ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

16:55 04/12
СБУ заочно повідомила про підозри двом військовим рф, які катували мирних мешканців Бериславщини      
16:42 04/12
Пошкодження очисних споруд у Херсоні не призведе до екокатастрофи - МВА      
16:35 04/12
"Любив Україну, свою дружину та синочка": у Херсоні попрощались з воїном Володимиром Колотілом
 
16:34 04/12
У Херсоні під час артобстрілу загинула 6-річна дівчинка, її батько — поранений, – прокуратура      
16:29 04/12
У Херсоні окупанти обстріляли перинатальний центр: у момент удару лікарі приймали пологи
   
12:47 03/12
Гатили з артилерії півтори години: війська РФ обстріляли тролейбусне депо у Херсоні      
12:45 03/12
Департамент цивільного захисту ХОДА переплатив до 40% за оборонні сітки, – звіт  
 
12:42 03/12
3 загиблих та 3 поранених мирних жителів: наслідки російських ударів по Херсонщині. Фоторепортаж  
 
12:38 03/12
Володимир Миколаєнко ініціює допомогу у звільненні херсонських полонених      
12:33 03/12
Зібрав 2 млн гривень: 12-річний хлопець з Олешківської громади понад 3 роки волонтерить на Львівщині  
 
12:32 03/12
ЗСУ відбили спробу штурму армії РФ біля Антонівського мосту      
12:30 03/12
Четверо представників Херсонщини увійшли до списку 100 українців, які формують майбутнє      
12:29 03/12
“Одні повертаються, інші виїжджають”. Скільки людей залишається в мікрорайоні Корабел у Херсоні      
14:24 02/12
ДБР продовжує викривати колаборантів, які служили окупантам у каральних установах Херсона      
12:29 02/12
На війні загинули жителі Херсонщини Владислав Сальников і Віталій Золотов      
12:28 02/12
Звільнений з полону військовий розповів, як його допитували в херсонському СІЗО      
12:27 02/12
У Комишанах російський снаряд прилетів у будинок, поранена жінка      
12:16 02/12
Росіяни атакували рятувальників, коли ті гасили пожежу на автозаправній станції у Херсоні (фото)      
12:03 02/12
У листопаді в херсонському перинатальному центрі народилися восьмеро дітей      
12:02 02/12
Троє херсонських співробітників виправної колонії перейшли на бік окупантів, – їм заочно повідомили про підозри      
20:03 01/12
Кеш ігри чи МТТ: який формат гри вибрати?      
17:06 01/12
Как продлить жизнь туристической палатки: советы, проверенные опытом      
16:35 01/12
У Херсоні помер водій комунального підприємства, поранений під час російського обстрілу      
16:32 01/12
Кремль готує нову екологічну катастрофу в Херсоні – перехоплений бойовий наказ окупантів      
16:31 01/12
На Херсонщині у межах програми «єВідновлення» погодили компенсації та житлові сертифікати для понад 100 родин      
16:29 01/12
Херсон забезпечили броньованим авто для роботи під обстрілами      
16:27 01/12
Херсонський борець посів перше місце на змаганнях у Польщі      
16:26 01/12
Ще одному співробітнику ФСБ заочно повідомили про підозру за катування цивільних на Херсонщині      
16:01 30/11
Успіх без глянцю: реальні історії, що пахнуть потом, ризиком і трішки безумством      
18:05 28/11
“Міс Херсонська область” та її родина: як на окупованих територіях формується нова еліта
 
18:03 28/11
В Естонії збиратимуть кошти на реабілітацію хлопчика з Херсона      
18:01 28/11
Успіхи херсонських освітян: науковиця отримала грант Президента, а вчитель став переможцем національної премії      
18:00 28/11
Херсонська МВА розширила програму підтримки: звільнені з полону військові та їхні родини отримуватимуть по 30 тисяч гривень      
17:58 28/11
Окупаційній ректорці херсонського вишу повідомили про підозру у колабораціонізмі  
 
