Про це заявив директор із закупівель та операційної діяльності компанії Іван Ханас, повідомляє Інтерфакс-Україна.
«Інформація, оприлюднена Центром журналістських розслідувань, не достовірна. Ймовірно, у цьому випадку мала місце міскомунікація фактів, які були неправильно трактовані», — сказав він.
За інформацією Ханаса, Danone в Україні вивчала можливість перевезення окремих виробничих ліній(із заводу в Херсоні, — ред.), але не релокації заводу і не до Черкаської, а до Полтавської області(у Кременчуці розташований другий завод компанії, — ред.).
«Відповідно, ми зверталися до адміністрації області з проханням про сприяння такій ініціативі. Однак поки що така ініціатива не актуальна», — пояснив представник Danone в Україні.
На момент окупації міста в лютому 2022 року завод Danone у Херсоні було закрито. Підприємство допомогло евакуюватися своїм співробітникам. Представництво компанії поширило інформацію про втрату контролю над заводом і необхідність зупинити його роботу, оскільки не зможе«гарантувати дотримання суворих стандартів безпеки харчових продуктів, що будуть випущені на заводі в таких умовах».
До теперішнього часу роботу заводу в Херсоні не відновлено, повідомили агентству інформовані джерела.
В Україні Danone займається виробництвом молочних продуктів і продуктів на рослинній основі, а також спеціалізованим харчуванням,
Виробничі потужності компанії Данон Україна представлені двома заводами — ТОВ Данон Дніпро(Херсон) і ПрАТ Данон Кремез(Кременчук). Завод у Херсоні був сертифікований для експорту продукції майже до 40 країн ЄС, Близького Сходу та СНД.
НВ