Зображення: Поліція Херсон
Дітям загиблих поліцейських Херсонщини вручили подарунки з нагоди завершення навчального року та початку літніх канікул. Помічник начальника ГУНП з ветеранської політики Денис Бордак відвідав Леоніда, сина майора поліції Сергія Макарова, та Олександру, доньку старшого лейтенанта поліції Олександра Чехуна.
Під час зустрічі дітям передали солодощі та фрукти. Леонід та Олександра успішно завершили навчальний рік, займаються спортом та поділилися своїми планами на літо й захопленнями. Денис Бордак, який є ветераном штурмової бригади «Лють», побажав дітям безпечного літа, гарного відпочинку, нових вражень, віри в себе та сміливого досягнення мети.
Батько Леоніда, майор поліції Сергій Макаров, отримав тяжкі поранення у грудні 2022 року. Це сталося, коли він разом із колегами потрапив у мінну пастку, залишену російськими військовими на території Дар’ївської громади. Лікарі боролися за його життя майже два тижні, але 18 грудня серце поліцейського зупинилося. Рідні згадують Сергія як турботливого чоловіка й батька, який дуже любив свого сина та намагався проводити з ним кожну вільну хвилину.
Батько Олександри, старший лейтенант поліції Олександр Чехун, загинув у червні 2024 року під час несення служби на блокпосту. Отримані внаслідок дронової атаки поранення виявилися несумісними з життям. Для своєї родини він назавжди залишився люблячим чоловіком, надійною опорою та найкращим батьком. Підтримка родин поліцейських, які віддали життя за Україну, є важливим напрямом роботи поліції Херсонської області, повідомили у Відділі комунікації поліції Херсонської області.




За матеріалами: Поліція Херсон
Коментарів ще немає