Костянтинівська та Великокопанівська сільські територіальні громади отримали можливість покращити доступ до адміністративних та соціальних послуг.
У рамках програми розвитку ООН в Україні «Посилення стійкості громад у Херсонській області» за підтримки уряду Великобританії вони отримали два нових автомобіля марки Citroen Jumper, повідомляє пресслужба облради.
«Тепер соціальні служби отримали реальну можливість надавати ефективні послуги вразливим групам населення. За це дуже дякую координатору проєкту в Херсонській області Есмі Умеровій та команді обласної державної адміністрації. З боку обласної ради хочу підтвердити, що ми і надалі співпрацюватимемо з обласною державною адміністрацією для того, аби своєчасно вирішувати будь-які проблеми жителів Херсонщини», – зазначив перший заступник голови облради – керівник виконавчого апарату Юрій Соболевський.
За нові автотранспортні засоби обласній владі подякували голови Костянтинівської та Великокопанівської ТГ – Олексій Кільдеров та Валентина Костенко.
«Зараз ми бачимо плоди нашої спільної праці, за яку я хочу подякувати присутнім тут представникам обласної державної адміністрації та обласної ради, а особливо координаторці проєкту Есмі Умеровій, яка протягом трьох місяців була з нами на постійному зв’язку. Впевнений, що завдяки цим автомобілям ми зможемо надати набагато кращі соціальні послуги для наших незахищених верств населення», – наголосив голова Костянтинівської сільської територіальної громади.
Раніше, Новотроїцька селищна рада отримала «Мобільний ЦНАП» вартістю більше ніж 700 тис. грн. Також, двадцять громад Херсонщини отримали «мобільні кейси», які допоможуть маломобільним верствам населення та жителям віддалених від центрів надання адміністративних послуг населених пунктів, отримувати якісні адмінпослуги прямо на місці, не відвідуючи ЦНАП. Крім того, в 10 ЦНАПах області встановлено програмне забезпечення «ЦНАП-SQS.Реєстр» та «ЦНАП-SQS.Послуги». Ця автоматизована система формування та ведення реєстру територіальної громади в електронному вигляді сприяє оптимізації процесів, збільшення кількості громадян, які отримали послуги, та зменшення навантаження на працівників.