Обстріли Херсона та Микільського, судитимуть депутата селищної ради. 577 день війни: хроніка подій в Херсонській області



Обстріли Херсона та Микільського, судитимуть депутата селищної ради. 577 день війни: хроніка подій в Херсонській області

577 день повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Російська армія продовжує обстрілювати Херсон та Херсонську область з різного виду озброєння. Водночас Сили оборони продовжують контрбатарейну боротьбу, знищують командні пункти, склади, зброю та техніку військ РФ.

Суспільне слідкує за всіма подіями, що відбуваються в регіоні. Інформація оновлюється. Тут читайте новини за 22 вересня,відеосюжети та дайджести новин — на YouTube Суспільне Херсон.

Головне на цей час

Двадцять чотири дні перебувала у полоні російських окупантів. Історія херсонки Вікторії Салміної

Херсонка Вікторія Салміна наразі плете маскувальні сітки для ЗСУ. Під час тимчасової окупації міста вона допомагала місцевим жителям. 24 дні жінка провела в полоні у російських військових.

Херсонська область – відбій повітряної тривоги!

У Херсоні чутно вибухи

У Херсоні чутно гучні вибухи, повідомив у Telegram керівник МВА Мрочко.

На Херсонщині — ракетна небезпека

Повітряні Сили ЗСУ повідомили у Telegram про ракетну небезпеку на Херсонщині.

Херсонська область – повітряна тривога!

Завантажити ще

Джерело – Суспільне

Поділитися:

Схожі новини

Коментарів ще немає