ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

20:52 10/03
Якою буде погода на Херсонщині 11 березня      
19:46 10/03
Чому ‘інсайди’ майже завжди шкодять: як паривин допомагає відрізняти сигнали від хайпу      
19:42 10/03
Коли ставку краще не робити: правила top match для пропуску подій без FOMO і ‘догону’      
19:40 10/03
Підготовка до матчу за 15 хвилин: чек-лист topmatch, який прибирає шум і залишає тільки рішення      
19:38 10/03
Ставки бет без зайвих ризиків: як читати фору й тотал так, щоб лінія не здавалася ‘магією’      
19:37 10/03
Як не плутати RTP з ‘шансом виграти’: пояснення через вибір ігор у johnny 24 та поведінку сесії      
19:32 10/03
Что делать после серии выигрышей: подход buddy bet к лимитам, «стоп-правилам» и защите от самоуверенности      
19:28 10/03
Банк під контролем: як у бадді бет виставити правила ставок, щоб не ламати дисципліну після програшу      
19:22 10/03
Закатований окупантами. Загиблому Віталію Лапчуку з Херсона просять надати звання "Герой України"      
19:11 10/03
Рекордний долар: чому слабшає гривня і що буде з курсом далі      
19:09 10/03
Золотий бензин: чи продовжать зростати ціни на пальне      
18:52 10/03
На останніх обмінах між Україною та РФ повернули жителів Бериславського району на Херсонщині      
18:46 10/03
Закупівля дров для військових із переплатою: ДБР повідомило про підозру начальнику КЕВ Херсона  
 
18:27 10/03
Через обстріл Херсона поранений підліток      
18:00 10/03
День 1476. 10 березня. Що обговорюють херсонці у соцмережах      
17:59 10/03
Спортсмени із Херсонщини вибороли призові місця на всеукраїнських змаганнях з тхеквондо      
17:57 10/03
Військові РФ обстріляли Корабельний район Херсона. Поранений 16-річний хлопець      
17:55 10/03
Ексдепутат Херсонської облради зареєстрував на ТОТ бізнес за російським законодавством      
17:24 10/03
Керівники Херсонської обласної прокуратури отримали майже 500 тисяч гривень зарплати за лютий      
17:15 10/03
Херсонка, яка очолила окупаційну школу на лівобережжі, отримали 11 років тюрми      
17:10 10/03
У Херсоні виявили нові місця дистанційного мінування      
17:10 10/03
З російського полону повернувся житель Бериславської громади      
16:59 10/03
Ексдепутат Херсонської облради “оформив” бізнес в окупації      
16:54 10/03
У Херсоні біля річки виявили мінування      
16:54 10/03
У Херсоні через російські обстріли Корабельного району поранені двоє людей      
16:35 10/03
На Суспільному відбудеться прем’єра документального фільму про зниклих безвісти у Кринках      
16:23 10/03
Псевдодепутат з Генічеська, про якого писав МОСТ, отримав підозру від СБУ      
16:20 10/03
Загибла й поранені через ворожі атаки: як минув день на Херсонщині      
16:10 10/03
“Я мала все, але втратила в один день”. Історія ветеринарки з лівобережжя Херсонщини, яка почала життя з нуля      
15:53 10/03
Причетний до підготовки екіпажів РФ на Херсонщині. Оголосили підозру іранському генералу      
15:50 10/03
У Генічеську окупанти створили штаб для проведення “військово-патріотичної” гри      
15:27 10/03
Чи очікувати магнітні бурі 11 березня 2026 року?      
15:21 10/03
Херсон отримав три генератори від німецької агенції      
15:15 10/03
Ексначальницю управління охорони здоров’я Херсона підозрюють у розтраті бюджетних коштів      
15:00 10/03
Військові РФ атакували безпілотником Дніпровський район Херсон: двоє травмованих      
14:55 10/03
Спецпідрозділ ВМС евакуював подружжя з окупованої Херсонщини      
14:50 10/03
30 внутрішньо переміщеним особам погодили отримання житлових ваучерів – Херсонська МВА      
14:42 10/03
Дружина начальника Високопільської СВА минулого року придбала Lexus      
14:36 10/03
Іранські інструктори на Херсонщині навчали росіян запускати дрони: СБУ оголосила підозру генералу КВІР      
Все новости

Архив публикаций

«    Март 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
СПЕЦТЕМЫ


    Як працює поліція у прифронтовій зоні на Херсонщині

    Залишки снарядів та мін посеред дороги, безліч вирв, знищені обстрілами будинки та люди, які потребують допомоги. Такий вигляд нині мають звільнені села Новорайської громади після російської окупації та подальших обстрілів. У таких непростих умовах під щоденними обстрілами армії рф несе службу поліцейський офіцер громади Євген Трусило. 

