ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

16:14 12/12
На Херсонщині створять плантацію оливкових дерев: з Греції вже привезли перші саджанці      
16:11 12/12
У Каховці на ТОТ Херсонщини забили до смерті місцевого жителя, якого раніше катували росіяни      
16:09 12/12
Повідомили про підозру жителю Херсона, який публічно висловлювався на підтримку окупантів      
16:06 12/12
Війська РФ зранку обстріляли Херсон та Зеленівку, є поранені      
14:59 12/12
Двоє херсонських педагогів отримають щорічну Премію Верховної Ради      
14:21 12/12
«єВідновлення». Компенсацію за спільне пошкоджене житло тепер можна отримати без згоди всіх співвласників  
 
19:37 11/12
На Херсонському напрямку окупанти масово симулюють хвороби аби уникнути бойових завдань      
19:36 11/12
Зеленський про мирний план: українські війська у Херсоні “стоять, де стоять”      
19:34 11/12
На Херсонщині незаконна влада продовжує визнавати пусте житло “безхазяйним”, аби заселити військових РФ
   
19:33 11/12
Загинув на Херсонщині, рятуючи пораненого командира: захисника з Одещини відзначено орденом «За мужність»      
19:32 11/12
Червоний Хрест шукає викраденого в Херсоні іспанського волонтера в російських колоніях      
19:31 11/12
Удар по пункту незламності та 4 поранених: як минув день на Херсонщині      
17:11 10/12
Окупанти обстріляли Херсонський краєзнавчий музей      
17:09 10/12
Демілітаризована зона від Донеччини до Херсона: що передбачає план США, – WP      
17:02 10/12
Що послухати: виконавці з Херсонщини та їхня творчість
   
17:01 10/12
В Україні затримали та арештували російське судно, яке вивозило агропродукцію через Крим      
16:59 10/12
За добу унаслідок обстрілів на Херсонщині поранено 12 людей, пошкоджено будинки та інфраструктуру      
16:58 10/12
Окупанти засудили жителя Каховки до 19 років ув’язнення за «екстремізм»      
16:50 10/12
Таке можливо лише в Херсоні: на ринках продають ялинки, а поруч – кавуни  
 
14:07 09/12
Сальдо хоче передати Білорусі частину Азовського узбережжя - Центр нацспротиву      
14:05 09/12
У Херсоні тимчасово зупинено рух тролейбусів      
14:02 09/12
Пошкоджено будинки, медичний і навчальний заклад: наслідки обстрілів Херсонщини (фото)  
 
13:58 09/12
У 20 років став на захист України: на фронті загинув військовий з Херсону Дмитро Банін. ФОТО  
 
21:32 08/12
На Херсонщині через російські обстріли пошкоджено лікарню, поштове відділення, АЗС: є постраждалі      
21:29 08/12
Борги зростають: на ТОТ Херсонщини люди місяцями не отримують зарплату      
21:28 08/12
Плата за землю у Херсоні не нараховується з 2022 року, - ХМВА      
21:27 08/12
У Херсоні сталася смертельна ДТП за участі працівника поліції      
21:26 08/12
Військовий, який брав участь у боях під Кринками, став повним кавалером Ордену “За мужність”      
21:22 08/12
Депутатка Херсонської міськради вела бізнес на окупованих територіях      
22:14 06/12
Чем керамическая панель отличается от других обогревателей — объясняет ВЕНКОН      
22:35 05/12
Окупанти хочуть вивозити агропродукцію з лівобережжя Херсонщини до Афганістану      
22:34 05/12
На Херсонщині попрощались із загиблим військовим Олексієм Цюхом      
22:28 05/12
Який вигляд має пологовий у Херсоні після російського обстрілу. ФОТО  
 
22:26 05/12
Попри обіцянки Сальдо, на лівобережжі Херсонщини досі не почався опалювальний сезон      
22:24 05/12
Херсонці повертаються в мікрорайон Корабел, де нема світла, газу і води: готують їжу у дворах, у районі є діти      
22:23 05/12
У Херсоні планують облаштувати пункти обігріву      
16:55 04/12
СБУ заочно повідомила про підозри двом військовим рф, які катували мирних мешканців Бериславщини      
16:42 04/12
Пошкодження очисних споруд у Херсоні не призведе до екокатастрофи - МВА      
16:35 04/12
"Любив Україну, свою дружину та синочка": у Херсоні попрощались з воїном Володимиром Колотілом
 
Все новости

Архив публикаций

«    Декабрь 2025    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
СПЕЦТЕМЫ


    Під Каланчаком на Херсонщині окупанти пропонують побудувати чергове нове містечко – цим опікується Аслан Арсанукаєв з ФСБ


    На тимчасово окупованій Херсонщині російські загарбники надумали побудувати чергове нове містечко – цього разу між Каланчаком і курортними Хорлами у Скадовському районі. За їхніми планами, воно має складатися з багатоповерхівок і котеджних кварталів, лікарні і навіть супермаркету з кінотеатром. Опікується подібними проєктами 57-річний уродженець Грозного Аслан Арсанукаєв, колишній заступник голови окупаційної адміністрації Херсонщини і представник ФСБ РФ.

