ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

16:55 04/12
СБУ заочно повідомила про підозри двом військовим рф, які катували мирних мешканців Бериславщини      
16:42 04/12
Пошкодження очисних споруд у Херсоні не призведе до екокатастрофи - МВА      
16:35 04/12
"Любив Україну, свою дружину та синочка": у Херсоні попрощались з воїном Володимиром Колотілом
 
16:34 04/12
У Херсоні під час артобстрілу загинула 6-річна дівчинка, її батько — поранений, – прокуратура      
16:29 04/12
У Херсоні окупанти обстріляли перинатальний центр: у момент удару лікарі приймали пологи
   
12:47 03/12
Гатили з артилерії півтори години: війська РФ обстріляли тролейбусне депо у Херсоні      
12:45 03/12
Департамент цивільного захисту ХОДА переплатив до 40% за оборонні сітки, – звіт  
 
12:42 03/12
3 загиблих та 3 поранених мирних жителів: наслідки російських ударів по Херсонщині. Фоторепортаж  
 
12:38 03/12
Володимир Миколаєнко ініціює допомогу у звільненні херсонських полонених      
12:33 03/12
Зібрав 2 млн гривень: 12-річний хлопець з Олешківської громади понад 3 роки волонтерить на Львівщині  
 
12:32 03/12
ЗСУ відбили спробу штурму армії РФ біля Антонівського мосту      
12:30 03/12
Четверо представників Херсонщини увійшли до списку 100 українців, які формують майбутнє      
12:29 03/12
“Одні повертаються, інші виїжджають”. Скільки людей залишається в мікрорайоні Корабел у Херсоні      
14:24 02/12
ДБР продовжує викривати колаборантів, які служили окупантам у каральних установах Херсона      
12:29 02/12
На війні загинули жителі Херсонщини Владислав Сальников і Віталій Золотов      
12:28 02/12
Звільнений з полону військовий розповів, як його допитували в херсонському СІЗО      
12:27 02/12
У Комишанах російський снаряд прилетів у будинок, поранена жінка      
12:16 02/12
Росіяни атакували рятувальників, коли ті гасили пожежу на автозаправній станції у Херсоні (фото)      
12:03 02/12
У листопаді в херсонському перинатальному центрі народилися восьмеро дітей      
12:02 02/12
Троє херсонських співробітників виправної колонії перейшли на бік окупантів, – їм заочно повідомили про підозри      
20:03 01/12
Кеш ігри чи МТТ: який формат гри вибрати?      
17:06 01/12
Как продлить жизнь туристической палатки: советы, проверенные опытом      
16:35 01/12
У Херсоні помер водій комунального підприємства, поранений під час російського обстрілу      
16:32 01/12
Кремль готує нову екологічну катастрофу в Херсоні – перехоплений бойовий наказ окупантів      
16:31 01/12
На Херсонщині у межах програми «єВідновлення» погодили компенсації та житлові сертифікати для понад 100 родин      
16:29 01/12
Херсон забезпечили броньованим авто для роботи під обстрілами      
16:27 01/12
Херсонський борець посів перше місце на змаганнях у Польщі      
16:26 01/12
Ще одному співробітнику ФСБ заочно повідомили про підозру за катування цивільних на Херсонщині      
16:01 30/11
Успіх без глянцю: реальні історії, що пахнуть потом, ризиком і трішки безумством      
18:05 28/11
“Міс Херсонська область” та її родина: як на окупованих територіях формується нова еліта
 
18:03 28/11
В Естонії збиратимуть кошти на реабілітацію хлопчика з Херсона      
18:01 28/11
Успіхи херсонських освітян: науковиця отримала грант Президента, а вчитель став переможцем національної премії      
18:00 28/11
Херсонська МВА розширила програму підтримки: звільнені з полону військові та їхні родини отримуватимуть по 30 тисяч гривень      
17:58 28/11
Окупаційній ректорці херсонського вишу повідомили про підозру у колабораціонізмі  
 
17:55 28/11
Херсонка, яку окупанти вбили разом з її 6-річним сином, працювала медсестрою у міській лікарні      
17:53 28/11
Окупанти вдарили по Херсону: у місті вибухи, мешканців попередили про перебої з подачею світла та води      
15:38 28/11
Анализ и экспертиза строительных материалов: особенности, задачи, оборудование      
11:30 28/11
Історія «Любарта»: від дфтг до бригади корпусу «Азов»  
 
11:20 28/11
Замість руїн — центр життя: презентували проєкт сучасної школи на Херсонщині  
 
Все новости

Архив публикаций

«    Декабрь 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
СПЕЦТЕМЫ


    Суспільне запускає «Українське радіо. Крим» із програмою кримськотатарською мовою

    Наступного понеділка, 17 травня, Суспільне радіо запускає новий інформаційний проєкт «Українське радіо. Крим». Він звучатиме на хвилях UA: Українське радіо на півдні України та частині Кримського півострова на частоті 100,7 FM, а також у середньохвильовому діапазоні на частоті 549 АМ. Завдяки цьому проєкт охопить 100% сільської місцевості та більше 95% міст Криму, а також майже всю територію України у вечірній час.


