
За минулу добу російські військові 53 рази обстріляли Херсонщину. З мінометів, артилерії, РСЗВ, танків, БпЛА та авіації випустили 221 снаряд.
Про це у Telegram повідомив голова ОВА Олександр Прокудін.
За інформацією очільника обласної військової адміністрації, армія РФ поцілила у житлові квартали населених пунктів області; гідротехнічну споруду, навчальний заклад, дитячий садок, пункт незламності та стільникову вежу у Бериславському районі. Одна людина загинула, двоє місцевих жителів отримали поранення.
Як розповіла у марафоні "Суспільне. Спротив" керівниця об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони та охорони півдня Наталія Гуменюк, за минулу добу понад 20 будівель зазнали руйнування. І додала, що армія РФ продовжує атакувати керованими авіабомбами Бериславський район.
"Цей напрямок потерпав дуже сильно в осінні місяці, коли активність бомбардувань сягала до 80 за добу. Зараз ми нараховуємо 10-15 авіабомб за один такий день. Але все ж таки це дуже потужні руйнування", — говорить Гуменюк.
Раніше перший заступник голови обласної ради Юрій Соболевський повідомив, що російські окупанти багато зусиль спрямовують на пропаганду на тимчасово окупованій території Херсонської області. Для цього залучають телебачення, радіо, соцмережі, друкують газети і листівки та проводять зустрічі з російськими посадовцями та політиками.
Також відомо, що на тимчасово окупованій території Херсонської області для людей призовного віку від 18 до 27 років обмежили видачу "закордонних паспортів".
Джерело – Суспільне