17:55 28/11
Херсонка, яку окупанти вбили разом з її 6-річним сином, працювала медсестрою у міській лікарні      
17:53 28/11
Окупанти вдарили по Херсону: у місті вибухи, мешканців попередили про перебої з подачею світла та води      
15:38 28/11
Анализ и экспертиза строительных материалов: особенности, задачи, оборудование      
11:30 28/11
Історія «Любарта»: від дфтг до бригади корпусу «Азов»  
 
11:20 28/11
Замість руїн — центр життя: презентували проєкт сучасної школи на Херсонщині  
 
Все новости

Архив публикаций

«    Декабрь 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
СПЕЦТЕМЫ


    Спиваковский поделился своим впечатлениями после общения со шведскими коллегами

    Спиваковский поделился своим впечатлениями после общения со шведскими коллегами

    Народный депутат (БПП) Александр Спиваковский поделился своим впечатлениями после общения со шведскими коллегами.

    Об этом Спиваковский сообщил в Facebook.

    "Сьогодні видався дуже продуктивний день у Стокгольмі. Перші враження – виконання Законів та правил без жодних виключень, особиста відповідальність кожного за підтримку належного стану у всіх сферах, - паркування, дотримання правил дорожнього руху, підтрімка чистоти та інше. Неналежне виконання – відповідне покарання.

    Отже, щодо програми. Перш за все, ми з делегацією депутатів у супроводженні Посла України у Королівстві Швеція Ігоря Сагача завітали до Посольства України у Швеції. Пан Посол розповів нам про сучасний стан справ між Україною та Швецією, цікаві факти з історії відносин наших країн, про особливості двосторонніх відносин та плани щодо подальшої діяльності.

    Наступна зустріч відбулася у шведському Парламенті Рикстазі, де ми з колегами зустрілися з депутатом Крістером Хаммарбергом. Необхідно відмітити надзвичайну зацікавленість у співпраці, незважаючи на те, що Парламент починає свою роботу тільки 15 версня, відбулася зустріч, під час якої протягом майже двох годин ми обговорювали подальше бачення діяльності депутатських груп міжпарламентських зв’язків між нашими країнами, реформи в Україні, на яку допомогу та підтримку з боку Швеції ми сподіваємося. Наш шведський колега найбільше виявляв цікавленість до питань децентралізації та стану української економіки. Обговорюючи тему необхідності започаткування програм подвійних дипломів, пан Хаммарберг зазначив про високу освіченість українців, з якими зустрічається у Швеції. Також ми мали можливість відвідати залу засідань та дізнатися деякі цікаві факти роботи парламентаріїв Швеції. Так, нас вразили наступні: якщо депутат коаліції чи опозиції за станом здоров'я не може бути присутнім на засіданні, вони домовляються з опонентами, щоб також одна людина була відсутня задля збереження справедливої рівності; після дебатів – обов'язково опоненти мають потиснути один одному руку; тільки одне голосування відбувається не електронним шляхом, а з використянням бюлетнів – це вибори спікера; підтримка строгої дисципліни у залі засідань, жодних образ не може бути сказано під час виступу та багато іншого. Отже, робота, перш за все, будується на глибокій повазі один до одного. Попередньо ми обговорили план подальшої роботи груп з паном Хаммарбергом та домовилися про візит депутатів групи до України восени.

