ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

18:55 23/04
У Херсоні квітне бузок. ФОТО      
18:52 23/04
Заморозки на ґрунті та мінлива хмарність. Якою буде погода на Херсонщині 24 квітня      
17:21 23/04
Навантаження на кожного медика — близько двох тисяч пацієнтів: чи вистачає сімейних лікарів на Херсонщині      
17:09 23/04
У Херсоні попрощалися із загиблим військовим Романом Івановим      
17:00 23/04
День 1520. 23 квітня. Що обговорюють херсонці у соцмережах      
16:47 23/04
Херсонські футзалістки стали призерками Чемпіонату України      
16:28 23/04
Спортсменки з Херсонщини стали призерками Чемпіонату України з футзалу      
16:21 23/04
Окупанти обіцяють побудувати у Скадовському районі два заводи      
16:07 23/04
Через атаку дрона російських військ горів будинок у Комишанах на Херсонщині      
15:45 23/04
Чи очікувати магнітні бурі 24 квітня 2026 року?      
15:43 23/04
Ходив вулицею напідпитку ймовірно з гранатою: поліцейські затримали жителя Білозерської громади на Херсонщині      
15:41 23/04
СБУ повідомила про підозру лідеру російської «ЛДПР» за розгортання партійної мережі на окупованій Херсонщині      
15:27 23/04
"Ходить і дебоширить": у жителя Херсонщини поліціянти виявили гранати      
15:01 23/04
У Херсоні тролейбуси припинили роботу раніше встановленого графіка      
15:00 23/04
«Міст історій»: діти з Херсона та французького Авіньйона спільно пишуть книгу      
14:48 23/04
У Херсоні тролейбуси припинили курсувати раніше графіка      
14:39 23/04
Півтора роки вважали зниклим безвісти. У Херсоні попрощалися з морським піхотинцем Романом Івановим      
14:35 23/04
Окупанти утримують 53 дитини з інвалідністю в інтернаті у Скадовську      
14:21 23/04
Ангеліна Калініна здолала найрейтинговішу суперницю за 16 місяців      
14:20 23/04
У Херсоні облаштують майданчик для зберігання демонтованої реклами      
14:07 23/04
Президент змінив керівника СБУ Херсонщини      
13:46 23/04
Херсонщина увійшла до переліку областей з найменшою кількістю нових компаній      
13:45 23/04
Окупанти заявляють, що в Олешківському психоневрологічному дитячому інтернаті перебувають 53 дитини      
13:23 23/04
На лівобережжі Херсонщини ліквідували підполковника окупаційного МНС та його дружину      
13:00 23/04
«Генічеськ» повертається: Україна отримає корабель, що пришвидшить розмінування моря      
12:59 23/04
Двом жителям Херсонщини повідомили про підозру у збуті небезпечних психотропних речовин      
12:53 23/04
Жителька Херсонщини виборола право на компенсацію за знищене майно через суд      
12:39 23/04
Рашисти атакували Комишани з БпЛА: на місці влучання зайнялась пожежа      
12:35 23/04
Понад 100 звернень від жителів окупованих Олешок на Херсонщині надійшло до Секретаріату омбудсмена з лютого      
12:20 23/04
Окупаційну Херсонщину у РФ назвали “лідером із розвитку КВН”      
12:15 23/04
Яка погода очікується в Херсоні та області 24 квітня 2026 року?      
12:08 23/04
Нацрада з питань телебачення та радіомовлення зареєструвала ще одне онлайн-медіа Херсонщини      
11:31 23/04
Не ліквідовуються і не закриваються. В управлінні освіти Херсона прокоментували призупинення роботи навчальних закладів громади      
11:30 23/04
Влада пропонує встановити у Херсоні нові пам’ятні дати: про що йдеться      
11:24 23/04
На Херсонщині унаслідок обстрілів поранено шістьох цивільних і трьох поліцейських      
11:21 23/04
Жителя Херсона судитимуть за поширення російської пропаганди в забороненій в Україні соцмережі      
11:10 23/04
КЖЕ відреагувала на резонансне фото Ліберових із Херсона      
11:06 23/04
Колишній співробітник хабу “Медіабаза Одеса, Херсон” отримав відзнаку головнокомандувача ЗСУ      
11:00 23/04
Жителів Херсонщини обурили слова української блогерки Емми Антонюк: у чому суть конфлікту      
Все новости