    Він забезпечує правопорядок на території дев’яти населених пунктів, три з яких – Монастирське, Червоний Маяк і Крупиця – розташовані у безпосередній близькості до ворога, адже на протилежному березі Дніпра уже позиції російських військ. Тож поліцейський офіцер громади на зв’язку зі старостами сіл та жителями 24/7. 

    Про це повідомляє пресслужба поліції Херсонської області.

    Окрім основних обов’язків (попередження правопорушень, патрулювання, реагування на заяви та повідомлення) Євген Трусило займається евакуацією сімей, зокрема, і з дітьми, та літніх людей із небезпечних зон, доставляє гуманітарну допомогу, роз’яснює мешканцям правила мінної безпеки та алгоритм дій у разі обстрілів.
    Ризикуючи життям, під ворожим вогнем поліцейський виїжджає до обстрілюваних сіл аби допомогти людям, які постраждали від дій росіян. Через щільність обстрілів противника до населених пунктів не завжди можуть дістатися екстрені служби, тож іноді поліцейський залишається єдиним, хто може надати першу домедичну допомогу хворим, пораненим і відвезти їх до лікарні. І таких мешканців тут немало, хоча нині у селах залишаються переважно люди літнього віку. 

    Нещодавно Євген Трусило евакуював жінку з двома дітьми із Зміївки. Хоч цей населений пункт не є територією громади, та люди звернулися по допомогу і поліцейський зарадив їм із виїздом. Складність полягала в тому, що після звільнення Збройними силами України у листопаді 2022 року село перебуває під постійним вогнем російської армії, тож евакуація відбувається з ризиком для усіх учасників. Поліцейський детально спланував час та маршрут вивезення цієї родини, аби доставити їх у безпечне місце. Після евакуації Євген допоміг сім’ї облаштуватися на новому місці, придбав їм дещо з побутових речей. 

    Староста Зміївки Микола Кривчак зазначає, що поліцейський офіцер громади завжди готовий їм допомогти. Саме він скоординував всю роботу з евакуації, швидко і безпечно вивіз з-під обстрілів родину і вже планує наступну операцію з допомоги іншим жителям села.  

    Евакуйована жителька громади Ольга Домарецька розповідає: «В селі нам надали вільний будинок, однак, там не було ні електрики, ні розеток, ні вимикачів та іншого приладдя. Тоді Євген Юрійович за власні кошти придбав нам всі необхідні речі та допоміг їх встановити. Дай Боже йому міцного здоров’я! Ми дуже вдячні, що у нас є такий чуйний та добрий офіцер громади, який завжди готовий прийти на допомогу».
    Про роботу поліцейського офіцера громади схвально відгукуються всі, хто з ним працює. Так, голова Новорайської територіальної громади Олександр Шокуров зазначає, що за півтора року своєї роботи Євген Трусило став повноправним членом їх громади.

    "Це молодий і перспективний офіцер. Він не просто забезпечує правопорядок у громаді, а познайомився з населенням, вивчив проблеми громади та повсякчас намагається їх вирішити. Йому довіряють старші люди та діти, з якими він постійно контактує та проводить профілактичну роботу", – каже голова ТГ.

    Нині безпека людей, які проживають за 20 км від зони ведення бойових дій та намагаються вижити – понад усе. Тому робота поліцейського офіцера громади направлена саме на всебічну допомогу мешканцям, убезпечення їх від загроз із боку ворога. Велику увагу Євген приділяє питанню мінної безпеки, особливо серед діток. Після окупації та обстрілів територія громади забруднена вибухонебезпечними предметами, тому поліцейський постійно наголошує жителям на дотриманні правил безпеки. 

    "На сьогодні Новорайська територіальна громада, яку я обслуговую, перебуває в безпосередній близькості до ворога, населення потерпає від обстрілів і потребує підтримки. Люди мене знають, тому постійно звертаються по допомогу. Тож я роблю все можливе, аби доставити їм продукти харчування та інші речі першої необхідності, супроводжую до безпечних місць, прокладаю евакуаційні маршрути, постійно патрулюю територію задля того, аби мешканці громади почували себе хоч трішки, але безпечніше, у такий нелегкий час", – розповідає поліцейський офіцер громади Євген Трусило. 




    Похожие публикации

    10-04-2024, 09:02
    Ворог продовжує атакувати Бериславський район
    15-11-2023, 15:19
    Низка сіл окупованої лівобережної Херсонщини вже безлюдні – влада
    25-10-2023, 17:42
    На Херсонщині поліція спільно з представниками влади та волонтерами проводить евакуацію дітей з обстрілюваних російською армією населених пунктів
    16-09-2023, 18:01
    На Херсонщині готуються до обов'язкової евакуації сімей з дітьми з небезпечних населених пунктів
    17-05-2023, 20:28
    На Херсонщині поліцейський офіцер громади доставив дітям хромбуки та планшети від UNICEF
    14-03-2023, 14:02
    Російська армія за добу обстріляла 8 населених пунктів Херсонської громади та дачні ділянки на березі Дніпра
    29-11-2022, 15:31
    У Горностаївці на Херсонщині військові РФ пограбували селищну раду
    26-09-2022, 13:31
    На Херсонщині росіяни обстріляли Бериславський район, є поранені
    2-09-2022, 16:18
    На Херсонщині 12 літніх людей із захопленого рф села пішки вийшли з окупації

