Заступник керівника апарату Херсонської обласної державної адміністрації – начальник управління з питань організаційної роботи Олексій Горішній задекларував 1 538 870 гривень заробітної плати за 2024 рік.

Про це стало відомо з її щорічної декларації, розміщеної у реєстрі НАЗК.

Крім того, Горішній задекларував квартиру в Херсоні вартістю 101 тисяча гривень та гаражне приміщення. Він також володіє двома земельними ділянками в Тягинці, двома ділянками в Олександрівці та однією ділянкою в Великій Лепетисі, але не вказав вартість землі.

Олексій Горішній також володіє автомобілем Nissan Rogue 2016 року випуску, вартість якого він вказав 100 000 гривень.

Зазначимо, Олексій Горішній у 2015 році обіймав посаду заступника керівника апарату — начальника організаційного відділу Херсонської ОДА.

У 2021 році він став заступником керівника апарату Херсонської ОДА — начальником організаційного відділу. 

У 2022 році Олексій Горішній обійняв посаду керівника апарату Херсонської обласної державної адміністрації. 

З 2023 року він продовжив працювати на посаді заступника керівника апарату Херсонської ОДА, додавши до своїх обов’язків управління з питань організаційної роботи.