
Зокрема, з заголовком «Одна віра. Один народ. Одна країна» вийшов головний матеріал першого номера газети «Наша Каховка», яку почала видавати місцева окупаційна адміністрація.
Але зараз в росії вирішили повернутися до меседжа про «один народ», мабуть для того, щоб трохи «охолодити» розпалене пропагандою ірраціональне негативне ставлення до українців, які «вісім років бомбили Донбас», «вбивали дітей Донбасу», «ненавидять росіян», «поклоняються Бандері і Гітлеру» і тому подібне. Довірливі до пропаганди російські обивателі зараз у значній своїй частині просякнуті ненавистю до українців, яка посилилася після смертей тисяч росіян на фронті.
Й тоді відбувся зовсім дикий «збій матриці»: росіяни, які позіціонують себе як «переможці фашизму», «борці з фашизмом», «останній антифашистський оплот», взяли на озброєння, трохи змінивши, лозунг фашистської Німеччини. Щоб тільки бодай якось згладити викликаний пропагандою шалений негативізм свого «плебсу» у відношенні до українців. Але чи вдасться це? Дуже сумнівно.
«Один народ, один рейх, один фюрер» (нім. «Ein Volk, ein Reich, ein F?hrer», іноді перекладається як «Один народ, одна імперія, один вождь») - гасло, девіз нацистської Німеччини, що відображав поставлене нацистами завдання згуртування німців у єдину «народну спільноту». Під цим агітаційним гаслом 10 квітня 1938 року проводився референдум в Австрії з аншлюсу з Німеччиною, він регулярно з'являвся на плакатах з портретом Гітлера.

Гасло з'явилося серед австрійських членів НСДАП, які вже 29 липня 1936 року провели демонстрацію із закликом «Геть Шушніга! (федеральний канцлер Австрії (1934-1938), - МОСТ), Один народ! Одна нація! Один фюрер!».
Мост