ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

16:55 04/12
СБУ заочно повідомила про підозри двом військовим рф, які катували мирних мешканців Бериславщини      
16:42 04/12
Пошкодження очисних споруд у Херсоні не призведе до екокатастрофи - МВА      
16:35 04/12
"Любив Україну, свою дружину та синочка": у Херсоні попрощались з воїном Володимиром Колотілом
 
16:34 04/12
У Херсоні під час артобстрілу загинула 6-річна дівчинка, її батько — поранений, – прокуратура      
16:29 04/12
У Херсоні окупанти обстріляли перинатальний центр: у момент удару лікарі приймали пологи
   
12:47 03/12
Гатили з артилерії півтори години: війська РФ обстріляли тролейбусне депо у Херсоні      
12:45 03/12
Департамент цивільного захисту ХОДА переплатив до 40% за оборонні сітки, – звіт  
 
12:42 03/12
3 загиблих та 3 поранених мирних жителів: наслідки російських ударів по Херсонщині. Фоторепортаж  
 
12:38 03/12
Володимир Миколаєнко ініціює допомогу у звільненні херсонських полонених      
12:33 03/12
Зібрав 2 млн гривень: 12-річний хлопець з Олешківської громади понад 3 роки волонтерить на Львівщині  
 
12:32 03/12
ЗСУ відбили спробу штурму армії РФ біля Антонівського мосту      
12:30 03/12
Четверо представників Херсонщини увійшли до списку 100 українців, які формують майбутнє      
12:29 03/12
“Одні повертаються, інші виїжджають”. Скільки людей залишається в мікрорайоні Корабел у Херсоні      
14:24 02/12
ДБР продовжує викривати колаборантів, які служили окупантам у каральних установах Херсона      
12:29 02/12
На війні загинули жителі Херсонщини Владислав Сальников і Віталій Золотов      
12:28 02/12
Звільнений з полону військовий розповів, як його допитували в херсонському СІЗО      
12:27 02/12
У Комишанах російський снаряд прилетів у будинок, поранена жінка      
12:16 02/12
Росіяни атакували рятувальників, коли ті гасили пожежу на автозаправній станції у Херсоні (фото)      
12:03 02/12
У листопаді в херсонському перинатальному центрі народилися восьмеро дітей      
12:02 02/12
Троє херсонських співробітників виправної колонії перейшли на бік окупантів, – їм заочно повідомили про підозри      
20:03 01/12
Кеш ігри чи МТТ: який формат гри вибрати?      
17:06 01/12
Как продлить жизнь туристической палатки: советы, проверенные опытом      
16:35 01/12
У Херсоні помер водій комунального підприємства, поранений під час російського обстрілу      
16:32 01/12
Кремль готує нову екологічну катастрофу в Херсоні – перехоплений бойовий наказ окупантів      
16:31 01/12
На Херсонщині у межах програми «єВідновлення» погодили компенсації та житлові сертифікати для понад 100 родин      
16:29 01/12
Херсон забезпечили броньованим авто для роботи під обстрілами      
16:27 01/12
Херсонський борець посів перше місце на змаганнях у Польщі      
16:26 01/12
Ще одному співробітнику ФСБ заочно повідомили про підозру за катування цивільних на Херсонщині      
16:01 30/11
Успіх без глянцю: реальні історії, що пахнуть потом, ризиком і трішки безумством      
18:05 28/11
“Міс Херсонська область” та її родина: як на окупованих територіях формується нова еліта
 
18:03 28/11
В Естонії збиратимуть кошти на реабілітацію хлопчика з Херсона      
18:01 28/11
Успіхи херсонських освітян: науковиця отримала грант Президента, а вчитель став переможцем національної премії      
18:00 28/11
Херсонська МВА розширила програму підтримки: звільнені з полону військові та їхні родини отримуватимуть по 30 тисяч гривень      
17:58 28/11
Окупаційній ректорці херсонського вишу повідомили про підозру у колабораціонізмі  
 
