ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

21:24 01/04
"Пліч-о-пліч: згуртовані громади". Як триває відбудова правобережжя Херсонщини
 
21:13 01/04
НБУ переглянув обмеження на перекази з картки на картку 150 000 гривень: що планують      
20:35 01/04
З 1 квітня на Херсонщині розпочинається весняно-літня заборона вилову риби на водних об’єктах      
20:28 01/04
Захисники Херсонщини отримали засоби обробки та відображення інформації бойове управління      
20:28 01/04
Як оформити житло в Херсоні. Поради нотаріуса при купівлі-продажу нерухомості      
20:15 01/04
Налоговые декларации в Дії не работают: почему функция недоступна и когда ее вернут      
19:41 01/04
Російські окупанти з БпЛА атакували жінку у Дніпровському районі Херсона      
19:37 01/04
Фільм «Редакція» покажуть на Міжнародному кінофестивалі у Бразилії      
18:39 01/04
Упродовж березня російські війська на півдні здійснили 368 штурмових дій — Волошин      
16:35 01/04
Росіяни атакували з дрона жінку в Херсоні, поранена - у важкому стані      
16:26 01/04
З 1 квітня діють оновлені правила бронювання працівників: що змінилось      
15:57 01/04
Штучні ветерани. Хто очолив окупаційні відділення російської ветеранської організації на Херсонщині  
 
15:01 01/04
Для оформлення паспорта автоматично будуть брати на облік чоловіків за кордоном      
15:00 01/04
Близько 13:20 російські війська атакували з дрона жінку у Херсоні      
14:57 01/04
«Херсон – найнебезпечніше місто»: РФ посилює атаки під розмови про перемирʼя  
 
14:53 01/04
"Скло повилітало, діти перелякались". Херсонці розповіли про наслідки російських ударів по Корабельному району
 
14:33 01/04
Комунальні служби продовжують підтримувати вулиці Херсона у належному стані  
 
14:28 01/04
За матеріалами ДБР судитимуть перебіжчика, який працює в окупаційному «мнс» на тимчасово захопленій частині Херсонщини      
14:21 01/04
ХДУ відкрив в Івано-Франківську навчальну лабораторію ресторанних технологій  
 
14:14 01/04
Знайшли прихисток на Миколаївщині: спогади переселенки з Херсонщини про життя в окупації
 
13:54 01/04
Київстар повідомив про зміну умов у тарифах передоплати з 8 квітня      
13:34 01/04
Росіяни штрафуватимуть жителів лівобережжя Херсонщини, які продовжують користуватися гривнями      
13:20 01/04
До лікарень продовжують звертатися постраждалі від російських ударів      
13:15 01/04
Херсонські поліцейські закупили бронежилети для своїх службових собак      
13:13 01/04
Кількість поранених через учорашню атаку російського БпЛА у Дніпровському районі Херсона зросла до чотирьох      
13:07 01/04
Росія порушує енергетичне перемир'я, новий удар пошкодив об'єкт у Херсоні - МЗС      
13:00 01/04
Поліцейські вивезли двох чоловіків поважного віку із обстрілюваних населених пунктів Бериславщини
   
12:47 01/04
РФ вдарила по енергооб'єкту у Херсоні, без електрики залишились 45 тисяч людей      
12:37 01/04
В Україні внесли зміни до правил зупинки автомобілів на блокпостах      
12:19 01/04
“Імітують форсування Дніпра”: яка ситуація на Херсонському напрямку      
12:04 01/04
Обійняли посади у незаконних «мнс росії» та «службі цивільної оборони» - судитимуть двох жителів Херсонщини      
11:50 01/04
Що задекларували мер та очільник МВА Скадовська на Херсонщині      
11:39 01/04
В окупованій Херсонщині російські SIM-карти потрібно переоформити на російський паспорт до 1 липня 2025      
11:23 01/04
У Дніпрі продовжують надавати гуманітарну допомогу для переселенців з Херсонщини  
 
11:11 01/04
Під Євпаторією зі складів зберігання окупанти переганяють РСЗВ «Смерч»      
10:58 01/04
До Борозенської амбулаторії доставили вантаж із партією необхідних медикаментів від благодійників      
10:47 01/04
Завершено розслідування щодо «начальника» та «інспектора» окупаційної системи виконання покарань на Херсонщині      
10:36 01/04
В Україні запровадять графіки подачі води, - нардеп Кицак      
10:16 01/04
На Херсонщині через російські обстріли поранено шістьох людей та пошкоджено 17 об’єктів: поліція фіксує наслідки  
 
Все новости

Архив публикаций

«    Апрель 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
СПЕЦТЕМЫ


    Відбито 12 атак ворога біля Авдіївки, окупанти зазнали значних втрат на лівому березі Дніпра – Генштаб


    Окупаційні війська Російської Федерації не залишають спроб вибити підрозділи Сил оборони України з плацдармів на лівобережжі Дніпра, хоча й зазнають у цих боях значних втрат. Штурми загарбників у районі Авдіївки також не припиняються.