Архив публикаций

«    Апрель 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
СПЕЦТЕМЫ


    Херсонцев завтра зовут пикетировать облглавк полиции из-за воровства оросительных труб в Антоновке

    Херсонцев завтра зовут пикетировать облглавк полиции из-за воровства оросительных труб в Антоновке. В частности, об этом в facebook сообщил адвокат Александр Тарасов.
    Публикуем  сообщение в оригинале:
    "Шановні Херсонці! Закликаємо всіх у кого є проблеми з розслідуванням їх кримінальних проваджень або претензії до поліції ПРИЄДНАТИСЬ ДО ПІКЕТУ ГУ НАЦПОЛІЦІЇ В ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ, ЯКИЙ ВІДБУДЕТЬСЯ 06.03.2018 о 14.00 по вул. Лютеранська 4 (раніше вул. Кірова) . Наші вимоги – відставка начальника міського відділу поліції Олександра Говоруна та начальника слідчого відділу міської поліції. Ми також будемо вимагати притягнення Антонівського селищного голови Ігоря Семенчева до кримінальної відповідальності за розкрадання комунального майна, створення для міста екологічної катастрофи шляхом знищення родючих земель Антонівки. Нижче я даю детальний аналіз дій Семенчева по знищенню меліоративної системи області.

    «Все навкруги колгоспне, все навкруги моє», такої думки дотримується пан Ігор Семенчев, розкрадаючи народне добро, а саме труби меліоративної системи. Вважаючи себе главою бандитської республіки Антонівський селищний голова, загнав на людські паї бульдозери, викопав та завантажив на автівки майно Херсонців і вивіз його у невідомому напрямку. Назвавши розграбування комунального майна та нищення земель антонівців, реконструкцією меліоративної системи… Однак чи мав прав пан Семенчев молодший проводити подібні види робіт? І що насправді ховається за милою посмішкою і розповіддю, Ігоря Ігоровича, про те. Що він просто хоче покращити систему зрошування в селищі Антонівка? Для того щоб дати відповіді на ці питання, треба детально розглянути всі тези, які озвучував пан Ігор на свій захист.
    Теза 1 « Відповідно до Постанови КМУ від 2013 року, меліоративна система була передана на баланс Антонівської селищної ради». Як не шукав, знайти постанову 2013 року не вдалося. Антонівський голова мабуть мав на увазі Постанову КМУ від 13 серпня 2003 року N 1253, що затверджує порядок передачі в комунальну власність в тому числі систем зрошування. І в цій постанові чітко зазначено, що рішення про передачі меліоративних систем приймає районна або обласна рада. Чи існує таке рішення в природі? Відповідно до архівних схем, всі викопані з дозволу Ігоря Семенчева труби належали радгоспу «Янтарний», власником якого виступає Херсонська обласна рада. Ну а облрада, ніяких рішень про передачі зрошувальних систем на баланс Антонівській селищній раді ніколи не приймала. Таким чином, пан Ігор «реконструює» те, що йому не належить.
    Теза 2 « У нас є проект, затверджений селищною радою, відповідно до цього проекту, спеціалізоване підприємство, проводить роботи». Ким, коли, де і за яких умов було розроблено проект, і що в ньому міститься, досі залишається загадкою. Голова ГО «Антонівська хвиля» Ганна Зарудня, разом з активістами навідалась до селищної ради з метою ознайомитись в кабінеті пана голови зі всіма дозволами та проектами реконструкції . На жаль, «барін» з «чєлядью» спілкуватись відмовився, заявивши, що документи надасть виключно поліції… Тільки питання, що саме Семенчев молодший готовий надати слідчим органам?
