
Зранку 11 березня у Дніпровському районі Херсона російські військові спрямували дрон із вибухівкою на велосипедиста в районі місцевого ринку. Чоловік врятувався, внаслідок атаки пошкоджені приміщення магазинів.
Після шостої години ранку 11 березня дрон російських військових намагався поцілити по 40-річному чоловіку в районі ринку, розповідає продавчиня Оксана.
"Летів дрон за велосипедистом, він поранений. І хотів його вбити – мабуть, це так мало виглядати. Він потім забіг сюди, ми його заспокоїли. Потім чоловік пішов у лікарню", — говорить жінка.
За її словами, охоронця, який відкривав ворота, врятувало диво.
"Добре, що не пішов відчиняти інші ворота. Затрималися біля собак. Дрон ми не чули. Це було так раптово. Останні два дні взагалі ситуація дуже загострилась", — розповіла жінка.
У магазині внаслідок скидання вибухівки вибиті вікна, говорить продавець Віталій.
"Скидали на велосипедиста. А в нас вікна вибило ось у магазині. Він зачинений був, але вже працює", — каже херсонець.
Раніше керівник МВА Мрочко повідомляв, що російські військові з безпілотника скинули вибухівку на велосипедиста у Дніпровському районі Херсона.
Підписуйтеся на новини Суспільне Херсон у WhatsApp,
Джерело – Суспільне