Ректор Херсонського державного аграрно-економічного університету Юрій Кирилов замовив 25 примірників книги “Херсонський державний аграрно-економічний університет. 150 років” для поповнення бібліотечного фонду.

Відповідний договір опубліковано на порталі державних закупівель “Prozorro”.

Книги замовили в одеського приватного підприємства “ОЛДІ+”, власником якого є Олег Головко. Підряд на постачання книг він отримав без конкуренції.

ПП “ОЛДІ+” регулярно отримує невеликі підряди від українських вишів, зокрема, й від ХНТУ. У липні цього року Херсонський національний технічний університет замовляв у фірми друк рекламних матеріалів на 13 тисяч гривень.

Цього разу ректор ХДАЕУ Юрій Кирилов замовив 25 примірників книги, яка присвячена 150-річному ювілею університету, редактором якої він є сам. Вартість однієї книги – 2 тисячі гривень. Загалом на книги витратять 50 тисяч гривень.

ХДАЕУ бере початок з 1874 року від заснування Херсонського земського сільськогосподарського училища.

Юрій Кирилов очолює університет з 2017 року. У 2020 він брав участь у виборах на посаду херсонського міського голови, проте програв Ігорю Колихаєву.

Торік Кирилова повторно вибрали ректором університету. Тоді “за” проголосували 77% виборців. Він був єдиним кандидатом на цю посаду.

З 2022 року ХДАЕУ працює на базі Кропивницького аграрного фахового коледжу. Туди університет було релоковано через російську окупацію Херсона.