
За 9 місяців поточного року бюджети херсонських громад отримали на 77,8 мільйонів гривень більше надходжень, ніж у аналогічному періоді минулого року.
Про це звітує Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.
Так, за 9 місяців 2025 року суб’єкти господарювання Херсонщини перерахували до місцевих бюджетів Херсонської області 1584,8 мільйонів гривень податкових платежів, йдеться у звіті.
Левову частку загальної суми надходжень становить прибутковий податок від доходів фізосіб – 1166,1 мільйонів гривень, а найменшу частку отримано від сплати земельного податку – 41,9 мільйонів гривень.
Крім цього, до бюджетів сплачено 300 мільйонів гривень єдиного податку.
Нагадуємо, що упродовж січня–серпня 2025 року підприємці Херсонщини перерахували до зведеного бюджету України 17,6 млн грн акцизного податку.
Джерело – Мост