    Наша третя зустріч була в Міністерстві Закордонних Справ з паном Стефаном Гуллгреном, директором департаменту по роботі зі Східною Європою та Центральною Азією, який був Послом Швеції в Україні з 2008 по 2013 роки. Ми з колегами спочатку окреслили конкретні питання, які перш за все потребують вирішення. Я зауважив на важливості інтеграції в європейську спільноту через освіту, побудови кластерної моделі взаємодії університетів та ринку праці, питання подвійних дипломів, досвіду запуску функціонування різних інструментів, необхідності встановлення контактів для того, щоб передати відповідним людям на рівень деталізації, надаючи цим самим доступ до відповідних ресурсів. Олександр Горбунов, говорячи про децентралізацію, зауважив про появу мотивації залучати інвестиції на місцевому рівні, необхідності вивчення досвіду фінансистів, досягнень у сфері енергоефективності, і найактуальніше – допомога пораненим у зоні АТО та реабілітація після перебування на фронті. Тарас Кремінь зазначив, що нагальним є питання тимчасового помешкання для вимушених переселенців. важливості проведення бізнес-форуму для залучення інвестицій у сфери, які мають потенціал бути розвиненими в Україні, необхідний аудит з питань ефективного використання тепла та поводження з побутовими відходами. Тарас Кремінь також зауважив на особливості збереження Швецією шведської мови як офіційної протягом довгого часу, незважаючи на високий рівень використання англійської мови. Костянтин Іщейкін наголосив на важливості не просто давати одноразові вирішення питань, а саме отримання консалтингу на основі досвіду Швеції для постійного подальшого розвитку, що дозволить зекономити час та уникнути можливих помилок, а також послідуючий аудит. Назвавши сильні сторони України, серед яких агро-, ІТ-сфери, Костанин відмітив, що ресурс у вигляді підростаючого покоління не використовується в повному обсязі. Вирішення цих питань має статати важливими кроками у досягненні цілі побачити Україну такою, якою ми прагнему її побачити.

    У позиціях, які виголосив потім пан Гуллгрен ми отримали чіткі поради для України та позиції Швеції:

    1. Розуміння вибору, який має зробити Україна, які провести реформи, що будуть надалі визначати її внутрішню та зовнішню політику, як незалежної від інших країни. Право робити вибор – право обирати майбутнє. Для Швеції важливо, щоб таке право зберігалося за країнами.

    2. Сумісними зусиллями необхідно підвищувати для агресора ціну своїх дій, з їх боку – шляхом рішень введення санкцій, а Україна, зі свого боку найбільше може себе захистити проведенням та підтримкою реформ, не зважаючи на дії агресора.

    3. Отримання досвіду від інших країн, як можливість уникнення помилок та досягнення результатів значно швидше.

    4. Регулювання економіки та відміна занадто високих вимог, як шлях до залучення інвестицій. Необхідно розповідати про досягнення і показувати зміни в реальності – тоді можна очікувати приток інвестицій.

    5. Залишати відкритим ринок для експорту, адже остерігаючись конкурентів та закриваючи ринок, потім можна отримати зворотній зв'язок, а саме, будуть закриті ринки для нашого товару.

    6. Говорячи конкретними цифрами, 10 млн. євро шведської допомоги направлено на допомогу переселенцям, обговорюється надання кредиту під дуже маленький відсоток у розмірі 100 млн. Євро, 25 млн.євро – щорічно на підтримку реформ.

    Пан Гуллгрен виразив готовність з боку Швеції співпрацювати по конкретних питаннях задля підтримки України.
    На завтра заплановано зустрічі для встановлення контактів по напрямку енергоефективності".







    Сьогодні видався дуже продуктивний день у Стокгольмі. Перші враження – виконання Законів та правил без жодних виключень,...

    Posted by Александр Спиваковский on 26 серпня 2015 р.




    Похожие публикации

    Добавьте комментарий




    0"/>

    ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

    16:55 04/12
    СБУ заочно повідомила про підозри двом військовим рф, які катували мирних мешканців Бериславщини      
    16:42 04/12
    Пошкодження очисних споруд у Херсоні не призведе до екокатастрофи - МВА      
    16:35 04/12
    "Любив Україну, свою дружину та синочка": у Херсоні попрощались з воїном Володимиром Колотілом
     
    16:34 04/12
    У Херсоні під час артобстрілу загинула 6-річна дівчинка, її батько — поранений, – прокуратура      
    16:29 04/12
    У Херсоні окупанти обстріляли перинатальний центр: у момент удару лікарі приймали пологи
       