    Закон про «Меліорацію» передбачає, що розробка проектно-технічної документації здійснюється спеціалізованими організаціями на конкурсних засадах. Хтось в Антонівці чув про оголошення конкурсу? І де саме воно було оприлюднено? На не існуючому сайті Антонівської селищної ради? На офіційному сайті Дніпровського районної у м. Херсоні ради такого оголошення також немає… І яка спеціалізована організація розробляла проект? ПП «Воднопрайм», яка з дозволу «барончіка» викопувала труби, в своїх кодах КВЕД зазначає: вирощування зерна, оптова торгівля зерном і т.п. Тобто займатись розробкою проектів або реконструкцією меліоративних систем не має права. Більш за те, будь який подібний проект має проходити комплексну державну екологічну експертизу (ст.21 ЗУ «Меліорацію»).
    Далі ще складніше, виконавець робіт має підготувати звіт про оцінку впливу на навколишнє середовище, провести його громадські обговорення, оприлюднити його, отримати висновок обласного департаменту екології (ст.ст.2-5 ЗУ «Про оцінку впливу на навколишнє середовище»). Паралельно отримати згоду власників паїв, на проведення на їх земельних ділянках робіт. Ну, як кажуть для мажорів закону не існує, і якщо папа депутат міськради, то можна діяти і «по бєспрєдєлу». Що нам та екологія, коли терміново потрібні гроші? Загнали екскаватор на чужу землю, знищили родючий шар, понизили сотням пайщиків якість землі, а відповідно ї її вартість…Наслідки? Заболочення? Втрата родючості? Ігоря Ігоревича подібні дрібниці не цікавлять…
    Ось тут би брати селищного голову під білі руці, та саджати на лаву підсудних за псування чужого майна, що заподіяло шкоду в особливо великих розмірах (ч.2 ст.194 КК України), порушення порядку здійснення оцінки впливу на довкілля (ч.1 ст.236 КК України), зловживання владою або службовими повноваженнями (ч.2 ст.364 КК України). За вищезазначеними статтями КК, передбачено покарання до 10 років позбавлення волі. Так ні, Дніпровське відділення поліції, порушує провадження за «Самоправство» (ст.356 КК України), за цим злочином передбачено покарання штраф в розмірі до 850 грн. Шкоди на міл’йони, а покарання – пшик. Найцікавіше, що хід розслідування знаходиться на особистому контролі у начальника міської поліції Олександра Говоруна. Під його особистим контролем, раніше також знаходились кримінальні провадження по фальшуванню виборів в Антонівці, неодноразовому підпалу лісів, і всі справи були успішно закриті… Дивний збіг, не помічаєте? Активісти ГО "Антонівська хвиля" звернулися до губернатора Андрія Гордєєва з вимогою вплинути на ситуації та змусити органи поліції перекваліфікувати провадження за більш тяжкими злочинами. Голова ОДА обіцяв вплинути, однак "візок і нині там"..."

    Также Тарасов опубликовал фото процесса кражи труб работниками фирмы с сомнительной репутацией.


     

     

     

     

     

     

     

     

    Напомним, что несмотря на протесты общественности, в Антоновке резали и вывозили трубы - часть оросительной системы совхоза «Янтарный». По мнению директора Департамента агропромышленного развития Херсонской ОГА Александра Паливоды указанный процес вывоза труб является незаконным.





    Похожие публикации

    1 комментарий

    papik66
    сначала дадут возможность сп_здить. сфотографируют. а потом стоят в очередь хаять власти за то. как же они до этого допустили. охранять свое добро надо было.