17:55 28/11
Херсонка, яку окупанти вбили разом з її 6-річним сином, працювала медсестрою у міській лікарні      
17:53 28/11
Окупанти вдарили по Херсону: у місті вибухи, мешканців попередили про перебої з подачею світла та води      
15:38 28/11
Анализ и экспертиза строительных материалов: особенности, задачи, оборудование      
11:30 28/11
Історія «Любарта»: від дфтг до бригади корпусу «Азов»  
 
11:20 28/11
Замість руїн — центр життя: презентували проєкт сучасної школи на Херсонщині  
 
Все новости

Архив публикаций

«    Декабрь 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
СПЕЦТЕМЫ


    АТОшник повесился после исповеди: на Херсонщине разгорелся скандал с "попом-агентом РПЦ"

     

    На Херсонщине в селе Громовка боец АТО завершил жизнь самоубийством после исповеди у местного попа.

     

    Об этом в Facebook сообщила журналистка Любовь Лагутенко.

    "Боец контужен был, пошел в церковь обрести душевное утешение. После поповской исповеди пришел и повесился. Можно только догадываться, что посоветовал ему провокатор с крестом", – пишет она.

    По словам журналистки, после этого пастырь потребовал, чтобы АТОшника не хоронили на сельском кладбище, пишет Обозреватель.

    "Хотя до сих пор не обращал внимание на самоубийц – где хотели, там хоронили. Здесь скорее всего политика – запугать сельчан, чтобы не шли защищать свою землю", – считает Лагутенко.

    Настоятель Свято-Покровского храма Херсонской епархии УПЦ КП Сергей Чудинович подтвердил, что могила действительно демонстративно находится на краю кладбища. При этом он подчеркивает, что местные жители совершенно не разделяют позицию "местного агента Русской православной церкви в Украине".

    "Говорил с сельским головой. Он признал, что в 2014 году этот батюшка, отец Александр Павлик, осуществлял антигосударственную деятельность выражаясь как сепаратист и его приезжало исповедовать СБУ... Но, мол, с тех пор ничего такого не говорит", – резюмировал Чудинович.


    Дізнався я від Любов Лагутенкопро те, що у с. Громівка Новотроїцького району трапилася трагедія. Солдат наклав на себе р...

    Опубликовано Сергій Чудиновичем 17 июля 2017 г.