    Особливістю проєкту буде перше та єдине в українському просторі інформаційно-розважальне шоу кримськотатарською мовою.

    «Українське радіо. Крим» транслюватиметься п’ять разів на тиждень, з понеділка по п’ятницю, з 19:10 до 20:00 за київським часом. Основу мовлення складатимуть декілька програм.


    По понеділках о 19:10 виходитиме «Нація. Крим» (Millet. Qirim) — програма про вихідців з Криму: їхні життєві історії, культуру і традиції. Програма вироблятиметься херсонською філією Суспільного і звучатиме також у рамках програми регіонального радіомовлення у Херсонській області, яка на сьогодні є другою після Києва за чисельністю переселенців з Кримського півострова.


    З вівторка по четвер о 19:10 звучатиме програма «Тема дня», що вироблятиметься спільно з телеканалом UA: КРИМ.


    О 19:40 з понеділка по четвер виходитиме вечірня інформаційно-аналітична програма «Крим — Україна» про події в Криму. Програму готуватиме всесвітня служба Українського радіо.


    А по п’ятницях з 19:10 до 20:00 звучатиме перше в історії українського радіомовлення музично-розважальне шоу кримськотатарською мовою KE? GECE SHOW (КЕЧ ГЕДЖЕ ШОУ). Ведучий шоу — відомий кримськотатарський журналіст Муслім Умеров.


    «Перша програма кримськотатарською мовою — це те, чим ми найбільше пишаємося в рамках цього проєкту. Запуск радіопередач кримськотатарською мовою було особливим дорученням Зураба Аласанії. Звичайно, були окремі радіостанції в інтернеті, спрямовані на кримськотатарську спільноту, але вони завжди були дуже вузькоспеціалізованими. Відтепер повноцінне інформаційно-розважальне шоу повністю кримськотатарською мовою звучатиме в загальнонаціональному радіоефірі. Це одночасно і розважальна, і просвітницька програма з елементами ток-шоу. Таким чином ми інтегруємо кримськотатарську тематику в загальноукраїнський інформаційний контекст. Це надзвичайно важливо і для кримських татар, які проживають сьогодні в різних частинах України, і  для самих українців, якщо ми прагнемо будувати демократичне суспільство та захищати наші національні інтереси», — зауважив Дмитро Хоркін, член правління НСТУ, відповідальний за платформу радіо.


    KE? GECE SHOW позиціонується як музично-розважальне шоу, в якому, тим не менш, можуть обговорюватися й цілком серйозні теми. Гостями першого випуску, що вийде в ефір уже 21 травня, стануть український кримськотатарський політик і громадський діяч Рефат Чубаров та кримський актор, сценарист та стендап-комік Сулейман Умеров.


    Програма також матиме відеоверсію й транслюватиметься на ютуб-каналі UA: Українське радіо. А всі передачі проєкту «Українське радіо. Крим» можна буде слухати також в окремому розділі на сайті UA: Українське радіо.


    «"Українське радіо. Крим" — це велика спільна робота, яка об’єднує багатьох досить різних людей заради спільної мети. У ньому задіяна і Всесвітня служба Українського радіо, і телевізійники з UA: КРИМ, і Херсонська філія Суспільного, і, звичайно ж, команда Першого каналу Українського радіо. Це все фахівці високого класу з великим досвідом, які дуже добре обізнані в темі. Я впевнена, що на виході ми отримаємо надзвичайно цікавий, якісний продукт, що відповідатиме всім стандартам Суспільного. При цьому, якщо говорити про шоу по п’ятницях, то це буде український інформаційний продукт, орієнтований на носіїв тюркських мов. Бо і турки, і азербайджанці, і гагаузи, наприклад, теж чудово розуміють кримськотатарську мову», — каже Юлія Шелудько, виконавча продюсерка UA: Українське радіо.


    UA: Українське радіо — найбільша FM-мережа та найпопулярніше розмовне радіо країни. В Києві мовить на частоті 105 FM. Дізнатися FM-частоти в інших містах можна за посиланням.  Усі канали Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.

