Ролик про те, як "добре живе" Крим під російською окупацією, випустив російський пропагандистський телеканал RT й растиражували різного роду пропагандистські пабліки.
В ролику актори, які грають домогосподарку, будівельника, лікаря, виховательку дитсадка, пересічного мешканці Сімферополя, розповідають, як "добре живеться" Криму й кримчанам під російською окупацією.
Домогосподарка розповідає про переселення її родини із старого й майже непридатного до життя в ньому будинку в квартиру в побудованому росіянами новому будинку.Будівельник розповідає про трасу «Таврида», завдяки якій він швидше й комфортніше їздить в гості до родичів.Вихователька дитсадка розповідає про нові дошкільні освітні заклади, збудовані за роки окупації, й щасливе дитинство на окупованому півострові. Лікар розповідає про нову сучасну лікарню.Мешканець Симферополя - про інтенсивну забудову міста.В заключній частині ролика кожен актор по-своєму ретранслює пропагандистський наратив «росіяни й українці - один народ, брати».
Ролик дуже нагадує німецько-фашистську геббельсівську пропаганду часів другої світової війни. Тоді теж виходили брошури й кіноролики про «хороше життя» на окупованих територіях й «чудові умови», у яких перебувають українці, вивезені в Німеччину.Також неможна не звернути увагу на нову пропагандистську доктрину окупантів: перехід від «укранацистів» й «салорейха» до «одного народу» й «народів-братів». Ймовірно в рамках підготовки до так званого «референдуму» про приєднання окупованих територій Херсонської й Запорізької областе до Росії «зверху» поступила команда покращити стосунки між українцями й замбованими роками антиукраїнської пропаганди мешканцями РФ. Але це не дуже вдається, що видно й в коментарях до пропагандистського посту з роликом про "чудове життя" в Криму й "один народ".
Увага! Лексика 18+!Боти, а, може, й прості користувачі так просто не змінять свою лінію поведінки.
Звісно, в пропагандистському ролику не було згадок про політичні репресії в Криму, про сфабриковані росіянами кримінальні справи проти Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Владислава Єсипенка, кримськотатарських активістів, про «висмоктані з пальця» вироки у вигляді величезних термінів ув'язнення. Так само як і в нацистській пропаганді часів Другої світової війни не згадувалися концентраційні табори та інші жахи.
Мост