Загинув на Донеччині. У Херсоні провели в останню путь бійця Володимира Васяновича

Окупаційний губернатор Херсонщини Володимир Сальдо призначив виконувача обов'язків міністра спорту
18:45 19/04
Росіяни створили на ТОТ орган контролю пропаганди у школах
18:33 19/04
Пожежу гасили попри повторні обстріли. Що відомо про атаки армії РФ території Херсонщини

18:11 19/04
На півдні росармія застосувала понад 160 FPV-дронів проти мирного населення
18:10 19/04
"Страшно, коли гупає дуже близько. Але ми вже і до цього звикли". Як в Херсон повертаються мешканці міста

18:08 19/04
Під Каланчаком на Херсонщині окупанти пропонують побудувати чергове нове містечко – цим опікується Аслан Арсанукаєв з ФСБ
документ
17:57 19/04
Яка середня пенсія на Херсонщині та чи відрізняється вона від середньої по Україні
17:54 19/04
Експерти розслідують триваючу екологічну катастрофу, спричинену руйнуванням Росією Каховської ГЕС
17:14 19/04
Виправдовувала злочини РФ: в Україні заборонили діяльність проросійської партії, очільник якої переховуються в окупантів

15:09 19/04
Сили оборони відбили чотири штурми на Оріхівському напрямку та 11 - на лівобережжі Херсонщини
15:00 19/04
Брала участь в організації та проведенні псевдореферендуму на Херсонщині – судитимуть членкиню незаконної «двк»
14:56 19/04
За добу армія РФ 11 разів штурмувала позиції ЗСУ у Кринках на лівому березі Дніпра
14:53 19/04
На Херсонщині за матеріалами СБУ підозру за співпрацю з окупантами отримали чергові зрадники
14:40 19/04
Повідомлено про підозру колишній співробітниці ДСНС із Херсонщини у колабораціонізмі

13:40 19/04
Чи отримають херсонські музеї твори мистецтва, вилучені у зрадника Медведчука?
13:37 19/04
Заочно судили зрадника з Херсонщини, який вербував юнака в обмін на евакуацію
13:33 19/04
Діти Зеленівського страстинського округу отримали солодкі подарунки

13:20 19/04
Комунальне підприємство «Кіновідеопрокат» доєдналося до реалізації Національного туру «Кіно заради Перемоги!»

13:03 19/04
У Херсоні попрощалися з молодшим сержантом Володимиром Васяновичем

12:45 19/04
На Херсонщині поліцейські викрили торговця зброєю та боєприпасами

12:25 19/04
На Херсонщині через атаки росіян троє людей поранені: слідчі документують наслідки воєнних злочинів окупантів

12:07 19/04
Вирішували долі українських в’язнів в окупації – підозрюються депутати та адвокатка з Херсонщини
11:55 19/04
У Херсоні перекрито рух через шляхопровід “ХБК-Таврійський”

11:52 19/04
На Херсонщині російські окупанти викрали Віталія Бадризлова, директора Каховського геріатричного пансіоната і ще двох людей
11:44 19/04
СБУ викрила ще сімох «посадовців» російської катівні, яка діяла під час окупації Херсона
11:30 19/04
Вітаємо юну херсонку з перемогою у творчому конкурсі
11:14 19/04
Вночі ворог вкотре атакував житлові квартали м.Херсон

11:00 19/04
Голова правління виноробні «Князя Трубецького» підозрюється у співпраці з окупантами
10:40 19/04
Можливістю виїхати до безпечних регіонів скористалися 45 тисяч мешканців Херсонщини

СПЕЦТЕМЫ

Футбольний огляд вихідних: Футболісти з Херсонщини знову не потішили своїх вболівальників

У неділю, 5 вересня, у Другій лізі Чемпіонату України з футболу відбулися чергові матчі 7-го туру. Зокрема, свої ігри провели й команди, які представляють у турнірі Херсонщину. На жаль, гарними результатами наші футболісти похизуватися не змогли.

