Кореспонденти “Вгору” відвідали захід.
Ця фотоекспозиція розповідає сорок різних фотоісторій про бібліотеки Херсонщини.
Окрім України, виставку планують показати у США, де її експонуватимуть у кількох бібліотеках, розповіла директорка Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олеся Гончара Надія Коротун.
Виставку вже відкрили в Національній бібліотеці Ярослава Мудрого у Києві. 8 листопада її демонструватимуть також і в Українському домі.
Вона зазначила, що наразі на виставці демонструються 20 фото, серед них знімки бібліотек, які на деокупованій Херсонщині зазнали найбільше руйнувань та роботи, які надіслали бібліотечні працівники з окупації.
Знімки зробили працівники бібліотеки імені Гончара разом із фотохудожником.
“Там (ред. на виставці в Києві) було трішечки менше робіт, тому що ми вибирали те, що стосується області. Тобто деякі роботи не були там представлені. У Херсоні їх набагато більше, і знову таки в Український дім вони поїдуть не всі. Ми будемо вибирати найкращі, найважливіші, які доходять до серця і до душі кожного, хто їх побачить”, - розповідає Надія Коротун.
На базі Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олеся Гончара в артукритті "Незламна бібліотека" відновив роботу інклюзивний театр, який працював до повномасштабного вторгнення РФ. Разом із кураторами та батьками діти з ментальними порушеннями створюють мультфільми. Під час занять вони виготовляють персонажів, декор та знімають історію за продуманою ідеєю.Автор усіх фото у матеріалі Олександр Корняков