
За результатами участі у грантовій програмі «Кусаноне», що фінансується Урядом Японії, Центральна міська лікарня міста Нова Каховка отримала надсучасну ультразвукову діагностичну систему MyLab X5 загальною вартістю 2 мільйони 294 тисяч 937 грн.
Про цеповідомляє Херсонська облдержадміністрація на офіційному сайті.
"У 2018 році відділом управління проектами Новокаховської міської ради спільно з Центральною міською лікарнею м.Нова Каховка підготовлено грантову заявку та подано на участь у програмі «Кусаноне» до Посольства Японії в Україні з обґрунтуванням потреби в модернізації застарілого медичного обладнання лікарні шляхом придбання для кабінету ультразвукових досліджень сучасної ультразвукової діагностичної системи. За умовами програми заявником може бути комунальна лікарня, яка діє в партнерстві з неприбутковою організацією, що має досвід реалізації проектів", - йдеться у повідомленні.
Наприкінці січня 2020 року в Києві в посольстві Японії відбулося підписання шести грантових контрактів з благодійними та громадськими організаціями, які реалізовуватимуть проекти в сфері охорони здоров’я та соціального захисту в рамках грантової програми. Новокаховська міська центральна лікарня стала одним з шести медичних закладів України, яка отримала грантову підтримку.
"Обладнання, придбане для лікарні за умовами програми, буде використовуватись за призначенням не менше 5 років, а відповідні послуги надаватимуться пацієнтам на безоплатній основі. Апарат входить в рекомендований Міністерством охорони здоров'я табель обладнання для боротьби з COVID-19", - повідомляє Херсонська облдержадміністрація.
За інформацією управління суспільних комунікацій Херсонської облдержадміністрації.
Джерело – Суспільне