13141516171819
20212223242526
2728293031
СПЕЦТЕМЫ

У матчі 14-го туру херсонський «Дніпро» поступився киянам з «Сокола»: матч переривали двічі

У черговому матчі FAVBET Ліги херсонський «Дніпро» поступився київському «Соколу». Команди у турнірній таблиці чемпіонату розділяє всього одна позиція.

Матч «Дніпра» проти «Сокола» виявився непростим не лише через протистояння гідних суперників, у яких не буває простих поєдинків, а ще й тому, що матч переривали двічі: через повітряну тривогу, яку оголошували в Києві. Втім, матч дограли, хоч і скоротили до мінімуму перерву між другим і третім періодами: вона тривала лише близько хвилини, адже в цілому команди «відпочивали» через тривогу доволі довго.

Матч почався доволі активними діями «Дніпра»: буквально з перших секунд в атаку перейшов Ілля Щербак. Втім, у першому періоді запекла боротьба бажаних реалізацій гольових моментів не принесла: на першу перерву хокеїсти пішли з рахунком 0:0.
    Автор: Скріншот з відео матчу
    Втім, вже у другому періоді через доволі грубу атаку на киян «щуки» дві хвилини пограли в меншості: і саме ці дві хвилини, скоріш за все, стали вирішальними для того, аби перша шайба опинилась у воротах херсонців. Влучним кидком Всеволод Толстушко розпечатав ворота «Дніпра».
    Втім, запал «щук» не зменшився — і вони продовжували атакувальну гру у другому періоді. Контратаки «Дніпра» стали доволі потужними, але і суперники відповідали доволі жорстко. За рахунок цього гра стала куди жвавішою, ніж у попередньому періоді: гравці обох команд не лише проводили активні розіграші, а й пробували атакувати ворота один одній. «Дніпро» робить свою гру куди більш динамічною та ризикованою: вочевидь, «щукам» хотілось переломити хід гри на свою користь і закріпитись.
    Буквально перед першим оголошенням тривоги Денис Бородай один на один виходив на воротаря херсонців Едуарда Захарченка, але атака була невдалою. Слідом вже Євген Говорушко також спробував атакувати ворота «щук» і скористатись тим, що Захарченко опинився на колінах, але досвідчений воротар «Дніпра» не дав вдруге шайбі опинитись у херсонських воротах.

Після цієї атаки «Сокола» в результаті чергової комбінації прямий кидок по воротах киян зробив Микита Сидоренко, втім, шайба опинилась прямо перед клюшкою воротаря киян.

Далі в Києві оголосили тривогу — і матч зупинили. Тривога була настільки тривалою, що вирішили між другим і третім періодами не робити звичної перерви, а обмежитись заміною воріт. Тож другий і третій період пройшли один за одним. Але до кінця другого періоду знову грали в меншості.

«Щуки» продовжили гру на зрівняння рахунку, тому грали у доволі жвавому темпі. Ілля Крикля спробував таки розпечатати ворота «Сокола» на перших секундах третього періоду, але блискучому розіграшу херсонців і кидку Криклі завадила ключка Всеволода Толстушка — і ворота киян знову опинились під надійним захистом.

Другу шайбу «Сокіл» спробував закинути буквально одразу після цієї атаки, але ворота херсонців вціліли. Чим далі тривала гра, тим більше зростала напруга. І за 9 хвилин до кінця матчу киянам таки вдається закинути другу переможну шайбу — Вадим Мазур ламає опір херсонського голкіпера і фактично ставить переможну точку в цій грі.

Нагадаємо, що в попередній зустрічі з київським «Соколом» на домашній арені в Одесі (це тимчасово домашня арена для херсонців) «щуки» вибороли вольову перемогу 3:2.

А це нагадування від Федерації хокею про те, що ми можемо займатись спортом і вболівати виключно завдяки Збройним силам України. Дякуємо за цю можливість і донатимо!