    Про це з посиланням на власні джерела повідомляє Центр журналістських розслідувань.

    За інформацією окупантів, вони розробили «інвестиційний проєкт» будівництва комплексу багатоповерхових будинків, котеджного селища, лікарні, дитсадка, спорткомплексу, торгового центру з кінотеатром і «інших об’єктів соціальної інфраструктури».

    Це містечко вони пропонують збудувати між селами Вербове, Максима Горького і селищем Роздольне в Каланчацькій громаді Скадовського району. Для цього вони просять у місцевої окупаційної влади виділити земельну ділянку між вказаними населеними пунктами площею не менше 500 гектарів.

    Опікується цим питанням 57-річний Аслан Арсанукаєв, який до кінця 2022 року був заступником голови окупаційної адміністрації Херсонської області «з питань капітального будівництва, ЖКГ, транспорту та природних ресурсів». Цю посаду він тоді втратив, але повернувшись до Москви, вочевидь, залишив свій вплив на гауляйтера Херсонщини Володимира Сальдо.За даними ЦЖР, народився Арсанукаєв Аслан Єрагійович 4 січня 1967 року в столиці тодішньої совєтської Чечено-Інгушської автономної республіки – місті Грозному. З 2003 по 2009 роки він був радником керівника представництва ФСБ РФ в Україні, де відповідав за взаємодію з дипломатичними корпусами і місцевими органами державної влади, а також координував діяльність російських структур з економічної взаємодії.

    З 2009 по 2014 роки Арсанукаєв був старшим радником голови правління дочірнього банку АТ «Сбербанк России» в Україні. В 2014 році він отримав посаду заступника голови правління російської некомерційної організації «Военно-спортивный фонд», яка просуває в РФ норми ГТО («Готов к труду и обороне»). Цей фонд зареєстрований на Луб’янці в Москві, а головою його опікунської ради є Віктор Комогоров, генерал-полковник ФСБ РФ.

    В 2016 році Аслан Арсанукаєв працював віце-президентом з безпеки АТ «КБ «Росэнергобанк». У 2017 році – заступником генерального директора з безпеки ТОВ «Арсеналъ групп». З 2017 по 2019 роки – радником генерального директора з безпеки російської державної корпорації «Россети» ПАТ «Кубаньэнерго».

    З 2019 по 2021 роки Арсанукаєв був радником генерального директора з питань взаємодії з силовими структурами і державними органами влади державної корпорації «Роскосмос», після чого опинився на окупованій Херсонщині.

    За даними з російських джерел, у нульових роках Аслан Арсанукаєв працював директором підприємства «Автоінвестбуд», яке випускало китайські автомобілі в Україні. Однак, за інформацією з YouControl, чоловік на ім’я Арсанукаєв Аслан Єрагійович був в Україні керівником одного лише дочірнього підприємства «Авек-Сонора К», зареєстрованим у Києві, на вулиці Інститутській, 16, кв. 4. Підприємство надавало транспортні послуги і було ліквідовано у 2009 році після визнання його банкрутом.

    Це далеко не перший проєкт окупантів з грандіозного будівництва в Херсонській області.

    У 2022 році, після звільнення ЗСУ Херсона і втечі окупаційного уряду в Генічеськ, гауляйтер ТОТ Херсонщини Володимир Сальдо заговорив про намір побудувати нове місто на Арабатській стрілці, на узбережжі Азовського моря. Тут нібито розробили «план відновлення» курортної зони, що мала б стати «стрибком у майбутнє». Сальдо обіцяв навіть обігнати «відбудову» зруйнованого росіянами Маріуполя. Однак жодних доказів початку будівництва якихось нових великих об’єктів на пісках Арабатки росіяни досі не надали.

    А нещодавно окупанти заявили про намір побудувати нове місто під Скадовськом і відродити там міжнародний музичний фестиваль «Таврійські ігри», який проходив традиційно в Каховці і зрідка в Києві.

    На фото зверху: ділянка у Каланчакській громаді, де окупанти пропонують збудувати нове містечко та Аслан Арсанукаєв, який курує проєкт від ФСБ. Колаж: investigator.org.ua




    Похожие публикации

    5-04-2024, 21:29
    У Великолепетиській громаді на Херсонщині дрони атакували авто і будинок гауляйтерки Ольги Барановської: вона у лікарні
    24-03-2024, 20:16
    Російські окупанти викрали на Херсонщині мешканця селища Любимівка Олексія Грінька
    23-10-2023, 16:47
    У прибережній Горностаївці на Херсонщині російські окупанти заміновують дороги і погрожують їх підірвати
    23-10-2023, 08:08
    У Скадовську на Херсонщині головою окупаційної адміністрації призначили Олександра Дудку, гауляйтера курортного селища Лазурне
    12-05-2023, 22:55
    Росіяни вивозять обладнання з лікарень на тимчасово окупованих територіях України – ЦНС
    24-02-2023, 16:05
    На окупованій частині Херсонщини військові РФ намагаються вербувати власників російського паспорта до армії
    9-12-2022, 19:06
    Сальдо нафантазував нове місто на Арабатській стрілці. Нібито це ідея Путіна
    13-11-2022, 14:35
    На Херсонщині окупанти розграбували лікарню і вивезли біля трьохсот пацієнтів психоневрологічного інтернату
    3-09-2022, 17:42
    На Херсонщині загарбники пропонують місцевим заповнювати анкети, щоб отримати паспорт рф

