
Шалена спека, стовпчики термометрів подекуди сягають +35 градусів. Аби студенти, викладачі, співробітники вишу, абітурієнти й звичайні відвідувачі змогли врятуватися від духоти керівництво навчального закладу вирішило встановити на вході до Херсонського державного університету охолоджувальну рамку.
Варто відмітити, вона розпилюється під тиском – утворюється прохолодна хмара. Рамка виготовлена з натуральних та безпечних матеріалів й надійно закріплена. Тож охолодитися від спеки відтепер можуть усі охочі. До того ж, новий пристрій встановлено для повсякденного користування й працюватиме у найспекотніший час аж до кінця літа.

Співробітники, викладачі, студенти й відвідувачі вишу позитивно оцінили встановлення охолоджувальної рамки – своїми враженнями, позитивними емоціями та фото вони діляться у соціальній мережі Facebook. Адже до цього їм доводилося користуватися таким пристроєм виключно у центральній частині міста.
