ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

16:56 13/02
На Херсонщині можуть створити новий заказник на честь родини Фальц-Фейнів
 
16:35 13/02
У Херсоні за 33 тис. грн скоригують проєкт системи оповіщення
 
16:35 13/02
У Херсоні за 33 тис. грн скоригують проєкт системи оповіщення
 
16:30 13/02
“Єдина Росія” назвала дати проведення праймеріз на ТОТ Херсонщини
 
15:39 13/02
З російського полону та ТОТ повернули п’ятьох дітей: серед них вихованці Херсонського будинку дитини
 
15:38 13/02
Заступник начальника окупаційної служби надзвичайників на Херсонщині отримав заочний вирок
 
15:19 13/02
Окупанти звітують про працевлаштування понад 2,5 тисячі осіб на Херсонщині за минулий рік
 
14:49 13/02
Ексочільнику інспекції псевдоміністерства на Херсонщині дали 10 років тюрми
 
14:41 13/02
Зарплати в Херсоні зросли на 8%, але місто залишається серед аутсайдерів за рівнем оплати праці в Україні
 
14:30 13/02
Чому реконструкція школи за 100 млн на Херсонщині зависла у повітрі
 
13:45 13/02
МВА може застосувати механізм примусового вивезення дітей із небезпечних районів Херсона та прибережних сіл
 
13:13 13/02
У Херсоні через російський обстріл згорів будинок депутата райради
 
13:00 13/02
Ексдиректорка Олешківського ЦПМСД йде з посади керівниці головної лікарні Чернівців
 
12:25 13/02
Жителі Каховського району на ТОТ Херсонщини не можуть отримати адмінпослуги за місцем проживання
 
11:44 13/02
На Херсонщині призначено обласні стипендії для провідних спортсменів та тренерів на 2026 рік
 
11:36 13/02
У Херсоні планують створити алею на підтримку полонених і зниклих безвісти військових
 
10:51 13/02
Жителю Нижніх Сірогоз повідомили про підозру у колабораціонізмі
 
09:55 13/02
СБУ підозрює жінку з Каїр у проведенні незаконних виборів на Херсонщині
 
09:08 13/02
Стало відомо, що загиблий у Антонівці — працівник «Муніципальної варти» Володимир Барановський
 
08:37 13/02
В Антонівці внаслідок ранкового обстрілу загинув чоловік
 
08:08 13/02
В Антонівці під час евакуації авто патрульних підірвалося на міні
 
07:52 13/02
СБУ повідомила про підозру екскерівниці відділу культури окупаційної адміністрації Каховки
 
06:52 13/02
Окупанти засудили чоловіка за нібито передачу даних про війська РФ на Херсонщині
 
06:37 13/02
Поліція попереджає про можливе мінування в Херсоні: є травмований
 
06:32 13/02
На Херсонському напрямку ліквідували російського полковника, який воює в Україні з 2014 року
 
06:16 13/02
У Херсоні тимчасово відсутнє електропостачання: фахівці з’ясовують причини
 
06:15 13/02
У Херсоні тимчасово немає світла. Причини невідомі  
 
06:07 13/02
1 людина загинула, ще 4 – дістали поранення: наслідки російських обстрілів Херсонщини
 
19:14 12/02
Херсонцям виділять понад мільйон гривень адресної допомоги      
19:12 12/02
На Херсонщині у 2025 році складено найменше в Україні протоколів за п’яне водіння      
19:11 12/02
Росіяни скинули вибухівку з дрона на лікарню у Херсоні: постраждав юнак, який лагодив дах      
19:07 12/02
Російські війська другий день атакують Херсонську ТЕЦ дронами      
19:05 12/02
На Херсонщині попрощалися із загиблим військовим Олексієм Тухтаєвим      
19:04 12/02
Затриманій жительці Херсона повідомлено про підозру в проведенні псевдореферендуму      
18:53 12/02
ГУР оприлюднило імена 14 росіян та колаборантів, причетних до викрадення музейних цінностей на Херсонщині  
 
18:05 12/02
Огляд Євроказино: бонуси, реєстрація, вхід в особистий кабінет      
18:00 12/02
На ТОТ Херсонщини молоді показали російський фільм, де вимагають публічної страти «зрадників»
 
17:50 12/02
У Голопристанській громаді на Херсонщині складна ситуація зі світлом та зв'язком
 
17:48 12/02
Загинув 52-річний мешканець передмістя Херсона
 
Все новости

Архив публикаций

«    Февраль 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728 
СПЕЦТЕМЫ


    Що вплинуло на рішення президента Володимира Зеленського призначити очільником Херсонської ОВА Олександра Прокудіна?

    Ми вже повідомляли, що новим керівником військової адміністрації прифронтової Херсонщини президент України призначив Олександра Прокудіна (на фото праворуч, у центрі – володимир сальдо). Знаючи, як Володимир Зеленський часто довіряє відповідальні посади скомпрометованим чиновникам, що чомусь не вибувають з кадрового резерву держави, ми взялися дослідити службову біографію нового очільника нашої області.