    Добавьте комментарий




    0"/>

    ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

    20:52 10/03
    Якою буде погода на Херсонщині 11 березня      
    19:46 10/03
    Чому ‘інсайди’ майже завжди шкодять: як паривин допомагає відрізняти сигнали від хайпу      
    19:42 10/03
    Коли ставку краще не робити: правила top match для пропуску подій без FOMO і ‘догону’      
    19:40 10/03
    Підготовка до матчу за 15 хвилин: чек-лист topmatch, який прибирає шум і залишає тільки рішення      
    19:38 10/03
    Ставки бет без зайвих ризиків: як читати фору й тотал так, щоб лінія не здавалася ‘магією’      
    19:37 10/03
    Як не плутати RTP з ‘шансом виграти’: пояснення через вибір ігор у johnny 24 та поведінку сесії      
    19:32 10/03
    Что делать после серии выигрышей: подход buddy bet к лимитам, «стоп-правилам» и защите от самоуверенности      
    19:28 10/03
    Банк під контролем: як у бадді бет виставити правила ставок, щоб не ламати дисципліну після програшу      
    19:22 10/03
    Закатований окупантами. Загиблому Віталію Лапчуку з Херсона просять надати звання "Герой України"      
    19:11 10/03
    Рекордний долар: чому слабшає гривня і що буде з курсом далі      
    19:09 10/03
    Золотий бензин: чи продовжать зростати ціни на пальне      
    18:52 10/03
    На останніх обмінах між Україною та РФ повернули жителів Бериславського району на Херсонщині      
    18:46 10/03
    Закупівля дров для військових із переплатою: ДБР повідомило про підозру начальнику КЕВ Херсона  
     

    18:27 10/03
    Через обстріл Херсона поранений підліток      
    18:00 10/03
    День 1476. 10 березня. Що обговорюють херсонці у соцмережах      
    17:59 10/03
    Спортсмени із Херсонщини вибороли призові місця на всеукраїнських змаганнях з тхеквондо      
    17:57 10/03
    Військові РФ обстріляли Корабельний район Херсона. Поранений 16-річний хлопець      
    17:55 10/03
    Ексдепутат Херсонської облради зареєстрував на ТОТ бізнес за російським законодавством      
    17:24 10/03
    Керівники Херсонської обласної прокуратури отримали майже 500 тисяч гривень зарплати за лютий      
    17:15 10/03
    Херсонка, яка очолила окупаційну школу на лівобережжі, отримали 11 років тюрми      
    17:10 10/03
    У Херсоні виявили нові місця дистанційного мінування      
    17:10 10/03
    З російського полону повернувся житель Бериславської громади      
    16:59 10/03
    Ексдепутат Херсонської облради “оформив” бізнес в окупації      
    16:54 10/03
    У Херсоні біля річки виявили мінування      
    16:54 10/03
    У Херсоні через російські обстріли Корабельного району поранені двоє людей      
    16:35 10/03
    На Суспільному відбудеться прем’єра документального фільму про зниклих безвісти у Кринках      

    16:23 10/03
    Псевдодепутат з Генічеська, про якого писав МОСТ, отримав підозру від СБУ      
    16:20 10/03
    Загибла й поранені через ворожі атаки: як минув день на Херсонщині      
    16:10 10/03
    “Я мала все, але втратила в один день”. Історія ветеринарки з лівобережжя Херсонщини, яка почала життя з нуля      
    15:53 10/03
    Причетний до підготовки екіпажів РФ на Херсонщині. Оголосили підозру іранському генералу      
    15:50 10/03
    У Генічеську окупанти створили штаб для проведення “військово-патріотичної” гри      
    15:27 10/03
    Чи очікувати магнітні бурі 11 березня 2026 року?      
    15:21 10/03
    Херсон отримав три генератори від німецької агенції      
    15:15 10/03
    Ексначальницю управління охорони здоров’я Херсона підозрюють у розтраті бюджетних коштів      
    15:00 10/03
    Військові РФ атакували безпілотником Дніпровський район Херсон: двоє травмованих      
    14:55 10/03
    Спецпідрозділ ВМС евакуював подружжя з окупованої Херсонщини      
    14:50 10/03
    30 внутрішньо переміщеним особам погодили отримання житлових ваучерів – Херсонська МВА      
    14:42 10/03
    Дружина начальника Високопільської СВА минулого року придбала Lexus      
    14:36 10/03
    Іранські інструктори на Херсонщині навчали росіян запускати дрони: СБУ оголосила підозру генералу КВІР      
    Все новости

    Наверх