ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

19:32 26/12
Російська артилерія вдарила по ринку в центрі Херсона: загинув чоловік, двоє поранених      
19:31 26/12
Псевдополіцейському з Мелітополя оголосили підозру за катування цивільного в Херсоні      
19:29 26/12
На фронті загинув захисник з Тягинської громади Геннадій Лактіонов      
19:28 26/12
Російські окупанти планують відкрити на Херсонщині “кадетські класи”      
19:26 26/12
У Херсоні затвердили програму розвитку транспорту: планують оновити парк та запровадити електронний квиток      
19:24 26/12
На дороги Херсонщини у 2025 році виділили понад 800 мільйонів гривень. ІНФОГРАФІКА      
19:21 26/12
На Одещині трагічно загинуло подружжя: вона дарувала троянди Херсону й Чорнобаївці, а він звільняв правобережжя  
 
13:00 25/12
На Херсонщині за добу через російські удари поранені троє людей      
12:59 25/12
До Херсона доставили 1000 обігрівачів для тих, хто залишився без тепла      
12:58 25/12
В острівній зоні на Херсонщині ЗСУ щоденно знищують по 2-3 ворожі човни      
12:56 25/12
В одному з медзакладів Херсона облаштували укриття      
12:43 25/12
Херсонську ТЕЦ окупанти обстрілюють щодня: будинки, що живляться від неї, залишаються без тепла – Толоконніков      
12:36 25/12
Росіяни розповідають, що хлопчик з ТОТ Херсонщини мріяв про Дагестан  
 
11:50 25/12
Пневматический пистолет Макарова: формат, возможности и назначение      
13:35 24/12
Land Rover Discovery: найкращий вибір для сімейних пригод      
22:20 23/12
Полоненому з Херсона Сергію Офіцерову забороняють читати книжки та мати зошити      
22:18 23/12
Херсонська облрада ініціює звернення до уряду щодо списання боргів за комуналку      
22:17 23/12
На Херсонщині впродовж дня через обстріли РФ поранені троє людей      
22:15 23/12
Матір каховського зрадника Філіпчука визнали винною у колабораційній діяльності      
22:11 23/12
Внаслідок обстрілу пошкоджений Свято-Катеринівський собор у Херсоні. ФОТО  
 
22:10 23/12
На Херсонщині загинув військовий Сергій Лахтіонов      
19:18 22/12
Аромати унісекс на розпив: як вибрати універсальний аромат для будь-якого випадку      
16:48 22/12
Президент України відзначив державною нагородою працівника «Херсонобленерго»      
16:47 22/12
Пошкоджено будинки, комунальне підприємство та адмінбудівлю: наслідки російських ударів на Херсонщині (фото)  
 
16:41 22/12
На ТОТ Херсонщини запровадили добові відключення світла      
16:39 22/12
Поліція розслідує можливе розкрадання коштів на ремонті укриття в Херсоні      
16:38 22/12
Окупанти вдарили по будинку в Дудчанах на Херсонщині: жінка у лікарні      
16:36 22/12
За співпрацю з окупантами херсонця засудили до 14 років тюрми      
16:34 22/12
«Я дізнався, що росіяни вивезли їх»: чоловік розшукує сестру, племінницю та її 5 дітей із Качкарівки  
 
16:26 22/12
Просидів півтора місяці в підвалі у Любимівці. Історія полоненого з Херсонщини
   
14:56 21/12
SmartSight vs Femto-LASIK: порівняння технологій лазерної корекції зору та їх переваги      
15:10 19/12
Стабілізатор напруги Елекс      
14:55 19/12
Після російських обстрілів у Херсоні без опалення залишаються 10 тисяч абонентів      
14:50 19/12
В окупованому Генічеську дітей у школі змусили слухати пісні військових злочинців      
14:32 19/12
15 років і позбавлення звання: експрацівника херсонської колонії засуджено за співпрацю з РФ      
14:29 19/12
Франківський патрульний з колегами врятував життя херсонця в зоні ударів ворожих дронів      
14:24 19/12
Вчора військові РФ двічі намагалися просунутися в бік Антонівки      
14:12 19/12
Росіяни зранку масовано обстріляли Херсон: спалахнули пожежі, пошкоджена критична інфраструктура
   
11:46 19/12
Забудова Нової Каховки — найкраще фото Херсонщини у конкурсі «Вікі любить пам’ятки 2025»      
Все новости

