
Координаторка волонтерського центру допомоги ЗСУ Галина Уманець розповідає, військовим допомагають з 2014 року. Продовжують збирати допомогу і після деокупації Херсона
"Ми вже третій MAVIC купили та віддали різним військовим частинам, чотири тепловізори передали після деокупації", — говорить жінка.

Цей квадрокоптер коштує 100 тисяч гривень, каже Галина Уманець. Збирати гроші на нього допомагали друзі з різних країн.
"У нас є друзі, які знаходяться майже по всьому світу, ті, які допомагали з 2014 року, допомагають і по сьогодні. Найбільший вклад від поляків та жителів Нідерландів", — розповіла координаторка волонтерського центру допомоги ЗСУ.

Костянтин з позивним "Майор" — військовослужбовець 124 бригади тероборони. Розповідає, потреба у дронах на передовій постійна. Кожен такий пристрій – це врятовані життя військових.
"Дуже вдячні за допомогу, особливо у такому вигляді як квадрокоптер, це дуже корисна річ для нашої розвідки. Однозначно це рятує життя хлопців, кожен отакий пристрій, без перебільшення, — це врятовані життя. Це очі наших розвідників, очі нашої артилерії", — говорить військовий.

Для військових волонтерки центру приготували домашні смаколики. Людмила Марчук напекла слойки з м'ясом та заварні тістечка, із залишків білка приготувала печиво безе.
Координаторка волонтерського центру допомоги ЗСУ Галина Уманець розповіла, що принесли й інші страви, зокрема мариновані баклажани. Також жінки наготували багато млинців зі сметаною, кажуть, щоб підсолодити бійцям життя. Крім цього, військовослужбовцям 124 бригади волонтери передали зроблені власноруч обереги.
Раніше Херсонський гуманітарний центр повідомив, що допомагає не лише городянам, а й військовим. Люди збираються щодня та плетуть
маскувальні сітки.
Суспільне Херсон