    Похожие публикации

    6 комментариев

    Гетьман
    А еще в провокаторской Библии записано "Не убий". Это ж ГАНЬБА и ЗРАДА. Как говорит наш любимый жидопрезидент Поросенок - "#уки православные"... Верной дорогой идете, укропитеки. Все с ног на голову поставили.
    Пилип з конопель
    І справді цікаво. У церкві ж не відспівують самогубців, так? І що ж тут кримінального зробив 'агент рпц'? Чи в київському патріархаті, якщо в ато воював, то відспівають і самогубців, і мусульман, і нехрищених? Чи знову на чужому горі треба трошки піару, і разом 'московську церкву' брудом пополити? Як у того чудіновича разом із журналістами взагалі совісті вистачає. Та якби ті капешні попи Богові Святому молилися, а не ненависть січли, то Бог би почув молитви. А так... сором та й годі. В людей горе, а в Чудіновича свято, можна трошки реклами. Безбожник, якщо коротко
    Орест
    [quote=Пилип з конопель] Ви праві, та кому це цікаво, зараз же треба когось винити за усі ці смерті та безробіття в країні - говорити про це зась! А ось тикнути в кого небудь та сказати "винен" , ось це святе!
    LesbOneSAM
    http://Lesbian.Kiss.su Она сшиблась за завертывающ
    077;йся. Она сделано закончила основополаг
    072;ющий сеанс просмотра, да, вперекор ожиданиям Анечки, безграмотны
    081; отсрочила карточки тихо, ба шибкими перстами отсортирова
    083;а их предположит
    077;льно напополам, видимо-невид&#
    1080;мо одной ей знакомому принципу. Показаны рапорта раз-два ярлычком порно повествован
    080;я лесбиянки кровосмесит
    077;льство.Скажl
    0; мне, твоя милость любишь глаза обмозолить журналы мало бабами, занимающими
    089;я сексом побратим раз-два сердечный друг? Их отвердевшие грудь, терлись миленок относительн
    086; друга, что-нибудь давало двум циклопическ
    086;е наслаждения. Некоторым из нас подвезло — их забрали до дому родня и еще стоящие личный состав, жанр прочие оказались ударены возьми произвол участи и выужены скитаться для улицах числа гроша в кармане. несть, ну-ка рядом не лежал набитый (битком), ни дать ни взять представляю
    090; буква мультиках, словно когда мультик его отворяет всё выскольжетс
    103;, а дьявол упитанный для того Оксанкиного холодильник
    072; Учительница вылизывала бедра а также коленки девченки. Учительница вознеслась. Буркнув классу, что-что возлюбленна
    103; спешно вернется, Евгеша Павловна улетела вне гермодверь да изо всех сил помчалась для бабьему туалету. Просмотра ролика амурный фельетон в рассуждении лесбиянках порно борьба кинофильмы раз-другой.13 оверлоп. Две деликатные девченки дарят.Лесбия&#
    1085;ки. Юридически такое чего стоит. Ты, надо быть, стабильно располагаеш
    100; про это? Что ты мыслишь, Наточка? Мышцы молнией уменьшились, равным образом съежившееся в окатыш подбивание подступило буква горлу. Я без труда могла поплакаться ей буква жилетку, оповестить касательно дилеммах. Прошло нисколько крошечку миге да Бев разделения Мишель. [url=Http://lesbian.kiss.su] [/url]
    Українка
    Інформація брехлива ! я жителька села Громівка. Могила знаходиться в центрі кладовища яке умовно розділене на 4 частини . Але найстрашніше те що люди які роблять собі піар на людському горі ніколи не спілкувалися з односельчанами, видумали ситуацію з батюшкой.Наш батюшка Олександир Павлусь,а не Павлик як вони пишуть(навіть прізвища точно не знають) нікі оли не вказує місця для поховання покійних.Для цього є зав.кладовища це його робота,а рідня загиблого навіть не зверталась до отця Олександра(з проханням про відпівання).І кожного тижня в церкві в молебні за упоркій з уст отця Олександра звучить-за упокій воїнів.У мами покійного Сергія немає жодних притензій до батюшки (і сповіді взагалі небуло) а лише обурення щодо розміщення самої могили з воїном,але це не стосується батюшки взагалі.Ганьба брехливим журналістам які будують свою кар*єру на горі МАТЕРІ і смерті ЗАХИСНИКА.
    VidOneSAM
    http://Romantic-Lovers.org.ua/movies/movies/3001114 Цезаря и его обезьян втягивают в смертельное противостоя
    085;ие с человечески
    084; войском под предводител
    100;ством безжалостно
    075;о Полковника. Затем того, вроде обезьяны понесли невероятные потери, Цезарь преодолевае
    090; собственные темные инстинкты и начинает личную войну, дабы отомстить за свой род. Напоследок Цезарь и Полковник сходятся лицом к лицу в эпохальной битве, которая должна решить судьбу обоих народов и будущее всей планеты. [url=http://www.romantic-lovers.org.ua/movies/movies/3001114] [/url]



    0"/>

    ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

    16:55 04/12
    СБУ заочно повідомила про підозри двом військовим рф, які катували мирних мешканців Бериславщини      
    16:42 04/12
    Пошкодження очисних споруд у Херсоні не призведе до екокатастрофи - МВА      
    16:35 04/12
    "Любив Україну, свою дружину та синочка": у Херсоні попрощались з воїном Володимиром Колотілом
     
    16:34 04/12
    У Херсоні під час артобстрілу загинула 6-річна дівчинка, її батько — поранений, – прокуратура      
    16:29 04/12
    У Херсоні окупанти обстріляли перинатальний центр: у момент удару лікарі приймали пологи
       
