
Протягом доби 26 січня російські війська з артилерії, РСЗВ, мінометів, БПЛА 38 разів обстріляли територію Херсонщини. Також по області завдали ракетний удар. Про це у Telegram повідомляє Херсонська ОВА.
Херсон армія РФ обстріляла три рази, пошкоджені житлові будинки. Загинули дві людини, семеро жителів Херсонщини поранені.
За інформацією керівника Бериславської РВА Літвінова, внаслідок обстрілів району в селі Кочубеївка загинула людина, троє — поранені. Також отримали поранення і троє жителів Ольгівки.
Що відомо
- 26 січня російські військові поцілили у 49 житлових будинків у Херсоні. Всього внаслідок обстрілів армії РФ у місті зруйновані 1 100 будинків.
- Під час масованої ракетної атаки Сили оборони над Херсонщиною збили 7 ракет — ОК "Південь".
- Зранку 26 січня російські війська обстріляли Кочубеївку Бериславського району. Влучили в адміністративну будівлю. Одна людина загинула, четверо.
Читайте також
Окупанти готуються перевіряти мешканців двох областей на "лояльність" — ЦНС
338 день війни: хроніка подій в Херсонській області
Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон
Джерело – Суспільне