Архив публикаций

«    Декабрь 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
СПЕЦТЕМЫ


    Родина кримських релігійних фанатиків викрала хворе немовля з лівобережжя Херсонщини

    Подружжя Валентина та Дмитро Тарасенки з окупованого Сімферополя вважають себе дуже  набожними людьми. Вони є ревними парафіянами місцевих храмів РПЦ, товаришують з російськими попами й навіть викладають у недільній школі. Проте віра в Бога чомусь не зупиняє їх від страшного гріха і злочину – викрадення та, фактично, привласнення українських дітей. У 2024 році ці “благодійники” вивезли з окупованої частини Херсонщини хворе піврічне немовля та згодом через російський суд незаконно встановили над ним опіку. Херсонка Ангеліна стала вже дев’ятою дитиною у сім’ї набожних викрадачів. 


    Про це йдеться в матеріалі кореспондента “IPC-Південь” Петра Коберника.

    До окупації Криму Росією сімферопольці Валентина та Дмитро Тарасенки намагались займатися ресторанним бізнесом. Проте у 2018 році подружжя зрозуміло, що опікунство над хворими дітьми є більш вигідною справою і створили власний благодійний фонд “Колыбель милосердия”. 

    Організація займається “допомогою та розрадою” неповнолітніх пацієнтів у кримських лікарнях. Найчастіше все зводиться  до того, що Валентина змушує тяжко хворих дітей відвідувати церковні служби у храмах РПЦ.Після 2022 року “волонтери” фонду  “Колыбель милосердия” почали навідуватись і на окуповану територію Херсонської області. Ймовірно, під час однієї з таких подорожей Валентина Тарасенко і побачила  дитину, яку згодом вирішила просто викрасти.

    Ім’я дівчинки – Ангеліна Вєтух. Вона народилась 7 вересня 2023 року на лівобережжі Херсонщини. За словами Тарасенко, вже за кілька днів після появи на світ російські військові відвезли хворе немовля до окупованого Скадовська. Мати Ангеліни весь час перебувала з нею у  лікарні, проте, з невідомих нам причин, не супроводжувала дитину до Сімферополя і далі на територію Росії, де їй мали зробити операцію.

    Як тільки малечу було прооперовано, “волонтерка” Валентина, замість повернення дівчинки матері, звернулась до суду. Російські судді, своєю чергою, оперативно ухвалили незаконне рішення позбавити справжню матір Ангеліни батьківських прав та передати маленьку херсонку родині Тарасенків. Таким чином з березня 2024 року фактично викрадене немовля, якому тоді було лише пів року, стало дев’ятою дитиною у родині кримських “волонтерів”.

    Сама Тарасенко на своїх сторінках у соцмережах зазначає, що вивезти з Херсонщини Ангеліну їй допоміг фонд “Паломница” Оксани Марченко – дружини зрадника Віктора Медведчука і власниці російських нафтових компаній.
    Журналістам “IPC-Південь” вдалось встановити, що Ангеліна Вєтух є не першою дитиною, яку фактично привласнило подружжя Тарасенків. П’ять років тому така ж доля спіткала Віктора Черемиса. Мати хлопця переїхала до Криму у 2013 році та вирішила залишитись на півострові після його окупації Росією. 

    Маючи українське громадянство, Олена Черемис у 2018 році народила сина, який отримав документи російського зразка. За кілька тижнів у жінки діагностували онкологічне захворювання, а допомагати їй з одужанням погодились вже знайомі нам “волонтери” з “Колыбели милосердия”. Мати-одиначка переїхала до будинку Тарасенків, де їй та її сину Віктору обіцяли повноцінний догляд.

    Зі слів  Валентини Тарасенко, Олена Черемис перед своєю смертю у квітні 2019 року нібито написала заяву до органів влади з проханням передати Віктора саме їй, адже її родина піклувалась про хвору. Проте знайомі жінок стверджують, що “волонтерка” знущалась з немічної, сподіваючись якнайшвидше заволодіти її дитиною. 

    “Валентина  вважала, що Олена прикидається, не подавала їй “утку” (судно – ред.), змушуючи самостійно вставати до туалету. Це призвело  до того, що Олена почала ходити під себе. Відмови хворої ходити до церкви у суботу також супроводжувалися моральним тиском. Олена казала, що погарячкувала, коли вирішила залишити Віктора в цій родині”, – розповідала російським журналістам громадська діячка  Катерина Горєлкіна.