    В інтернеті вдалося дізнатися, що Олександр  Прокудін працював начальником Головного Управління Національної поліції Херсонської області. І був звільнений з посади.

    За що звільнили, з’ясувати виявилося нелегко. Кілька сайтів, повідомляючи  про відсторонення від посади  Олександра Прокудіна, причин не вказували. А  сторінки деяких електронних ЗМІ, що, судячи з заголовків, обіцяли розповісти деталі, виявилися недоступними. І це було дуже дивним. Бо журналісти завжди дуже охоче досліджували звільнення поліційних начальників високого рівня.

    Та ось після наполегливих пошуків нам вдалося розшукати можливі подробиці звільнення Олександра Прокудіна у викладі відомого та авторитетного сайту «СтопКор».  Ось заголовок публікації, датованої  27 листопада 2021 року, «Херсонських поліціянтів підозрюють у зловживаннях  – начальник обласної поліції вже відсторонений».

    Далі, пише «СтопКор», «Херсонські поліцейські підозрюються у зловживаннях? Діяльність місцевих правоохоронців перевіряв Департамент внутрішньої безпеки поліції, і наразі матеріалами зацікавилась ДБР. Крім того, з посади було усунуто головного «копа» регіону Олександра Прокудіна».

    Сайт цитує одного із постраждалих від поліції Валерія Альтгауза: «У Херсонській області збудовано явну корупційну, бандитську схему. Є правопорушники, які порушують закон, вони сплачують гроші процесуальним керівникам, слідчим. І ті замість того, щоб захищати людей, які постраждали в цих випадках, захищають інтереси зловмисників. Усі мають фінансові вигоди, за винятком тих людей, які постраждали».

    І далі. Як стало відомо журналістам «СтопКору», «представники місцевого управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції провели перевірку протиправних дій співробітників правоохоронних органів ГУНП у Херсонській області, зокрема начальника слідчого відділу Миколи Вербицького. А голову ГУНП Херсонської області Олександра Прокудіна вже усунено з посади».

    Наступна публікація «СтопКору» за 29 листопада 2021 року має заголовок «Херсонська поліція покриває рейдерів? Діяльністю правоохоронців зацікавились у ДБР» і більш детально розповідає про зашквари правоохоронців. 

    Херсонська поліція не діє: десятки захоплених підприємств і сотні закритих справ. Імовірними зловживаннями місцевих правоохоронців зацікавились у ДБР, а начальника обласного управління поліції відсторонили. Та чи візьмуться бездіяльні слідчі за розкриття десятків справ після звільнення Олександра Прокудіна?


    Місцеві жителі підозрюють, що нічого не зміниться. Адже в обласному управлінні роками сидять одні й ті ж люди. Відтак херсонська поліція не квапиться допомагати потерпілим від рейдерів.

    «З боку поліції постійно здійснювався тиск на слідчих. У цьому випадку – це керівники органу досудового розслідування, начальник слідчого управління Вербицький», – розповідає Валерій Гурківський, голова Херсонського осередку ГО "Народний контроль".


    Херсонська поліція «кришує» рейдерів? Замість протидіяти організованому рейдерству, правоохоронці відкривають провадження проти самих заявників, кажуть місцеві.


    Врешті постраждалим оголошують про підозри, аби змусити таким чином відступити від боротьби за захоплене майно та корпоративні права.

    Керівниця ТОВ «Квіти Херсона» Надія Максименко вже 10 років шукає правди у справі щодо захоплення її бізнесу, за цей час проти неї самої двічі відкривали провадження.

    «Десять років рейдерське захоплення «Квітів Херсона» не розслідується. Сім разів закривали справу, і сім разів суд повертав її на розслідування. Це все покривається слідчим управління, яким керує Вербицький Микола Леонідович. У Херсоні це вже стала норма рейдерства. Слідство навмисно затягується та покриває злочинців», – коментує підприємиця.


    Як з’ясували журналісти, за рейдерами, що пресингували фірму Надії, стояв ексмер Херсона володимир сальдо.


    Ця ж особа з тими ж виконавцями та підставними особами фігурує у резонансній історії із захопленням ПАТ «ХерсонБуд».

    Справа «ХерсонБуд» ось уже 4 роки припадає пилом, зібрано 6 томів матеріалів. Попри це – жодного з фігурантів не притягнули до відповідальності. Кілька разів провадження закривали, утім, через обурення громадськості слідство поновлювали.

    За останні кілька років в області відбулася низка гучних рейдерських захоплень шляхом підроблення документів та реєстраційних дій, у причетності до яких підозрюють клан колишнього мера Херсона – володимира сальдо.

    Захопити одну з будівель рейдерам  імовірно допомагали місцеві представники Державної служби охорони.

