
1 серпня російські окупанти завдали ударів по Херсонщині з артилерії, мінометів, авіації та БпЛА. У поліції розповіли про наслідки обстрілів.
Зокрема, під вогневим ураженням ворога перебували Херсон, Новодмитрівка, Антонівка, Станіслав, Кізомис, Берегове, Софіївка, Чорнобаївка, Томина Балка, Широка Балка, Білозерка, Ромашкове, Берислав, Нововоронцовка, Золота Балка, Одрадокам’янка, Тягинка, Львове, Вірівка, Миколаївка, Ольгівка, повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.
Унаслідок ворожих обстрілів 2 людей загинули та 13 – отримали поранення, серед постраждалих – 3 дітей та 2 поліцейських. Пошкоджено 2 багатоквартирні та 17 приватних будинків, об’єкти критичної інфраструктури, 3 автомобілі.
Вдень ворог з артилерії обстріляв Антонівку. Постраждала 78-річна жінка – у неї діагностували мінно-вибухову травму й множинні уламкові поранення.
У Широкій Балці під ворожий дроновий удар потрапив 24-річний чоловік. У нього діагностували вибухову травму, множинні уламкові поранення тулуба, рук та ніг.
У результаті атаки FPV-дроном пошкоджено 2 приватні будинки в Нововоронцовці. У Станіславі окупанти скерували ударні дрони на приватні будинки, в результаті чого пошкоджено 3 оселі.
Артилерійським вогнем пошкоджено 2 приватні будинки у Томиній Балці.
По медичну допомогу звернулися житель Антонівки, двоє людей із Білозерки та херсонець, які отримали поранення внаслідок російських обстрілів у попередні дні. Також стало відомо про загибель 46-річного жителя Берислава. Кілька днів тому чоловік потрапив під ворожий обстріл на власному подвір’ї та отримав смертельні поранення.
Вранці російські війська з артилерії вдарили по Дніпровському району Херсона. У приватному секторі, що найбільше потерпає від ворожих атак, загинула 51-річна жінка, яка перебувала на подвір’ї. На момент обстрілу троє її неповнолітніх дітей були в будинку, їх евакуювали до лікарні. 15-річна дівчинка та двоє її 13-річних сестер-близнючок отримали гостру реакцію на стрес. Пошкоджено 3 приватні будинки.
Також вранці з артилерії ворог бив і по мікрорайону Корабел. Пошкоджено багатоквартирний будинок та автомобіль.
Увечері під артилерійським обстрілом окупантів перебували житлові квартали іншої частини Корабельного району. Постраждала 78-річна жінка – у неї вибухова травма й контузія. Пошкоджено 7 житлових будинків та автомобіль. Через деякий час ворог поновив обстріл. Пошкоджено багатоквартирний будинок, отримав поранення 54-річний чоловік. Потерпілого доправили до лікарні з вибуховою травмою, контузією й уламковим пораненням ноги.
Уночі ворог здійснив авіаційний удар 2 керованими бомбами по промзоні мікрорайону Корабел. Унаслідок атаки постраждали 2 працівників поліції 20 та 48 років, в обох контузії.
На знімках: наслідки обстрілів Херсонщини 1 серпня 2025 року. Фото: поліція Херсонської області
Головне фото з архіву поліції
Джерело – Гривна


