Нацизм і дурість у Херсоні

Організатор Мирної ходи на підтримку прав людини, у тому числі і ЛГБТ, написав про свої враження від вчорашніх подій у Херсоні

Нацизм і дурість у Херсоні

Міжнародний день боротьби з гомофобією перетворився на шабаш гомофобних юнаків з бажанням комусь «втащіть» на підставі особистої неприязні. 

8-го березня жінка ходить по спеціально-виділеному тротуарі, їсть за іншим столом у куточку, не має права підіймати очі і не доведи Господь заговорити без дозволу чоловіка. 

20-го лютого в Україну з почестями і пошаною повертається Микола Янович Азаров. 21-го – Захарченко. Ну а 22-го – вихідний день, гучна музика, святкова атмосфера – на борту №1 повертається Віктор Янукович з залишками Партії Регіонів.

24-го серпня – по всій країні Марші братерства з Російською Федерацією. В Одесі зібрали 1 000 000 підписів, щодо приєднання до РФ.

Ось саме такі незрозумілі емоції у мене виникли, коли я повернувся додому з Мирної ходи, і почав думати – а що ж це, взагалі, було?

Я навмисно вирішив нічого не писати, не публікувати до сьогодні, щоб на тверезу голову подумати. Адже вчора мені було просто смішно, а сьогодні вже страшно.

Ще у квітні при розмові про КиївПрайд, мій не досить толерантний знайомий сказав, що у Херсоні ніхто не проведе подібної акції. Бо вона неможлива. Я, вкотре, став на романтичну сторону суперечки – мені не здалося це нездійсненним. Тоді я і не уявляв, що буде через місяць.

Я повідомив міську раду, щодо проведення. Потім їм копи радили звернутися до суду, щоб заборонили акцію. Але суд не зрозумів підстав для такого рішення – Феміда на нашій стороні.

І акція відбулася. Зовсім не у тому вигляді, як я хотів. Єдине, що мені вдалося з запланованого – спілкуватися. Хоча я і хотів пройти центром та поговорити з людьми про проблеми відсутності рівності прав українців.

Але інша група українців вирішила, що вони напівбоги, або ж законодавці, або посланці божі і можуть обмежити мої права. 

Я не буду писати про абсурдність гомофобних аргументів, тому що жодного нового не було – ЛГБТ-представники не зможуть продовжувати свій рід, бог проти цього, ці євроцінності нам не треба і тому подібне. Мені здалося, що це вершина перевернутої піраміди, що це вже наслідок, а причини значно ширші.

За ці півгодини диспуту з людьми, які просто не захотіли, щоб я ходив власним містом, промайнула безмежна купа інформації, яку тепер важко систематизувати. Спробую розписувати, що спадає на думку.

Нацизм – саме так я б охарактеризував відношення до мене. Звичайно, немає нічого спільного з ідеологією Шикльгрубера. Правильним терміном був би «ксенофобія». Але ні, я хочу написати нацизм. Треба ж хоч раз спровокувати гомофобів, якщо вони ж так яро мене провокатором клеймують.

Я чомусь, стоячи перед цими хлопцями, проводив паралелі з нацизмом. Саме тоді за надуманою причиною, людей могли бити, вбивати, заганяти в концентраційні табори.

І це підтримувалося не лише тими, хто робив ці жахливі речі.

Закомплексованість – чому хлопець, який побачивши у мене в руках знак рівності, каже, що це два, перепрошую, п*сюна. І після цього у нього очі на лоба полізли, коли я повідомив про свою гетеросексуальність. Він, у якого, за його словами, дві палички асоціюються з фалосами, підозрює не себе, а мене в симпатіях до хлопців.

Пересмикування – як ще можна описати пропозицію «от ти хочеш рівності прав, давай випустим всіх з тюрми, зрівняєм права зеків, нє ну а чьо, вони ж теж українці, а їхні права утискаються. Я не думав, що буду такі перетягування чути колись від, здається, дорослих людей.

Мені було так смішно, коли на російському телебаченні говорили про гумор без рамок і моральних принципів, а «моралісти» закидували «он ІДІЛ голови відрізає на відео – давайте і ми так зробимо». Відчуваєте рівень підміни понять? Коли у Херсонському фейсбуці люди пишуть «ніхто не мав обмежувати моїх прав на мирні зібрання, на спілкування», а представники людей, які стояли навпроти мене пишуть «а якщо б сепаратисти проводили свій марш, ми теж мали поважати їх право?

Ми б мали дотримуватися Закону чи заборонити їм розривати нашу Україну-неньку?» Ви, взагалі, нормальні? Я вже не говорю про те, що сепаратизм прописаний і заборонений в законодавчих актах. Я кажу про те, що у людей мозок, як у черепахи і вони не бачать різниці між надання всім українцям рівних прав і загроз національній безпеці. Саме такий мутований патріотизм є страшним для країни.

