
Російський окупант також додав, що буцімто знайшов у списку своє прізвище. «Мединський Олег Анатолійович, – написав він. – 9.10.1984. Херсонська область, Береславський р-н, с. Новоросійськ… Однофамілець. Або, може, далекий родич. Знову підтверджується: ми один народ». Як саме це підтверджується, незрозуміло. Адже Володимир Мединський і сам не у Росії народився (хоч і є за національністю росіянином), а у місті Сміла Черкаської області. Але Україну ненавидить настільки, що навіть не взявся перевірити, що Бериславський район пишеться через «и», а Новоросійська у ньому не було і нема. Хоча є Новорайськ.



«США сповнені рішучості воювати «до останнього українця». Як говорять американці: «Нічого особистого. Це просто бізнес».
«Сьогодні будь-яке інакодумство на Україні жорстко переслідується, опозиція заборонена, все російське оголошене ворожим».
«Захід завалив український режим грошима і зброєю, а проти Росії були введені безпрецедентні за масштабом санкції».
«Наші військові, маючи категоричний наказ за жодних обставин не обстрілювати житлові квартали, зіткнулись на початку СВО з небаченою раніше тактикою НАТО. Армія ЗСУ не захищала своїх громадян, не обороняла міста, займаючи позиції на підступах до них, а навпаки – облаштовувала бойові позиції всередині житлових кварталів і не дозволяла місцевим жителям їх залишити».
Мабуть, слід додати, що саме за цим підручником вчаться одинадцятикласники не лише у Росії, а і на окупованих територіях Херсонської, Запорізької, Донецької і Луганської областей.
Богдан СТРАЖАК, Новий день