    27 грудня (станом на 18:00) на Авдіївському напрямку українські воїни відбили 12 атак ворога на схід від Новобахмутівки й Авдіївки та ще 15 – біля Сєверного, Первомайського, Невельського Донецької області. Про це повідомив в офіційному зведенні (672-а доба повномасштабного російського вторгнення) Генеральний штаб Збройних сил України.

    На лівобережжі Херсонської області ворог здійснив 10 безуспішних штурмових дій, отримав гідну відсіч і зазнав значних втрат. У ГШ ЗСУ запевнили: наші Герої стійко тримають оборону, утримують зайняті позиції й завдають вогняного ураження противнику.
    В Україні триває повномасштабна війнаРосійська Федерація й надалі ігнорує закони та звичаї війни, використовує тактику терору, атакує як військові, так і цивільні об'єкти. ЗС РФ активно застосовують оперативно-тактичну авіацію та FPV-дрони, проводить штурмові дії за підтримки бронетехніки.
    На 18:00 середи, 27 грудня, за добу зафіксовано 49 зіткнень. Армія Росії завдала 67 авіаційних ударів і здійснила 12 обстрілів із реактивних систем залпового вогню. Є жертви й постраждалі серед цивільних.
    Мобільна вогнева група ППО
    На Волинському та Поліському напрямках обстановка без суттєвих змін. Ознак формування наступальних угруповань не виявлено. Частина підрозділів ЗС Білорусі виконує завдання у прикордонні.

    На Сіверському та Слобожанському напрямках війська РФ зберігають військову присутність у прикордонних районах, ведуть диверсійно-розвідувальну діяльність, обстрілюють наші населені пункти з території країни-агресора, мінують територію вздовж державного кордону. Артилерійських і мінометних обстрілів зазнали понад 20 населених пунктів, серед них Нововасилівка, Володимирівка, Попівка Сумської області та Лосівка, Бочкове, Красне Перше Харківської області.

    На Куп’янському напрямку українські захисники відбили вісім ворожих атак біля Синьківки та східніше Іванівки Харківської області. Також противник завдав авіаційного удару в районі Іванівки. Під артилерійським і мінометним вогнем опинилися близько 10 населених пунктів, зокрема, Дворічна, Синьківка, Петропавлівка, Іванівка, Берестове.

    На Лиманському напрямку Сили оборони відбили три атаки в районі Серебрянського лісництва Луганської області, де ворог за підтримки авіації безуспішно намагався прорвати українську оборону. Окупанти завдали авіаційного удару біля Спірного Донецької області. Від артилерійських і мінометних обстрілів постраждали понад 10 населених пунктів, серед них Невське Луганської області та Торське, Серебрянка, Спірне, Роздолівка Донецької області.

    На Бахмутському напрямку наші Герої відбили дві атаки загарбників поблизу Богданівки. Артилерійські та мінометні обстріли пережили близько 10 населених пунктів, зокрема, Богданівка, Іванівське, Калинівка, Кліщіївка, Андріївка, Ступочки Донецької області.

    На Мар’їнському напрямку захисники продовжують стримувати ворога в районах Мар’їнки та Новомихайлівки. Там окупанти за підтримки авіації здійснили три безуспішних атаки. ЗС РФ відкривали вогонь з артилерії і мінометів по Красногорівці, Мар'їнці, Кураховому, Побєді, Єлизаветівці, Катеринівці.
    На Шахтарському напрямку ворог наступальних (штурмових) дій не вів. Завдав авіаційного удару в районі Золотої Ниви. Артилерійських та мінометних обстрілів зазнали близько 10 населених пунктів, зокрема, Вугледар, Пречистівка, Золота Нива, Урожайне Донецької області.

    На Запорізькому напрямку Сили оборони відбили дві атаки західніше Вербового та Роботиного, де противник безуспішно намагався витіснити наші підрозділи із займаних позицій. Авіация РФ ударила в районах Оріхова й Преображенки. Артилерійських і мінометних обстрілів зазнали понад 25 населених пунктів. Серед них Полтавка, Лугівське, Новоданилівка, Новоандріївка, Щербаки, Кам’янське, Плавні Запорізької області.