    UA: Суспільне мовлення




    Похожие публикации

    Добавьте комментарий




    1"/>

    ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

    16:55 04/12
    СБУ заочно повідомила про підозри двом військовим рф, які катували мирних мешканців Бериславщини      
    16:42 04/12
    Пошкодження очисних споруд у Херсоні не призведе до екокатастрофи - МВА      
    16:35 04/12
    "Любив Україну, свою дружину та синочка": у Херсоні попрощались з воїном Володимиром Колотілом
     
    16:34 04/12
    У Херсоні під час артобстрілу загинула 6-річна дівчинка, її батько — поранений, – прокуратура      
    16:29 04/12
    У Херсоні окупанти обстріляли перинатальний центр: у момент удару лікарі приймали пологи
       
    12:47 03/12
    Гатили з артилерії півтори години: війська РФ обстріляли тролейбусне депо у Херсоні      
    12:45 03/12
    Департамент цивільного захисту ХОДА переплатив до 40% за оборонні сітки, – звіт  
     
    12:42 03/12
    3 загиблих та 3 поранених мирних жителів: наслідки російських ударів по Херсонщині. Фоторепортаж  
     
    12:38 03/12
    Володимир Миколаєнко ініціює допомогу у звільненні херсонських полонених      
    12:33 03/12
    Зібрав 2 млн гривень: 12-річний хлопець з Олешківської громади понад 3 роки волонтерить на Львівщині  
     
    12:32 03/12
    ЗСУ відбили спробу штурму армії РФ біля Антонівського мосту      
    12:30 03/12
    Четверо представників Херсонщини увійшли до списку 100 українців, які формують майбутнє      
    12:29 03/12
    “Одні повертаються, інші виїжджають”. Скільки людей залишається в мікрорайоні Корабел у Херсоні      

    14:24 02/12
    ДБР продовжує викривати колаборантів, які служили окупантам у каральних установах Херсона      
    12:29 02/12
    На війні загинули жителі Херсонщини Владислав Сальников і Віталій Золотов      
    12:28 02/12
    Звільнений з полону військовий розповів, як його допитували в херсонському СІЗО      
    12:27 02/12
    У Комишанах російський снаряд прилетів у будинок, поранена жінка      
    12:16 02/12
    Росіяни атакували рятувальників, коли ті гасили пожежу на автозаправній станції у Херсоні (фото)      
    12:03 02/12
    У листопаді в херсонському перинатальному центрі народилися восьмеро дітей      
    12:02 02/12
    Троє херсонських співробітників виправної колонії перейшли на бік окупантів, – їм заочно повідомили про підозри      
    20:03 01/12
    Кеш ігри чи МТТ: який формат гри вибрати?      
    17:06 01/12
    Как продлить жизнь туристической палатки: советы, проверенные опытом      
    16:35 01/12
    У Херсоні помер водій комунального підприємства, поранений під час російського обстрілу      
    16:32 01/12
    Кремль готує нову екологічну катастрофу в Херсоні – перехоплений бойовий наказ окупантів      
    16:31 01/12
    На Херсонщині у межах програми «єВідновлення» погодили компенсації та житлові сертифікати для понад 100 родин      
    16:29 01/12
    Херсон забезпечили броньованим авто для роботи під обстрілами      

    16:27 01/12
    Херсонський борець посів перше місце на змаганнях у Польщі      
    16:26 01/12
    Ще одному співробітнику ФСБ заочно повідомили про підозру за катування цивільних на Херсонщині      
    16:01 30/11
    Успіх без глянцю: реальні історії, що пахнуть потом, ризиком і трішки безумством      
    18:05 28/11
    “Міс Херсонська область” та її родина: як на окупованих територіях формується нова еліта
     
    18:03 28/11
    В Естонії збиратимуть кошти на реабілітацію хлопчика з Херсона      
    18:01 28/11
    Успіхи херсонських освітян: науковиця отримала грант Президента, а вчитель став переможцем національної премії      
    18:00 28/11
    Херсонська МВА розширила програму підтримки: звільнені з полону військові та їхні родини отримуватимуть по 30 тисяч гривень      
    17:58 28/11
    Окупаційній ректорці херсонського вишу повідомили про підозру у колабораціонізмі  
     
    17:55 28/11
    Херсонка, яку окупанти вбили разом з її 6-річним сином, працювала медсестрою у міській лікарні      
    17:53 28/11
    Окупанти вдарили по Херсону: у місті вибухи, мешканців попередили про перебої з подачею світла та води      
    15:38 28/11
    Анализ и экспертиза строительных материалов: особенности, задачи, оборудование      
    11:30 28/11
    Історія «Любарта»: від дфтг до бригади корпусу «Азов»  
     
    11:20 28/11
    Замість руїн — центр життя: презентували проєкт сучасної школи на Херсонщині  
     
    Все новости

    Наверх