
Російські війська упродовж доби обстріляли 35 населених пунктів Херсонської області. Восьмеро людей, зокрема двоє дітей, отримали поранення.
Про це у Facebook вранці 20 грудня повідомив керівник обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.
Били по критичній, соціальній інфраструктурі та житлових кварталах. Застосовували авіацію та артилерію, а також атакували дронами, йдеться в дописі.
Через російські удари по населених пунктах Херсонщини пошкоджені театр, церква, архітектурна пам'ятка, комунальне підприємство, магазин, офісна будівля, 29 багатоповерхівок та 24 приватні будинки, сільгосптехніка, гараж та автомобілі, повідомив Прокудін.
Усі восьмеро поранених — жителі Херсонської територіальної громади, йдеться в дописі у Facebook начальника МВА Ярослава Шанька.
Він повідомив, що минулої доби росіяни завдали ударів по п'яти населених пунктах громади: Херсону, Антонівці, Придніпровському, Садовому та Зеленівці.
Що відомо про російські атаки Херсонщини 19 грудня
Російська армія обстріляла Дніпровський, Центральний і Корабельний райони Херсона. Поранені п'ятеро людей, зокрема двоє неповнолітніх.
У Херсоні через детонацію вибухівки травмувались троє поліцейських. Поруч із ними розірвався снаряд, який висів на гілці дерева.
У Дніпровському районі Херсона військові РФ дроном атакували чоловіка. Його доправили до лікарні.
Джерело – Суспільне