
Поліція розпочала кримінальне провадження проти “міністра цифрового розвитку та масових комунікацій” окупованої Херсонщини.
Про це повідомляється на сторінці обласної поліції на Facebook. За інформацією видання ІРС-Херсон, так званим “міністром” виявився росіянин Микита Бородін.
Народився Бородін у 1977 році в Ташкенті, після чого його сім’я переїхала у підмосковне місто Пушкіно.
За інформацією українських ресурсів, після окупації росіянами Донецька та Луганська, Бородін брав участь у військових діях на боці збройних формувань невизнаних республік.


За інформацією росіян, станом на 4 квітня 2021 року “міністр” був офіційно безробітним.

Згідно з публікаціями росіян, Бородін зовсім нещодавно обійняв цю керівну посаду у фейковому херсонському уряді. Його призначення датується 6 жовтня.

nikcenter.org