Поета та музикант Микола Сєрга, який знаходиться у лавах ЗСУ, звернувся до мешканців тимчасово окупованих територій у зв’язку з проведенням так званих “референдумів”.

Відеозвернення опублікував рух опору “Жовта стрічка” у себе в телеграм-каналі.

“Брати і сестри!  Зараз вас залякують, погрожують, переслідують. Тим самим виказуючи свою слабкість, свій страх, свою ницість. Окупант розуміє, що він приречений. Що йому залишились лічені місяці. І б’ється в конвульсіях. Вражає критичну інфраструктуру. Проводить нічого не гідні референдуми. Ігноруйте цей цирк.Референдуми в українських містах не визнає ні одна цивілізована країна світу. Бо вони позбавлені логіки і здорового глузду, не кажучи про юридичні обґрунтування. Заповнювати цей бюлетень – це як збиратися розрахуватися в супермаркеті грошима з ігри «монополія»”, – наголошує Микола.

“Не дозволяйте своїм менш свідомим друзям і близьким приймати участь у цій вакханалії. Чиніть опір. Вступайте в рух громадянського опору «Жовта стрічка»!”, – наголошує військовослужбовець.