    Добавьте комментарий




    0"/>

    ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

    16:14 12/12
    На Херсонщині створять плантацію оливкових дерев: з Греції вже привезли перші саджанці      
    16:11 12/12
    У Каховці на ТОТ Херсонщини забили до смерті місцевого жителя, якого раніше катували росіяни      
    16:09 12/12
    Повідомили про підозру жителю Херсона, який публічно висловлювався на підтримку окупантів      
    16:06 12/12
    Війська РФ зранку обстріляли Херсон та Зеленівку, є поранені      
    14:59 12/12
    Двоє херсонських педагогів отримають щорічну Премію Верховної Ради      
    14:21 12/12
    «єВідновлення». Компенсацію за спільне пошкоджене житло тепер можна отримати без згоди всіх співвласників  
     
    19:37 11/12
    На Херсонському напрямку окупанти масово симулюють хвороби аби уникнути бойових завдань      
    19:36 11/12
    Зеленський про мирний план: українські війська у Херсоні “стоять, де стоять”      
    19:34 11/12
    На Херсонщині незаконна влада продовжує визнавати пусте житло “безхазяйним”, аби заселити військових РФ
       
    19:33 11/12
    Загинув на Херсонщині, рятуючи пораненого командира: захисника з Одещини відзначено орденом «За мужність»      
    19:32 11/12
    Червоний Хрест шукає викраденого в Херсоні іспанського волонтера в російських колоніях      
    19:31 11/12
    Удар по пункту незламності та 4 поранених: як минув день на Херсонщині      
    17:11 10/12
    Окупанти обстріляли Херсонський краєзнавчий музей      

    17:09 10/12
    Демілітаризована зона від Донеччини до Херсона: що передбачає план США, – WP      
    17:02 10/12
    Що послухати: виконавці з Херсонщини та їхня творчість
       
    17:01 10/12
    В Україні затримали та арештували російське судно, яке вивозило агропродукцію через Крим      
    16:59 10/12
    За добу унаслідок обстрілів на Херсонщині поранено 12 людей, пошкоджено будинки та інфраструктуру      
    16:58 10/12
    Окупанти засудили жителя Каховки до 19 років ув’язнення за «екстремізм»      
    16:50 10/12
    Таке можливо лише в Херсоні: на ринках продають ялинки, а поруч – кавуни  
     
    14:07 09/12
    Сальдо хоче передати Білорусі частину Азовського узбережжя - Центр нацспротиву      
    14:05 09/12
    У Херсоні тимчасово зупинено рух тролейбусів      
    14:02 09/12
    Пошкоджено будинки, медичний і навчальний заклад: наслідки обстрілів Херсонщини (фото)  
     
    13:58 09/12
    У 20 років став на захист України: на фронті загинув військовий з Херсону Дмитро Банін. ФОТО  
     
    21:32 08/12
    На Херсонщині через російські обстріли пошкоджено лікарню, поштове відділення, АЗС: є постраждалі      
    21:29 08/12
    Борги зростають: на ТОТ Херсонщини люди місяцями не отримують зарплату      
    21:28 08/12
    Плата за землю у Херсоні не нараховується з 2022 року, - ХМВА      

    21:27 08/12
    У Херсоні сталася смертельна ДТП за участі працівника поліції      
    21:26 08/12
    Військовий, який брав участь у боях під Кринками, став повним кавалером Ордену “За мужність”      
    21:22 08/12
    Депутатка Херсонської міськради вела бізнес на окупованих територіях      
    22:14 06/12
    Чем керамическая панель отличается от других обогревателей — объясняет ВЕНКОН      
    22:35 05/12
    Окупанти хочуть вивозити агропродукцію з лівобережжя Херсонщини до Афганістану      
    22:34 05/12
    На Херсонщині попрощались із загиблим військовим Олексієм Цюхом      
    22:28 05/12
    Який вигляд має пологовий у Херсоні після російського обстрілу. ФОТО  
     
    22:26 05/12
    Попри обіцянки Сальдо, на лівобережжі Херсонщини досі не почався опалювальний сезон      
    22:24 05/12
    Херсонці повертаються в мікрорайон Корабел, де нема світла, газу і води: готують їжу у дворах, у районі є діти      
    22:23 05/12
    У Херсоні планують облаштувати пункти обігріву      
    16:55 04/12
    СБУ заочно повідомила про підозри двом військовим рф, які катували мирних мешканців Бериславщини      
    16:42 04/12
    Пошкодження очисних споруд у Херсоні не призведе до екокатастрофи - МВА      
    16:35 04/12
    "Любив Україну, свою дружину та синочка": у Херсоні попрощались з воїном Володимиром Колотілом
     
    Все новости

    Наверх