
За її словами, ідею тематичної хустки їм надав херсонець Антон.
"Починалося все з хустки “Мукачево” як туристичного сувеніра, тому що я та співзасновниця бренду Наталія Рибар родом звідти. Потім люди почали просити свої міста. Ще під час окупації нам в інстаграм написав чоловік з Херсона Антон, який дуже обурювався, чому у нас немає в наявності хустки про його місто та край. Після деокупації Херсона він знову написав, це було 4 липня 2023 року. Через те, що на кожну хустку ми збираємо інформацію від місцевих жителів, істориків, екскурсоводів, то його повідомили про цей факт, що плануємо її зробити, але у нас ще не зібрана інформація", — розповіла Вікторія.
Жінка говорить, що тоді Антон сам зібрав інформацію для хустки. За допомогою чоловіка вона з'явилася раніше, ніж планувалася.
"У нас інформація акумулюється по 11 пунктам: визначні місця, архітектурні споруди, видатні особи, які народилися в Херсоні, страви, рослини, квіти, історія походження міста та герба, його засновники та покровителі. Він всю цю інформацію для нас зібрав", — каже Вікторія.
На хустці зображені такі об'єкти Херсонщини та обласного центру, як: монумент "Херсонський кавун", кіноконцертний зал "Ювілейний", обласний художній музей, центральний РАЦС міста, монумент перемоги, памʼятник "Фрегат", яхт-клуб, морехідний коледж, Очаківська брама та Джарилгацький маяк на Скадовщині. Дизайн кожної хустки створює Наталія Рибар, розповіла Вікторія.
Суспільне Херсон