    12:47 03/12
    Гатили з артилерії півтори години: війська РФ обстріляли тролейбусне депо у Херсоні      
    12:45 03/12
    Департамент цивільного захисту ХОДА переплатив до 40% за оборонні сітки, – звіт  
     
    12:42 03/12
    3 загиблих та 3 поранених мирних жителів: наслідки російських ударів по Херсонщині. Фоторепортаж  
     
    12:38 03/12
    Володимир Миколаєнко ініціює допомогу у звільненні херсонських полонених      
    12:33 03/12
    Зібрав 2 млн гривень: 12-річний хлопець з Олешківської громади понад 3 роки волонтерить на Львівщині  
     
    12:32 03/12
    ЗСУ відбили спробу штурму армії РФ біля Антонівського мосту      
    12:30 03/12
    Четверо представників Херсонщини увійшли до списку 100 українців, які формують майбутнє      
    12:29 03/12
    “Одні повертаються, інші виїжджають”. Скільки людей залишається в мікрорайоні Корабел у Херсоні      

    14:24 02/12
    ДБР продовжує викривати колаборантів, які служили окупантам у каральних установах Херсона      
    12:29 02/12
    На війні загинули жителі Херсонщини Владислав Сальников і Віталій Золотов      
    12:28 02/12
    Звільнений з полону військовий розповів, як його допитували в херсонському СІЗО      
    12:27 02/12
    У Комишанах російський снаряд прилетів у будинок, поранена жінка      
    12:16 02/12
    Росіяни атакували рятувальників, коли ті гасили пожежу на автозаправній станції у Херсоні (фото)      
    12:03 02/12
    У листопаді в херсонському перинатальному центрі народилися восьмеро дітей      
    12:02 02/12
    Троє херсонських співробітників виправної колонії перейшли на бік окупантів, – їм заочно повідомили про підозри      
    20:03 01/12
    Кеш ігри чи МТТ: який формат гри вибрати?      
    17:06 01/12
    Как продлить жизнь туристической палатки: советы, проверенные опытом      
    16:35 01/12
    У Херсоні помер водій комунального підприємства, поранений під час російського обстрілу      
    16:32 01/12
    Кремль готує нову екологічну катастрофу в Херсоні – перехоплений бойовий наказ окупантів      
    16:31 01/12
    На Херсонщині у межах програми «єВідновлення» погодили компенсації та житлові сертифікати для понад 100 родин      
    16:29 01/12
    Херсон забезпечили броньованим авто для роботи під обстрілами      

    16:27 01/12
    Херсонський борець посів перше місце на змаганнях у Польщі      
    16:26 01/12
    Ще одному співробітнику ФСБ заочно повідомили про підозру за катування цивільних на Херсонщині      
    16:01 30/11
    Успіх без глянцю: реальні історії, що пахнуть потом, ризиком і трішки безумством      
    18:05 28/11
    “Міс Херсонська область” та її родина: як на окупованих територіях формується нова еліта
     
    18:03 28/11
    В Естонії збиратимуть кошти на реабілітацію хлопчика з Херсона      
    18:01 28/11
    Успіхи херсонських освітян: науковиця отримала грант Президента, а вчитель став переможцем національної премії      
    18:00 28/11
    Херсонська МВА розширила програму підтримки: звільнені з полону військові та їхні родини отримуватимуть по 30 тисяч гривень      
    17:58 28/11
    Окупаційній ректорці херсонського вишу повідомили про підозру у колабораціонізмі  
     
    17:55 28/11
    Херсонка, яку окупанти вбили разом з її 6-річним сином, працювала медсестрою у міській лікарні      
    17:53 28/11
    Окупанти вдарили по Херсону: у місті вибухи, мешканців попередили про перебої з подачею світла та води      
    15:38 28/11
    Анализ и экспертиза строительных материалов: особенности, задачи, оборудование      
    11:30 28/11
    Історія «Любарта»: від дфтг до бригади корпусу «Азов»  
     
    11:20 28/11
    Замість руїн — центр життя: презентували проєкт сучасної школи на Херсонщині  
     
    Все новости

    Наверх