Судитимуть жительку Херсона, яка служила окупантам у незаконному  правоохоронному органі



Судитимуть жительку Херсона, яка служила окупантам у незаконному  правоохоронному органі

Судитимуть жительку Херсона, яка служила окупантам у незаконному  правоохоронному органіПрокурори Херсонської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно жительки регіону за фактом колабораційної діяльності (ч. 7 ст. 111-1 КК України).  

Слідкуйте за нами:

Про це повідомила Херсонська обласна прокуратура.

Слідство встановило, що під час тимчасової окупації Херсона, у червні 2022 року, обвинувачена добровільно погодилась на співпрацю з окупаційною адміністрацією та працевлаштувалася на посаду так званої «в.и.о. дежурного пульта управления технического отдела управления государственной службы охраны ГУ МВД Херсонской области».  

У подальшому вона двічі змінювала посади: спочатку стала «в.и.о. инспектора батальона патрульно-постовой службы», потім – «инспектора группы анализа, планирования и учета отдела полиции «Корабельный».

 Перебуваючи на посадах, жінка виконувала розпорядження представників незаконної влади, тим самим сприяла встановленню окупаційного режиму та діяльності псевдоправоохоронних органів.

Поділитися:

Схожі новини