
Про це повідомляють кореспонденти IPC-Південь, посилаючись на російські джерела.
“Наприкінці березня будинок для людей похилого віку отримав повідомлення від ТОВ “Енергозбут”, що з 12 години 8 квітня 2024 року буде призупинено подачу електроенергії. А вже 9 квітня приїхали представники та заявили про намір виконати загрозу. Шляхом переговорів питання відклали”, – інформцють російські ЗМІ.
Цікаво, що цей пансіонат росіяни активно використовують для своє пропаганди. Періодично з’являються публікації про нібито “щасливе” життя пенсіонерів в ньому та допомогу їм від окупантів.
Ситуація з відключенням електрики набула широкого розголосу та так званий “губернатор” Херсонщини Володимир Сальдо пообіцяв втрутитись в ситуацію. За словами росіян, проблему частково вирішено, проте зрозуміло, що координації між місцевими окупаційними адміністраціями та бюджетними установами абсолютно відсутня.