Гольова перестрілка наприкінці матчу: Огляд матчу «Енергія» — «Яруд»

Новокаховська «Енергія» на домашньому однойменному стадіоні приймала гостей із Маріуполя — «Яруд». Попри статус дебютанта змагань, маріупольці встигли попсувати нерви вболівальникам команд-ветеранів й навіть переграти херсонський «Кристал» у попередньому матчі.

Втім «енергетики» не знітилися перед грізним суперником і домашню гру намагалися провести на власних умовах. Перший тайм видався дещо нервовим, рясним на гольові моменти та брак реалізації з боку обох команд.

Зокрема, до екватора першого відтинку гри команди встигли створити по одному небезпечному моменту, а на 23-й хвилині після помилки голкіпера гостей Павла Кравцова господарі поля мали можливість вириватися вперед.

Кравцов зіграв руками за межами карного майданчика, за що арбітр матчу Павло Децюк призначив небезпечний штрафний. Втім голкіпер удар потягнув.

Далі знову атаки відбувалися поперемінно, але влучності бракувало футболістам обидвох команд. Наприкінці першого тайму новокаховчани перебрали ініціативу на себе, але дотиснути гостей із Маріуполя так й не змогли.

Під проводом «Енергії» тривав і другий тайм — атака за атакою, які наштовхувалися на потужний захист «Яруда». Найближчими до зміни рахунку господарі були на 76-й хвилині, втім після удару головою у виконанні Дмитра Мамича м’яч влучив у поперечку.

Маріупольці відповіли на цей момент кількома виходами в контратаку, але також безрезультатно. Аж поки на 88-й хвилині протистояння втрата м’яча «енергетиками» в центральному колі не призвела до настільки стрімкого випаду суперника, що захист навіть не встиг зреагувати. Вихід сам на сам із голкіпером «Енергії» Сергієм Дворніком нападник маріупольців Гліб Літюк реалізував бездоганно.

Здавалося, такій пізній гол ставить крапку в протистоянні й господарі зазнали поразки. Втім уже в компенсований арбітром час «енергетики» розганяють власну стрімку атаку, в результаті якої Сергій Федоров обігрує Павла Кравцова й зрівнює рахунок — 1:1. Одразу за цим лунає фінальний свисток матчу.

Після такого напруженого матчу з дебютантами новокаховська «Енергія» 7-ма очками посідає 13-ту позицію, «Яруд» же має в своєму активі 9 залікових пунктів та посідає 9-ту сходинку турнірної таблиці.

Помилка ціною в гол: Огляд матчу «Кристал» — «Скорук»

Херсонський «Кристал» на домашньому однойменному стадіоні приймав ще одного дебютанта Другої ліги — футбольний клуб із Томаківки Дніпропетровської області «Скорук». До Херсонщини томаківці в професійному футболі приїхали вперше й одразу ж продемонстрували, що не просто так вже встигли засмутити вболівальників кількох інших клубів з турніру.

Зазначимо, що в стартовому складі гостей були одразу кілька колишніх гравців «Кристала», які були додатково вмотивовані проявити себе на полі. Йдеться про Михайла Лаптєва, Станіслава Нурі-Малиша та Сергія Цибульського. Останній створив свій перший момент в матчі уже ледь не в першій атаці. Але обіграти голкіпера херсонців Сергію не вдалося.

Зазначимо, що протистояння в більшості відбувалося під проводом гостей, які, втім, пробити голкіпера та захист «кришталевих» тривалий час не могли.

Херсонці свою першу нагоду повести у рахунку мали аж на 50-й хвилині матчу. Удар Гліба Попчука парирував голкіпер «Скорука» Антон Осадчук.

За п’ять хвилин господарі лишаються в меншості — на думку арбітра в ході чергової атаки «Кристалу» Владислав Гаркуша в боротьбі із суперником впав у штрафному майданчику гостей. Арбітр розцінив епізод як симуляцію, за що передбачено покарання у вигляді «жовтої» картки. Для Гаркуші це виявився другий «гірчичник» у протистоянні.

