Начальник Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін заявив, що поява луцької підприємиці Наталії Борщевич серед постачальників антидронових сіток для Херсонщини не була випадковою.

Про це він розповів в інтерв’ю МОСТу.

За словами Прокудіна, існував основний постачальник, а залучення Наталії Борщевич могло бути пов’язане зі спробою уникнення сплати частини податків.

На запитання журналіста про те, чи відповідає дійсності версія підприємиці про те, що “вона йшла, побачила Херсон і продала сітки”, очільник ОВА відповів:

“Звичайно, ні. Є основний постачальник. Напевно, це був фінт, щоб від сплати деяких податків відійти. Так вона, мабуть, і з’явилася у цієї людини”, — розповів Прокудін.

Нагадаємо, 12 вересня департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи ХОДА уклав договір на купівлю антидронових сіток у підприємиці з Луцька Наталії Борщевич.

Як з’ясували журналісти МОСТа, окрім того, що як ФОП вона зареєструвалась лише наприкінці липня, не так давно Борщевич підозрювали у виготовленні та збуті порнографії. У 2020 році проти неї навіть було відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 301 КК України.

Під час розмови із журналістом МОСТа Наталія Борщевич підтвердила, що займається продажем сіток, а під час відвідин Херсона запропонувала свої послуги людям з ХОДА. Щоправда, кому саме вона їх пропонувала, Наталія розповідати відмовилась.

Пізніше департамент ХОДА розірвав з нею угоду, посилаючись на репутаційні ризики. А з власних джерел МОСТ дізнався, що Борщевич фігурувала у кримінальному провадженні щодо можливих переплат на закупівлі антидронових сіток для Херсонщини.

Детальніше про скандальну ситуацію з сітками – МОСТ розповідав за посиланням.