    Каже, що за день до смерті Черемис попросила звільнити її від “опіки” релігійної фанатички та перевезти у хоспіс, а сина віддати до дитячого будинку. А вже наступного дня Олена раптово померла.Тарасенки одразу ж вирішили привласнити Віктора Черемиса, але виявилось, що хлопчик має близького родича – дідуся, який проживає у Києві. Чоловік, дізнавшись про смерть доньки, погодився приїхати до Криму та забрати онука. Він почав оформляти належні документи. Процес мав тривати  кілька місяців.

    Проте у набожних “волонтерів” були інші плани на дитину і вони спробували отримати опікунство над Віктором, поки його дідусь проходив всі бюрократичні інстанції. Однак кримські чиновники Валентині Тарасенко відмовили, оскільки жінка офіційно ніде не працює і, крім того, вже має сімох дітей на утриманні. 

    Тарасенко влаштувала скандал, залучивши журналістів. Розголос  дійшов до російського диктатора Путіна і той “посприяв”, щоб дитина залишилась на окупованих Росією територіях і не виїхала до Києва. Звісно, що після втручання у справу самодержця про якусь законність, як і про права дитини та її українського дідуся, кримські соцслужби відразу забули і передали Віктора Черемиса подружжю Тарасенко.Навіщо ж Валентина та Дмитро викрадають чужих дітей і намагаються  якнайшвидше встановити над ними опікунство? Відповідь проста – гроші. 

    Благодійний фонд “Колыбель милосердия” (ІПН 910222322377) зараз “на ходу” та постійно отримує  державні гранти від росіян. Тарасенки активно “стрижуть” донати й навіть продають на офіційній сторінці своєї організації в соцмережі усілякий непотріб. Для  продовження  цього сімейного  бізнесу  їм потрібна публічність. У 2019-му році фонд подружжя розрекламувала  історія з Віктором Черемисом. З часом, коли хайп стих, “волонтери” знову відчули гостру  потребу у хвилі медійності. Тож, щоб  залізти до кишень співчутливих та набожних  росіян, Тарасенки  вирішили  створити нову історію про порятунок української дитини  і викрали  з Херсонської області хвору Ангеліну. Ангеліна Вєтух, як і інші привласнені подружжям діти, для Тарасенків є не більше, ніж вдалим капіталовкладенням. Одразу ж після переїзду до нової родини фото і дані дівчинки  почали фігурувати в публікаціях “Колыбели милосердия” поруч з номерами банківських карток Валентини та Дмитра.

    Але найкраще ситуацію ілюструє випадок, який стався влітку 2024 року. “Ідеальна мати” заради піару своєї волонтерської родини відвезла Ангеліну до дитячого табору у Феодосії  та дозволила російським підліткам, які в ньому відпочивали,  погратись з дівчинкою. Поки школярі розважались з десятимісячною дитиною, як нещодавно перенесла операцію на серці, її “мати” спокійно спостерігала за цим, прораховуючи імовірні вигоди від такої “реклами”.
     




    Похожие публикации

    7-04-2025, 14:44
    “Нам зовсім не соромно!” – Історія родини вчителів-колаборантів з Херсонщини, яку росіяни вважають “еталонною”
    6-03-2025, 13:55
    Незаконно вивезли дітей з окупованого Херсона. СБУ повідомила про підозру очільникам кримського "Мінздраву РФ"
    28-02-2025, 14:50
    Під опіку до російських сімей незаконно передали 42 дитини з Херсонщини — Лубінець
    18-02-2025, 15:23
    Росія вивозить дітей з Херсонщини до Криму
    9-07-2024, 13:20
    Україна вже повернула 736 викрадених Росією дітей - Лубінець
    16-06-2024, 09:29
    Понад 70 таборів виявили для “перевиховання” дітей: історії підлітків з Херсонщини
    12-03-2024, 19:23
    Боявся, що заберуть в армію РФ та на очах били батька. З ТОТ Херсонщини виїхали ще п'ятеро дітей
    6-03-2024, 19:04
    Після повернення з окупації, з вагою лише 15 кілограмів, померла 6-річна вихованка херсонського інтернату: що відомо
    26-10-2023, 16:45
    На підконтрольну Україні територію вдалось вивезти родину з чотирма дітьми з Херсонщини