Футболісти «Скорука» вирішили скористатися з кількісної переваги й вже незабаром їм це вдалося. Під час подачі кутового з правого флангу атаки у виконанні Олексія Разуваєва на 66-й хвилині потужним ударом головою відзначився Владислав Клименко. Зазначимо, що гол повністю на відповідальності голкіпера, який навіть не намагався вийти на верхову подачу та не реагував на удар.

Цей удар і став вирішальним у протистоянні. Херсонці так й не змогли створити ще бодай якусь небезпеку попереду, в захисті відіграли вже надійніше, хоча й запізно.

В підсумку 7 турів херсонський «Кристал» посідає 14-тю позицію з активом у 5 очків, «Скорук» же неочікувано вирвався у лідери змагань, посівши 2-гу сходинку турнірної таблиці з 14-ма заліковими пунктами.

Сумнівне рішення арбітра, що вплинуло на результат: Огляд матчу «Металург» (Запоріжжя) — «Таврія»

А от сімферопольська «Таврія» свій матч 7-го туру грала на виїзді на стадіоні «Славутич-Арена» у Запоріжжі проти місцевого «Металурга».

Саме козаки ідуть в цьому сезоні найрівніше, не поступившись ще у жодному матчі ані вдома, ані на виїзді. Тож для сімферопольців, які мають намір цього року підвищитися в класі, це був доволі важливий суперник, якого необхідно було будь-що перемагати. З таким настроєм «таврійці» й вийшли на газон «Славутич-Арени».

Втім настрій був бойовим у футболістів обидвох команд, що вони продемонстрували вже у дебюті поєдинку, обмінявшись голами за перші 14 хвилин.

Спершу на 6-й хвилині протистояння доволі невпевнено відіграв захист «таврійців», дозволивши господарям розпасуватися у власному карному майданчику. Вирішального удару завдав Олексій Сидоров.

Зазначимо, що це було не перше взяття воріт Ярослава Герасименка. За кілька миттєвостей перед цим гол у ворота «Таврії» арбітр матчу не зарахував через положення поза грою.

На 14-й хвилині в ході швидко розіграного штрафного удару м’яч опинився на голові в екскристалівця Андрія Барладима, який з лінії воротарського майданчика влучив просто у ворота.

Доволі нервовий матч видали обидві команди, які не мали наміру поступатися супернику жодним шматком футбольного поля. Футболісти обмінювалися доволі гострими моментами, подекуди навіть гольовими атаками. Втім голкіпери обох клубів після стартових помилок були на висоті та небезпеку нівелювали. А дальні удари у виконанні футболістів обох клубів були вкрай неточними.

Ситуація була аналогічною і в другому таймі. Але якщо Герасименко кілька разів справді рятував «Таврію» від пропущеного м’яча, то у його тезки Ярослава Котлярова роботи було менше. До голкіпера «козаків» м’яч переважно якщо й доходив, то у дуже легких ситуаціях, які не вимагали особливої концентрації.

В одній з таких неакцентованих атак наприкінці матчу господарі й підловили сімферопольців. Дуже швидко «козаки» вийшли у контрнаступ й заробили пенальті на 88-й хвилині матчу. Що саме сталося в епізоді, який арбітр розцінив, як порушення правил проти нападника, не зрозуміло, але на 11-метрову відмітку він вказав доволі впевнено.

Потужний удар у виконанні Євгена Коваленка був з розряду таких, що не беруться, тож як Герасименко не намагався до нього дотягнутися, м’яч опинився у сітці воріт.

Попри брак часу «Таврія» все ж кинулась відігруватися і була близька до забитого м’яча. Але забракло влучності та сили ударам, якими «таврійці» рясно засипали голкіпера господарів. В результаті — виїзна поразка сімферопольців із рахунком 2:1.

Після 7 турів «Таврія» має у своєму активі 9 очків та посідає 8 позицію турнірної таблиці, запорізький «Металург» із 15-ма заліковими пунктами наразі перший в турнірі.