
Координаторка волонтерського центру допомоги ЗСУ Галина Уманець розповідає, військовим допомагають з 2014 року. Продовжують збирати допомогу і після деокупації Херсона
"Ми вже третій MAVIC купили та віддали різним військовим частинам, чотири тепловізори передали після деокупації", — говорить жінка.

Цей квадрокоптер коштує 100 тисяч гривень, каже Галина Уманець. Збирати гроші на нього допомагали друзі з різних країн.
"У нас є друзі, які знаходяться майже по всьому світу, ті, які допомагали з 2014 року, допомагають і по сьогодні. Найбільший вклад від поляків та жителів Нідерландів", — розповіла координаторка волонтерського центру допомоги ЗСУ.

Костянтин з позивним "Майор" — військовослужбовець 124 бригади тероборони. Розповідає, потреба у дронах на передовій постійна. Кожен такий пристрій – це врятовані життя військових.
"Дуже вдячні за допомогу, особливо у такому вигляді як квадрокоптер, це дуже корисна річ для нашої розвідки. Однозначно це рятує життя хлопців, кожен отакий пристрій, без перебільшення, — це врятовані життя. Це очі наших розвідників, очі нашої артилерії", — говорить військовий.

Для військових волонтерки центру приготували домашні смаколики. Людмила Марчук напекла слойки з м'ясом та заварні тістечка, із залишків білка приготувала печиво безе.
Координаторка волонтерського центру допомоги ЗСУ Галина Уманець розповіла, що принесли й інші страви, зокрема мариновані баклажани. Також жінки наготували багато млинців зі сметаною, кажуть, щоб підсолодити бійцям життя. Крім цього, військовослужбовцям 124 бригади волонтери передали зроблені власноруч обереги.
В
Раніше Херсонський гуманітарний центр повідомив, що допомагає не лише городянам, а й військовим. Люди збираються щодня та плетуть
маскувальні сітки.​
Суспільне Херсон