

Розповідаючи про «форум», пропагандисти окупаційного телеканалу «Таврия» зазначили: «У дитячих садках п’яти округів Херсонської області вже реалізують курс «Добрий світ» про духовно-моральні цінності, а у четвертих класах за погодженням з батьками учнів введуть «Основи православної культури». Хоча ніякого погодження ніхто у батьків не питав.
Тим часом російські попи самі привозять в окупаційні школи підручники з нового курсу і розповідають, як його треба викладати. Зокрема, днями єпископ Скадовський і «Альошкінський» окупаційної РПЦ Філарет передав у Голопристанський і «Альошкінський» «округи» 269 комплектів підручників для четверокласників, аби, як пише окупаційне міністерство освіти і науки Херсонської області, «допомогти їм глибше зрозуміти цінності православної віри, її традиції та історію».

Завітали попи і на відкриття бібліотеки у селі Таврія Скадовського «муніципального округу». «З благословення правлячого архієрея, Владики Скадовського і Альошкінського Філарета, протоієрей Борис передав бібліотеці екземпляри книг Нового Завіту і Євангелія», – повідомив у соцмережі окупаційний голова Олександр Дудка.
Богдан СТРАЖАК, Новий день