
Вранці 27 березня російська армія обстріляла Корабельний район Херсона. Поранений 72-річний місцевий житель.
Про це у Facebook повідомила обласна військова адміністрація.
Удар стався близько 9:40. Бригада"швидкої" доправила чоловіка до медичного закладу. Попредньо, він отримав вибухову травму, йдеться у повідомленні.
Згодом керівник ОВА Олександр Прокудін опублікува у Facebook відео з наслідками атаки. Вибиті вікна та пошкоджений фасад приватного будинку. Чоловік, поранений внаслідок обстрілу, перебував на подвір'ї. Нині лікарі надають йому необхідну допомогу.
Що відомо про атаки Херсонщини 27 березня
Російські окупанти близько 10:10 скинули вибухівку з дрона на цивільне авто у Корабельному районі Херсона. Поранений водій.
Також вранці ударним дроном атакували дитячу лікарню у Дніпровському районі Херсона. Правоохоронці знешкодили його бойову частину.
Джерело – Суспільне