    Цього року діяльність місцевих правоохоронців перевіряв Департамент внутрішньої безпеки поліції, а тепер матеріали передали у ДБР».
    І ось тепер Олександра Прокудіна призначили очільником військової адміністрації Херсонщини.

    Вгору




    Похожие публикации

    Добавьте комментарий




    0"/>

    ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

    16:56 13/02
    На Херсонщині можуть створити новий заказник на честь родини Фальц-Фейнів
     
    16:35 13/02
    У Херсоні за 33 тис. грн скоригують проєкт системи оповіщення
     
    16:35 13/02
    У Херсоні за 33 тис. грн скоригують проєкт системи оповіщення
     
    16:30 13/02
    “Єдина Росія” назвала дати проведення праймеріз на ТОТ Херсонщини
     
    15:39 13/02
    З російського полону та ТОТ повернули п’ятьох дітей: серед них вихованці Херсонського будинку дитини
     
    15:38 13/02
    Заступник начальника окупаційної служби надзвичайників на Херсонщині отримав заочний вирок
     
    15:19 13/02
    Окупанти звітують про працевлаштування понад 2,5 тисячі осіб на Херсонщині за минулий рік
     
    14:49 13/02
    Ексочільнику інспекції псевдоміністерства на Херсонщині дали 10 років тюрми
     
    14:41 13/02
    Зарплати в Херсоні зросли на 8%, але місто залишається серед аутсайдерів за рівнем оплати праці в Україні
     
    14:30 13/02
    Чому реконструкція школи за 100 млн на Херсонщині зависла у повітрі
     
    13:45 13/02
    МВА може застосувати механізм примусового вивезення дітей із небезпечних районів Херсона та прибережних сіл
     
    13:13 13/02
    У Херсоні через російський обстріл згорів будинок депутата райради
     
    13:00 13/02
    Ексдиректорка Олешківського ЦПМСД йде з посади керівниці головної лікарні Чернівців
     

    12:25 13/02
    Жителі Каховського району на ТОТ Херсонщини не можуть отримати адмінпослуги за місцем проживання
     
    11:44 13/02
    На Херсонщині призначено обласні стипендії для провідних спортсменів та тренерів на 2026 рік
     
    11:36 13/02
    У Херсоні планують створити алею на підтримку полонених і зниклих безвісти військових
     
    10:51 13/02
    Жителю Нижніх Сірогоз повідомили про підозру у колабораціонізмі
     
    09:55 13/02
    СБУ підозрює жінку з Каїр у проведенні незаконних виборів на Херсонщині
     
    09:08 13/02
    Стало відомо, що загиблий у Антонівці — працівник «Муніципальної варти» Володимир Барановський
     
    08:37 13/02
    В Антонівці внаслідок ранкового обстрілу загинув чоловік
     
    08:08 13/02
    В Антонівці під час евакуації авто патрульних підірвалося на міні
     
    07:52 13/02
    СБУ повідомила про підозру екскерівниці відділу культури окупаційної адміністрації Каховки
     
    06:52 13/02
    Окупанти засудили чоловіка за нібито передачу даних про війська РФ на Херсонщині
     
    06:37 13/02
    Поліція попереджає про можливе мінування в Херсоні: є травмований
     
    06:32 13/02
    На Херсонському напрямку ліквідували російського полковника, який воює в Україні з 2014 року
     
    06:16 13/02
    У Херсоні тимчасово відсутнє електропостачання: фахівці з’ясовують причини
     

    06:15 13/02
    У Херсоні тимчасово немає світла. Причини невідомі  
     
    06:07 13/02
    1 людина загинула, ще 4 – дістали поранення: наслідки російських обстрілів Херсонщини
     
    19:14 12/02
    Херсонцям виділять понад мільйон гривень адресної допомоги      
    19:12 12/02
    На Херсонщині у 2025 році складено найменше в Україні протоколів за п’яне водіння      
    19:11 12/02
    Росіяни скинули вибухівку з дрона на лікарню у Херсоні: постраждав юнак, який лагодив дах      
    19:07 12/02
    Російські війська другий день атакують Херсонську ТЕЦ дронами      
    19:05 12/02
    На Херсонщині попрощалися із загиблим військовим Олексієм Тухтаєвим      
    19:04 12/02
    Затриманій жительці Херсона повідомлено про підозру в проведенні псевдореферендуму      
    18:53 12/02
    ГУР оприлюднило імена 14 росіян та колаборантів, причетних до викрадення музейних цінностей на Херсонщині  
     
    18:05 12/02
    Огляд Євроказино: бонуси, реєстрація, вхід в особистий кабінет      
    18:00 12/02
    На ТОТ Херсонщини молоді показали російський фільм, де вимагають публічної страти «зрадників»
     
    17:50 12/02
    У Голопристанській громаді на Херсонщині складна ситуація зі світлом та зв'язком
     
    17:48 12/02
    Загинув 52-річний мешканець передмістя Херсона
     
    Все новости

    Наверх