

За рішенням коменданта Херсонської області внесено зміни допорядку відвідування міста та області іноземними громадянами та міжнародними організаціями.
Відтепер їм потрібно повідомити про чіткі плани щодо відвідування та пересування по населеним пунктам регіону за 72 години до візиту, повідомляє Херсонська ОВА. Відповідний указ підписав комендант Херсонської області.
Такі зміни торкнуться представників іноземних, консульських установ, представництв міжнародних організацій, добровольців тощо.
“Звертаємо увагу, що кожен представник делегації має підписати встановлену форму та чітко дотримуватись зазначеної мапи маршруту.
У разі порушення дотримання маршруту чи термінів, що вказані в повідомленні про пересування, за рішенням коменданта Херсонської області здійснюється заборона в’їзду на територію регіону”, – зазначили в обласній військовій адміністрації.
Джерело – Гривна