    Добавьте комментарий




    0"/>

    ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

    19:32 26/12
    Російська артилерія вдарила по ринку в центрі Херсона: загинув чоловік, двоє поранених      
    19:31 26/12
    Псевдополіцейському з Мелітополя оголосили підозру за катування цивільного в Херсоні      
    19:29 26/12
    На фронті загинув захисник з Тягинської громади Геннадій Лактіонов      
    19:28 26/12
    Російські окупанти планують відкрити на Херсонщині “кадетські класи”      
    19:26 26/12
    У Херсоні затвердили програму розвитку транспорту: планують оновити парк та запровадити електронний квиток      
    19:24 26/12
    На дороги Херсонщини у 2025 році виділили понад 800 мільйонів гривень. ІНФОГРАФІКА      
    19:21 26/12
    На Одещині трагічно загинуло подружжя: вона дарувала троянди Херсону й Чорнобаївці, а він звільняв правобережжя  
     
    13:00 25/12
    На Херсонщині за добу через російські удари поранені троє людей      
    12:59 25/12
    До Херсона доставили 1000 обігрівачів для тих, хто залишився без тепла      
    12:58 25/12
    В острівній зоні на Херсонщині ЗСУ щоденно знищують по 2-3 ворожі човни      
    12:56 25/12
    В одному з медзакладів Херсона облаштували укриття      
    12:43 25/12
    Херсонську ТЕЦ окупанти обстрілюють щодня: будинки, що живляться від неї, залишаються без тепла – Толоконніков      
    12:36 25/12
    Росіяни розповідають, що хлопчик з ТОТ Херсонщини мріяв про Дагестан  
     

    11:50 25/12
    Пневматический пистолет Макарова: формат, возможности и назначение      
    13:35 24/12
    Land Rover Discovery: найкращий вибір для сімейних пригод      
    22:20 23/12
    Полоненому з Херсона Сергію Офіцерову забороняють читати книжки та мати зошити      
    22:18 23/12
    Херсонська облрада ініціює звернення до уряду щодо списання боргів за комуналку      
    22:17 23/12
    На Херсонщині впродовж дня через обстріли РФ поранені троє людей      
    22:15 23/12
    Матір каховського зрадника Філіпчука визнали винною у колабораційній діяльності      
    22:11 23/12
    Внаслідок обстрілу пошкоджений Свято-Катеринівський собор у Херсоні. ФОТО  
     
    22:10 23/12
    На Херсонщині загинув військовий Сергій Лахтіонов      
    19:18 22/12
    Аромати унісекс на розпив: як вибрати універсальний аромат для будь-якого випадку      
    16:48 22/12
    Президент України відзначив державною нагородою працівника «Херсонобленерго»      
    16:47 22/12
    Пошкоджено будинки, комунальне підприємство та адмінбудівлю: наслідки російських ударів на Херсонщині (фото)  
     
    16:41 22/12
    На ТОТ Херсонщини запровадили добові відключення світла      
    16:39 22/12
    Поліція розслідує можливе розкрадання коштів на ремонті укриття в Херсоні      

    16:38 22/12
    Окупанти вдарили по будинку в Дудчанах на Херсонщині: жінка у лікарні      
    16:36 22/12
    За співпрацю з окупантами херсонця засудили до 14 років тюрми      
    16:34 22/12
    «Я дізнався, що росіяни вивезли їх»: чоловік розшукує сестру, племінницю та її 5 дітей із Качкарівки  
     
    16:26 22/12
    Просидів півтора місяці в підвалі у Любимівці. Історія полоненого з Херсонщини
       
    14:56 21/12
    SmartSight vs Femto-LASIK: порівняння технологій лазерної корекції зору та їх переваги      
    15:10 19/12
    Стабілізатор напруги Елекс      
    14:55 19/12
    Після російських обстрілів у Херсоні без опалення залишаються 10 тисяч абонентів      
    14:50 19/12
    В окупованому Генічеську дітей у школі змусили слухати пісні військових злочинців      
    14:32 19/12
    15 років і позбавлення звання: експрацівника херсонської колонії засуджено за співпрацю з РФ      
    14:29 19/12
    Франківський патрульний з колегами врятував життя херсонця в зоні ударів ворожих дронів      
    14:24 19/12
    Вчора військові РФ двічі намагалися просунутися в бік Антонівки      
    14:12 19/12
    Росіяни зранку масовано обстріляли Херсон: спалахнули пожежі, пошкоджена критична інфраструктура
       
    11:46 19/12
    Забудова Нової Каховки — найкраще фото Херсонщини у конкурсі «Вікі любить пам’ятки 2025»      
    Все новости

    Наверх