    В зоні відповідальності ОСУВ "Одеса" на Херсонському напрямку ворожих артилерійських обстрілів зазнали Берислав, Херсон і Станіслав. Також загарбники завдали авіаційних ударів у районах Червоного Маяка, Зміївки та Новоберислава Херсонської області.Захисники України
    Протягом доби наша авіація завдала ударів по 10 районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника. 
    Підрозділами ракетних військ уражено п'ять  районів зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, два пункти управління та чотири склади боєприпасів ЗС РФ. 
    Лінія фронту в Україні
    Бої на Харківщині та Луганщині
    Карта бойових дій у Донецькій області
    Фронт у Запорізькій області
    Лінія зіткнення на Херсонщині

    OBOZ.UA




    Похожие публикации

    Добавьте комментарий




    0"/>

    ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

    21:24 01/04
    "Пліч-о-пліч: згуртовані громади". Як триває відбудова правобережжя Херсонщини
     
    21:13 01/04
    НБУ переглянув обмеження на перекази з картки на картку 150 000 гривень: що планують      
    20:35 01/04
    З 1 квітня на Херсонщині розпочинається весняно-літня заборона вилову риби на водних об’єктах      
    20:28 01/04
    Захисники Херсонщини отримали засоби обробки та відображення інформації бойове управління      
    20:28 01/04
    Як оформити житло в Херсоні. Поради нотаріуса при купівлі-продажу нерухомості      
    20:15 01/04
    Налоговые декларации в Дії не работают: почему функция недоступна и когда ее вернут      
    19:41 01/04
    Російські окупанти з БпЛА атакували жінку у Дніпровському районі Херсона      
    19:37 01/04
    Фільм «Редакція» покажуть на Міжнародному кінофестивалі у Бразилії      
    18:39 01/04
    Упродовж березня російські війська на півдні здійснили 368 штурмових дій — Волошин      
    16:35 01/04
    Росіяни атакували з дрона жінку в Херсоні, поранена - у важкому стані      
    16:26 01/04
    З 1 квітня діють оновлені правила бронювання працівників: що змінилось      
    15:57 01/04
    Штучні ветерани. Хто очолив окупаційні відділення російської ветеранської організації на Херсонщині  
     
    15:01 01/04
    Для оформлення паспорта автоматично будуть брати на облік чоловіків за кордоном      

    15:00 01/04
    Близько 13:20 російські війська атакували з дрона жінку у Херсоні      
    14:57 01/04
    «Херсон – найнебезпечніше місто»: РФ посилює атаки під розмови про перемирʼя  
     
    14:53 01/04
    "Скло повилітало, діти перелякались". Херсонці розповіли про наслідки російських ударів по Корабельному району
     
    14:33 01/04
    Комунальні служби продовжують підтримувати вулиці Херсона у належному стані  
     
    14:28 01/04
    За матеріалами ДБР судитимуть перебіжчика, який працює в окупаційному «мнс» на тимчасово захопленій частині Херсонщини      
    14:21 01/04
    ХДУ відкрив в Івано-Франківську навчальну лабораторію ресторанних технологій  
     
    14:14 01/04
    Знайшли прихисток на Миколаївщині: спогади переселенки з Херсонщини про життя в окупації
     
    13:54 01/04
    Київстар повідомив про зміну умов у тарифах передоплати з 8 квітня      
    13:34 01/04
    Росіяни штрафуватимуть жителів лівобережжя Херсонщини, які продовжують користуватися гривнями      
    13:20 01/04
    До лікарень продовжують звертатися постраждалі від російських ударів      
    13:15 01/04
    Херсонські поліцейські закупили бронежилети для своїх службових собак      
    13:13 01/04
    Кількість поранених через учорашню атаку російського БпЛА у Дніпровському районі Херсона зросла до чотирьох      
    13:07 01/04
    Росія порушує енергетичне перемир'я, новий удар пошкодив об'єкт у Херсоні - МЗС      

    13:00 01/04
    Поліцейські вивезли двох чоловіків поважного віку із обстрілюваних населених пунктів Бериславщини
       
    12:47 01/04
    РФ вдарила по енергооб'єкту у Херсоні, без електрики залишились 45 тисяч людей      
    12:37 01/04
    В Україні внесли зміни до правил зупинки автомобілів на блокпостах      
    12:19 01/04
    “Імітують форсування Дніпра”: яка ситуація на Херсонському напрямку      
    12:04 01/04
    Обійняли посади у незаконних «мнс росії» та «службі цивільної оборони» - судитимуть двох жителів Херсонщини      
    11:50 01/04
    Що задекларували мер та очільник МВА Скадовська на Херсонщині      
    11:39 01/04
    В окупованій Херсонщині російські SIM-карти потрібно переоформити на російський паспорт до 1 липня 2025      
    11:23 01/04
    У Дніпрі продовжують надавати гуманітарну допомогу для переселенців з Херсонщини  
     
    11:11 01/04
    Під Євпаторією зі складів зберігання окупанти переганяють РСЗВ «Смерч»      
    10:58 01/04
    До Борозенської амбулаторії доставили вантаж із партією необхідних медикаментів від благодійників      
    10:47 01/04
    Завершено розслідування щодо «начальника» та «інспектора» окупаційної системи виконання покарань на Херсонщині      
    10:36 01/04
    В Україні запровадять графіки подачі води, - нардеп Кицак      
    10:16 01/04
    На Херсонщині через російські обстріли поранено шістьох людей та пошкоджено 17 об’єктів: поліція фіксує наслідки  
     
    Все новости

    Наверх