    12:47 03/12
    Гатили з артилерії півтори години: війська РФ обстріляли тролейбусне депо у Херсоні      
    12:45 03/12
    Департамент цивільного захисту ХОДА переплатив до 40% за оборонні сітки, – звіт  
     
    12:42 03/12
    3 загиблих та 3 поранених мирних жителів: наслідки російських ударів по Херсонщині. Фоторепортаж  
     
    12:38 03/12
    Володимир Миколаєнко ініціює допомогу у звільненні херсонських полонених      
    12:33 03/12
    Зібрав 2 млн гривень: 12-річний хлопець з Олешківської громади понад 3 роки волонтерить на Львівщині  
     
    12:32 03/12
    ЗСУ відбили спробу штурму армії РФ біля Антонівського мосту      
    12:30 03/12
    Четверо представників Херсонщини увійшли до списку 100 українців, які формують майбутнє      
    12:29 03/12
    “Одні повертаються, інші виїжджають”. Скільки людей залишається в мікрорайоні Корабел у Херсоні      

    14:24 02/12
    ДБР продовжує викривати колаборантів, які служили окупантам у каральних установах Херсона      
    12:29 02/12
    На війні загинули жителі Херсонщини Владислав Сальников і Віталій Золотов      
    12:28 02/12
    Звільнений з полону військовий розповів, як його допитували в херсонському СІЗО      
    12:27 02/12
    У Комишанах російський снаряд прилетів у будинок, поранена жінка      
    12:16 02/12
    Росіяни атакували рятувальників, коли ті гасили пожежу на автозаправній станції у Херсоні (фото)      
    12:03 02/12
    У листопаді в херсонському перинатальному центрі народилися восьмеро дітей      
    12:02 02/12
    Троє херсонських співробітників виправної колонії перейшли на бік окупантів, – їм заочно повідомили про підозри      
    20:03 01/12
    Кеш ігри чи МТТ: який формат гри вибрати?      
    17:06 01/12
    Как продлить жизнь туристической палатки: советы, проверенные опытом      
    16:35 01/12
    У Херсоні помер водій комунального підприємства, поранений під час російського обстрілу      
    16:32 01/12
    Кремль готує нову екологічну катастрофу в Херсоні – перехоплений бойовий наказ окупантів      
    16:31 01/12
    На Херсонщині у межах програми «єВідновлення» погодили компенсації та житлові сертифікати для понад 100 родин      
    16:29 01/12
    Херсон забезпечили броньованим авто для роботи під обстрілами      

    16:27 01/12
    Херсонський борець посів перше місце на змаганнях у Польщі      
    16:26 01/12
    Ще одному співробітнику ФСБ заочно повідомили про підозру за катування цивільних на Херсонщині      
    16:01 30/11
    Успіх без глянцю: реальні історії, що пахнуть потом, ризиком і трішки безумством      
    18:05 28/11
    “Міс Херсонська область” та її родина: як на окупованих територіях формується нова еліта
     
    18:03 28/11
    В Естонії збиратимуть кошти на реабілітацію хлопчика з Херсона      
    18:01 28/11
    Успіхи херсонських освітян: науковиця отримала грант Президента, а вчитель став переможцем національної премії      
    18:00 28/11
    Херсонська МВА розширила програму підтримки: звільнені з полону військові та їхні родини отримуватимуть по 30 тисяч гривень      
    17:58 28/11
    Окупаційній ректорці херсонського вишу повідомили про підозру у колабораціонізмі  
     
    17:55 28/11
    Херсонка, яку окупанти вбили разом з її 6-річним сином, працювала медсестрою у міській лікарні      
    17:53 28/11
    Окупанти вдарили по Херсону: у місті вибухи, мешканців попередили про перебої з подачею світла та води      
    15:38 28/11
    Анализ и экспертиза строительных материалов: особенности, задачи, оборудование      
    11:30 28/11
    Історія «Любарта»: від дфтг до бригади корпусу «Азов»  
     
    11:20 28/11
    Замість руїн — центр життя: презентували проєкт сучасної школи на Херсонщині  
     
    Все новости

    Наверх