Дурість – найголовніший чинник, що проявився в різних аспектах. 

Можна назвати егоїзмом аргумент, який я вчора почув – ви хочете, зрівнявши права представників ЛГБТ, утискати мої права. ШО ЦЕ ЗА ЛАЙНО??? Як партнерство двох гомосексуалів утисне твої права? Як?

Дурістю були аргументи – навіщо нам ці проблеми, є проблеми бездомних, бідних пенсіонерів, АТОшників. Лесбійки забирають пенсію у людей похилого віку? Як гадаєте у кого більший відсоток соціальної відповідальності? Всі пацани, що  зібралися сплачують податки і не намагаються обманути країну з виправданням «нє, ну а шо, всі так роблять; хочеш жить – умєй вєртеться» і все в такому роді?

Дурістю були улюблені аргументи тупих гомофобів – а як же діти??? «Як я дитині можу пояснити про рівність прав всіх людей, якщо сам думаю інакше. Будуть йти два гея і мій син це побачить? І шо? Раптом він стане геєм?» Прикро, що діти стають заручниками незнання батьків.

Прикро, що ті, хто їх створив вважають себе супер-людьми, а декого недолюдьми.

Прикро, що їхні батьки не знають, що геями народжуються. Прикро, що ці гомофоби кричать про сімейні цінності, а самі, дізнавшись, що їхній син гей – можуть відмовитися від нього, вигнати з дому, обірвати всі «родинні контакти». Така собі лицемірна сімейність.

«Сімейні цінності» - аргумент на який роблять ставку націоналістично-налаштована частина моїх опонентів. На питання – якщо Ви такі поборники сімейних цінностей, то чому ж Ви лишаєте цього права таких самих українців, відповідь може бути «того шо», або ж, взагалі, «це порушення моїх прав». Оці люди обмежують себе в голові, але тепер хочуть і інших обмежити. 

Бог – якого, до речі, ще ніхто не бачив. І не побачить. А Бетмена, до речі, можна побачити. Якщо серйозно – мене нестерпно дратують «релігійні аргументи». І ці релігійники користуються моєю добротою і толерантністю. Тому що був би я злішим, як будь-який віруючий, я б заборонив привселюдно аргументувати свою позицію Біблією чи іншими божественними придумками. Ще більше я був здивований позицією Херсонського священника, який майже заохотив насильство. Так, я думав він як служитель буде проти, але не настільки агресивно. Йому його хресну ходу з Вербою ніхто не завадив проводити.

А на його питання чи буду я оплачувати роботу поліції, яка охороняла «мій порядок, а не ловила злочинців» я відповім – податки спочатку почніть платити.

Хтось міг подумати, що я дивився в очі власного страху на площі. А я бачив нерозуміння та злість. Хтось ще скаже мені приємні слова про сміливість. Дякую приємно, сьогодні мені вже страшно. Страшно, що поруч зі мною живуть люди, які можуть завдати фізичної шкоди на підставі своїх проблем у голові, вважаючи мене винним. Люди, які хочуть розбудити в мені Стокгольмський синдром. Але ні я, ні інші не будемо мовчати. Ви, власними страхами, хочете обмежити й інших. Але ви на це не маєте права. І ми його вам не дамо. Адже лише країна вільних людей може бути успішною.

Ось так, якщо коротко. Зараз у голові ще не все вклалося. Ще не все зрозумів. Думаю, пізніше напишу якусь проаналізовану мудрість, а зараз – ось такі імпресіоністичні переживання. Дякую за підтримку. Всім щастя, кохання та мудрості. 

 

 

