1 квітня 2025 року на війні загинув військовослужбовець з Херсона Микола Криворученко.

Про це Суспільному розповіла його дружина Дар’я.

За її словами, чоловік приєднався до Сил оборони у квітні 2024 року. Його захопленням були автомобілі. Він займався ними навіть під час війни.

Служив у 13 бригаді “Хартія” Національної гвардії України. Життя захисника обірвалось на Харківському напрямку внаслідок атаки російського FPV-дрона.

Микола Криворученко навчався у Херсонському гідрометтехнікумі, повідомила у Facebook директорка закладу Світлана Кіріяк.

“Гідролог, староста групи, відповідальний, активний і дуже позитивний, навіки молодий. Клята війна забирає кращих. Пам’ятаємо, сумуємо”, — написала вона у дописі.

Миколі було 34 роки. Його поховають у Херсоні.

“Він моя найближча людина, мій друг, мій чоловік, частина мене. У квітні має народитися наш другий синочок, якого він вже не побачить”, — сказала жінка.

За даними президента України Володимира Зеленського, від початку повномасштабного вторгнення Україна втратила 43 тисячі воїнів, які загинули на полі бою.