витратить 205 тис. грн на ремонт службового авто      
    14:15 24/04
    Оголосили про підозру директорці підприємства, яка продавала паливо окупаційній владі      
    14:14 24/04
    З Херсонської громади поліція евакуювала жінку та 16-річного сина: їх будинок пошкоджений через обстріл РФ      
    14:03 24/04
    Ходив по вулиці з гранатою та підпалив авто військового: жителю Білозерської громади повідомили про підозру      
    13:39 24/04
    Російські військові обстріляли Комишани поблизу Херсона: поранена жінка      
    13:39 24/04
    Російські військові обстріляли Комишани поблизу Херсона: двоє поранених      
    13:36 24/04
    З російського полону звільнили 193 українських захисників      
    13:19 24/04
    Війська РФ сьогодні тричі хотіли просунутися на Херсонщині, – Генштаб      
    13:13 24/04
    Управління СБУ Херсонщини розслідує справу щодо фігуранта матеріалу "Вгору" Дмитра Афанасіаді      
    13:00 24/04
    До 20 градусів тепла вдень і заморозки вночі: погода у вихідні на Херсонщині      
    12:40 24/04
    Працюють на агресора: підозра двом окупаційним «депутатам» Херсонщини      

    12:35 24/04
    У МВА закликають обмежити рух у передмісті Херсона через посилення дронових атак      
    12:27 24/04
    На Херсонщині призупинено розгляд понад тисячі заяв щодо зруйнованого житла      
    12:25 24/04
    Жителі Херсона можуть отримати аварійно-ремонтні набори від Благодійної організації Save Ukrainians      
    12:23 24/04
    Жителів Херсонської громади просять обмежити пересування в районі Інженерного та Зеленівки      
    12:22 24/04
    Обрались до окупаційних "рад": двом жителям Херсонщини заочно оголосили підозру у колабораціонізмі      
    12:18 24/04
    У Херсонській МВА хочуть змінити межі села Степанівка      
    12:00 24/04
    У Херсоні ліквідовують наслідки сильного вітру. Скільки надійшло заявок?      
    11:49 24/04
    “Вірю, що вона знайдеться”. Херсонка майже пів року не втрачає надії знайти свою улюбленицю Жужу      
    11:29 24/04
    У Херсоні масово анулюють дозволи на розміщення зовнішньої реклами      
    11:17 24/04
    У Вашингтоні встановили інсталяцію з 20 тисяч іграшок на підтримку викрадених Росією українських дітей      
    10:59 24/04
    На Дніпропетровщині загинув боєць з Херсонської області      
    10:57 24/04
    У Херсоні поліція затримала громадянина Узбекистану, який незаконно перебував в Україні      
    10:46 24/04
    Яка погода очікується в Херсоні та області 25 квітня 2026 року?      
    Все новости

    Наверх