    0"/>

    ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

    18:55 23/04
    У Херсоні квітне бузок. ФОТО      
    18:52 23/04
    Заморозки на ґрунті та мінлива хмарність. Якою буде погода на Херсонщині 24 квітня      
    17:21 23/04
    Навантаження на кожного медика — близько двох тисяч пацієнтів: чи вистачає сімейних лікарів на Херсонщині      
    17:09 23/04
    У Херсоні попрощалися із загиблим військовим Романом Івановим      
    17:00 23/04
    День 1520. 23 квітня. Що обговорюють херсонці у соцмережах      
    16:47 23/04
    Херсонські футзалістки стали призерками Чемпіонату України      
    16:28 23/04
    Спортсменки з Херсонщини стали призерками Чемпіонату України з футзалу      
    16:21 23/04
    Окупанти обіцяють побудувати у Скадовському районі два заводи      
    16:07 23/04
    Через атаку дрона російських військ горів будинок у Комишанах на Херсонщині      
    15:45 23/04
    Чи очікувати магнітні бурі 24 квітня 2026 року?      
    15:43 23/04
    Ходив вулицею напідпитку ймовірно з гранатою: поліцейські затримали жителя Білозерської громади на Херсонщині      
    15:41 23/04
    СБУ повідомила про підозру лідеру російської «ЛДПР» за розгортання партійної мережі на окупованій Херсонщині      
    15:27 23/04
    "Ходить і дебоширить": у жителя Херсонщини поліціянти виявили гранати      

    15:01 23/04
    У Херсоні тролейбуси припинили роботу раніше встановленого графіка      
    15:00 23/04
    «Міст історій»: діти з Херсона та французького Авіньйона спільно пишуть книгу      
    14:48 23/04
    У Херсоні тролейбуси припинили курсувати раніше графіка      
    14:39 23/04
    Півтора роки вважали зниклим безвісти. У Херсоні попрощалися з морським піхотинцем Романом Івановим      
    14:35 23/04
    Окупанти утримують 53 дитини з інвалідністю в інтернаті у Скадовську      
    14:21 23/04
    Ангеліна Калініна здолала найрейтинговішу суперницю за 16 місяців      
    14:20 23/04
    У Херсоні облаштують майданчик для зберігання демонтованої реклами      
    14:07 23/04
    Президент змінив керівника СБУ Херсонщини      
    13:46 23/04
    Херсонщина увійшла до переліку областей з найменшою кількістю нових компаній      
    13:45 23/04
    Окупанти заявляють, що в Олешківському психоневрологічному дитячому інтернаті перебувають 53 дитини      
    13:23 23/04
    На лівобережжі Херсонщини ліквідували підполковника окупаційного МНС та його дружину      
    13:00 23/04
    «Генічеськ» повертається: Україна отримає корабель, що пришвидшить розмінування моря      
    12:59 23/04
    Двом жителям Херсонщини повідомили про підозру у збуті небезпечних психотропних речовин      

    12:53 23/04
    Жителька Херсонщини виборола право на компенсацію за знищене майно через суд      
    12:39 23/04
    Рашисти атакували Комишани з БпЛА: на місці влучання зайнялась пожежа      
    12:35 23/04
    Понад 100 звернень від жителів окупованих Олешок на Херсонщині надійшло до Секретаріату омбудсмена з лютого      
    12:20 23/04
    Окупаційну Херсонщину у РФ назвали “лідером із розвитку КВН”      
    12:15 23/04
    Яка погода очікується в Херсоні та області 24 квітня 2026 року?      
    12:08 23/04
    Нацрада з питань телебачення та радіомовлення зареєструвала ще одне онлайн-медіа Херсонщини      
    11:31 23/04
    Не ліквідовуються і не закриваються. В управлінні освіти Херсона прокоментували призупинення роботи навчальних закладів громади      
    11:30 23/04
    Влада пропонує встановити у Херсоні нові пам’ятні дати: про що йдеться      
    11:24 23/04
    На Херсонщині унаслідок обстрілів поранено шістьох цивільних і трьох поліцейських      
    11:21 23/04
    Жителя Херсона судитимуть за поширення російської пропаганди в забороненій в Україні соцмережі      
    11:10 23/04
    КЖЕ відреагувала на резонансне фото Ліберових із Херсона      
    11:06 23/04
    Колишній співробітник хабу “Медіабаза Одеса, Херсон” отримав відзнаку головнокомандувача ЗСУ      
    11:00 23/04
    Жителів Херсонщини обурили слова української блогерки Емми Антонюк: у чому суть конфлікту      
    Все новости

    Наверх