Окупаційна влада відновила подачу газу у Каховській громаді, якого разом з електрикою та водою на було з 21 березня.

Про це стало відомо із прорсійських телеграм каналів, які посилаються на так званого губернатора Херсонської області Володимира Сальдо.

“До вчорашнього вечора працівники аварійно-відновлювальної бригади “Херсоноблгазу” повністю усунули пошкодження ГРС. Доступ до газопостачання в повному обсязі знову отримали 15 746 абонентів”, – повідомив він.

Законний керівник Каховської громади Віталій Немерець зазначив, що окупаційна влада у ситуації, яка складася, звинувачує Україну та ЗСУ.

“Щось вони лагодять, але нема чим лагодить, нема кому лагодить. Тому і такий результат. Стовідсоткової інформації немає, але припущення є, що самі створили проблеми, а тепер самі намагаються щось зробити, щоб щось відремонтувати”, — розповів Віталій Немерець.