Євген Руденко, організатор мирної ходи за права людини у Херсоні

Національний ЛГБТ-портал. Фото: МОСТ

Похожие публикации

Добавьте комментарий

Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

18:52
За год Херсон заработал на парковках 1,5 млн. гривен
18:48
Скончалась директор надпарка "Джарылгачский" Светлана Шульга
17:16
В херсонском супермаркете третьи сутки не хотят освобождать кота из заточения
17:11
Завотделения Генической больницы попался на взятке
17:08
Прокуратура требует наказать херсонского импортера, который подделывал документы
17:05
По факту визита на Ольговскую птицефабрику открыто уголовное производство
17:01
На "Чонгаре" задержали взяточников, которые наладили контрабанду в Крым
16:56
Каховский школьник спас друга, провалившегося под лед
16:19
Херсонские землеустроители обработали 830 проектов с других областей
16:13
Херсонские пограничники за год почти 500 раз выходили в море
15:44
Херсонцев беспокоит декабрьский перерасчет пенсий
15:32
На границе с Крымом серьезно уменьшился пассажиропоток
15:14
Херсонцам предлагают поучаствовать в выборе кандидатов в Верховный суд Украины
15:04
Співаковський: До Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти будуть залучені шведські експерти
14:49
На птицефабрике в Херсонской области сдохли от голода 80 тысяч кур
14:31
Херсонцам расскажут о состоянии спорта в области
14:20
"Дорожнику" обещают 3,5 млн. грн. на новую машину и грейдер
14:17
Сессия горсовета не состоялась - нет кворума
14:05
Херсонский горводоканал закупит серванты, столы и мебель для спальни
14:00
Трансляция внеочередной сессии Херсонского горсовета
13:53
В прошлом году херсонцев больше всего разочаровали тарифы (результаты опроса)
13:45
На освещение парка Маргелова в Херсоне планируется выделить 600 тыс. гривен
13:37
В Херсоне пешеход подскользнулся, упал и больше не очнулся, - СМИ
13:24
Киевский ветеринарный иснтитут подтвердил факт наличия АЧС у животных в Ивановском районе
13:17
Мастера прикладого искусства Херсонщины рассчитывают на место в Шевченковском парке
13:15
Интернет-мошенник оставил херсонку без денег и собаки
13:14
В Херсоне полицейские изъяли 2 кг конопли у местного жителя
13:10
Гордеев, Миколаенко, Урсуленко и Олейник поздравили предстоятеля УПЦ КП Филарета
12:50
Директор КП «Херсонэлектротранс» назвал заявления Богданова "бредом"
12:45
Херсонцев приглашают весело отметить День Святого Валентина
12:41
В Херсоне трое собутыльников ограбили четвертого за попытку защитить еще одну собутыльницу
12:34
Способ возвращения Крыма в любом случае будет вооруженным, - Акаев
12:32
Админсуд удовлетворил ходатайство ООО «Каховское АТП–16506»
12:27
Херсонские радости: День города, фестивали и освещенная улица (результаты опроса)
12:19
64% горожан недовольны условиями жизни в Херсоне (результаты опроса)
12:10
Бывший директор КУ «Спорт для всех» подал в суд, не уплатив судебный сбор
11:59
КП «Херсонская энергосервисная компания» работает без утвержденного штатного расписания
11:59
На Херсонщине уже рассмотрели 830 проектов землеустройства
11:55
В Херсоне не все работники образования получили обещанные премии
документ
11:50
Прокуратура требует ареста задержанных на КПВВ Чонгар" взяточников
11:48
Работники сферы образования Херсона утверждают, что обещанная премия досталась далеко не всем
11:45
В Херсоне во время ссоры между братьями произошла поножовщина
11:37
"Херсонгорсвет" сэкономил для города значительные суммы
11:36
Каховчанин и его родственник адвокат намерены незаконно заполучить имущество громады
документ
11:29
За прошедшую неделю отключены от газа 69 должников, - Херсонгаз
11:24
На Херсонщине работают 25 семейных молочных ферм
11:17
Промпроизводство в Херсонской области в 2016 году выросло на 2%, - облстат
11:14
В Херсонских школах реализуют проект «Открывай Украину»
11:14
Херсонские ЖЭКи угрожают должникам луганскими коллекторами
документ
11:10
В Херсоне экономия на горячей воде заканчивается забитыми трубами
11:02
Депутаты горсовета Херсона на комиссиях обсуждают зарплаты своих коллег
10:48
В Каховке пятиклассник спас друга, провалившегося под лед
10:36
Нардеп Хлань отправился с Порошенко в турне по Скандинавии
10:29
В Херсоне на оборудование для школьных и детсадовских столовых потратили около 690 тыс. гривен
10:26
На Хекрсонщине грабят пенсионеров
10:26
Херсонские депутаты ищут виновных в обледенении города
10:23
На Херсонщине множатся суициды
10:18
В Херсоне проходят соревнования по кроссфиту среди военных
10:16
Суд снова арестовал нефтебазу Курченко в Херсоне
10:15
Зарплата херсонцев добавила в бюджеты свыше 1,6 млрд грн налогов
10:03
В Геническе во время ликвидации пожара обнаружили погибшую 63-летнюю женщину
10:00
Браконьеры продолжают вырезать лес на Херсонщине
09:57
Проект “Черта”. Информационная война
09:56
С начала года херсонцы задекларировали почти 9 миллионов гривен доходов
09:48
Уляна Супрун: за витратні матеріали в лікарнях, кардіологічних центрах беруть гроші, але за них вже заплачено нашими податками
09:40
Рождественские встречи в ШГТ прошли с хором Сретенского кафедрального собора
09:19
"Херсонкоммунтранссервис" изменил маршрут №25
09:09
"Резиденция Херсон" - строительство со многими вопросами
08:51
Новокаховская мэрия планирует выделить 11 млн. грн. на содержание спортплощадок и тротуаров
08:11
Управління культури облдержадміністрації оголошує конкурс на посади керівників закладів культури
Все новости

Архив публикаций

«    Январь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Наверх