
Депутат обласної ради Сергій Хлань в ефірі загальнонаціонального марафону повідомив про те, що військові РФ блокують приватне пересування плавзасобами по Дніпру. Вкотре намагаються створити гуманітарну кризу, тепер вже на правобережній Херсонщині.
"Крім того, що окупантів відрізали від постачання техніки та боєприпасів, їх також відрізали від постачання їжі, матеріального забезпечення. Для того, щоб прогодувати навіть те військо, яке є на правобережжі, то це необхідно близько 100 тонн провізії на добу. Це дуже велика кількість їжі. Тому окупанти зараз розшукують будь-яку їжу і на правобережжі. Людям треба подбати про себе і створити певний запас", - сказав Хлань.
Також депутат обласної ради розповів, що херсонці збадьорились, відчувають, що ЗСУ неподалік. Жителі розповідають, що так гупає, аж земля під ногами ходить.
"Але наші Збройні Сили гупають винятково по окупантах та їхній техніці, по їхніх розташуваннях. Це настільки хірургічно і точно, що відзначають наші люди. Поблизу окупантів розташовуватися неможливо, треба евакуйовуватися", - продовжив Сергій Хлань.
За його словами, посилюється Рух спротиву. Підпільники допомагають з українською символікою, листівками та переслідують колаборантів.
Читайте також:
- Всі переправи військ РФ на півдні знаходяться під вогневим контролем ЗСУ — Гуменюк
- 197 день війни: хроніка подій в Херсонській області
Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон
Джерело – Суспільне