За її словами, пан Мрочко постійно намагався натиснути на міську владу Херсона і зокрема на неї, як на секретаря міськради.
Лугова була змушена кожен свій крок узгоджувати з Мрочком, і доходило до абсурду, коли їй заборонили покласти квіти до памятника Тарасу Шевченку.
"Мені забороняють брати участь в онлайн-конференціях, на які запрошує Промислова торгова палата. Мені заборонили взяти участь у конференції щодо вирішення проблем із затопленням нашого міста. Мені забороняють зустрічатися із людьми у Степанівці, де є затоплення. Мені забороняють спілкуватися з пресою", – розповіла Лугова.
Вона також зазначила, що узгоджувала всі питання, які стосувались залучення коштів для потреб міста, але дуже часто після цього Мрочко відмовлявся підписувати відповідні листи.
Відмовився він підписати і лист до мера Києва про допомогу в оздоровленні дітей Херсону. А після того, як Галина Лугова сама підписала цей документ, її звільнили.
Варто зазначити, що Галина Лугова виконувала повноваження міського голови під час окупації Херсону, працюючи дистанційно. Вона ж була на посаді начальника військової адміністрації після звільнення Херсону, по суті відновлювала життя в місті у важкий період та під постійними обстрілами.
OBOZREVATEL