ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

17:33 11/02
Окупанти звинуватили ще одну мешканку лівобережжя Херсонщини у “шпигунстві”      
17:31 11/02
Херсонські аграрії отримають компенсацію за втрачений урожай – уряд запустив нову програму підтримки      
17:29 11/02
ЗСУ завдали удару по російському ЗРК на лівобережжі Херсонщини      
17:28 11/02
На фронті загинув військовослужбовець бригади «Лють» зі Скадовська Сергій Алещенко      
17:25 11/02
Володимир Миколаєнко візьме участь у зустрічі на Кіпрі щодо питання українських полонених      
21:30 10/02
Чому жителі Новокаховської громади можуть претендувати на дві різні програми компенсації знищеного житла      
19:30 10/02
Залишають дім вдруге: із передмістя Херсона евакуювали матір з дитиною      
19:00 10/02
Село під постійними обстрілами: як живе Станіслав  
 
17:00 10/02
На Херсонщині запрацювала сонячна електростанція      
14:30 10/02
У Високопільській громаді облаштовують тимчасовий освітній простір вартістю близько 200 тис. євро      
13:00 10/02
Фігурист із Херсона Кирило Марсак достроково вийшов у довільну програму Олімпіади-2026      
12:30 10/02
Листи батькові пишу, відповіді не було жодного разу - син викраденого росіянами мера Херсона Колихаєва      
10:21 10/02
Пошкоджено багатоквартирний та 5 приватних будинків: наслідки ворожих ударів по Херсонщині (фото)
 
09:45 10/02
Херсонщина отримає понад 17 млн гривень з держбюджету на облаштування шкільних укриттів
 
08:30 10/02
Два дні пекла в зруйнованому Бериславі: Боксер показав відео евакуації, яка перетворилася на жахіття
 
07:15 10/02
Херсон – це лише початок того, що може стати реальністю для цивільних у зонах конфлікту по всьому світу
 
06:52 10/02
Внаслідок обстрілів на Херсонщині поранено 8 людей, серед яких – дитина
 
06:00 10/02
Складна евакуація важкохворої жінки із зони бойових дій у Бериславському районі
 
18:00 09/02
День 1447. 9 лютого. Що обговорюють херсонці у соцмережах
 
16:06 09/02
Пережив катування й приєднався до ЗСУ. Історія бійця зниклого безвісти у Кринках на Херсонщині      
16:06 09/02
Житель Скадовська працював на окупаційну владу начальником у рятувальній службі – вирок      
16:04 09/02
ЗСУ На ТОТ Херсонщини знищили склад боєприпасів армії РФ      
16:00 09/02
Мільйони на укриття для породіль: у Херсоні арештували майно директора підрядної фірми      
16:00 09/02
Дефіцит кадрів у медзакладах Херсона: не вистачає хірургів та анестезіологів
 
15:58 09/02
На війні загинув житель Білозерської громади Сергій Ципинюк      
14:30 09/02
Херсонські метеорологи: запаси вологи в ґрунті подають надію на хороший урожай
 
14:10 09/02
Транспортний колапс та самоусунення керівництва: жителі Степанівки скаржаться на бездіяльність старости
 
12:49 09/02
Житель Скадовська працював на окупаційну владу начальником у рятувальній службі – вирок
 
09:45 09/02
Навчають стріляти та керувати БпЛА: на ТОТ Херсонщини окупанти посилюють мілітаризацію дітей
 
09:11 09/02
Судитимуть двох жителів Херсонського району – продавали канабіс та бойові гранати
 
08:52 09/02
Пошкоджено 40 об’єктів: поліція – про наслідки ворожих ударів по Херсонщині за минулу добу
 
08:30 09/02
Ексчиновниця з Херсона, яка перейшла на бік окупантів, отримала вирок від росіян за розтрату 11 млн рублів
 
07:15 09/02
Як готується та коли виступатиме на Олімпіаді-2026 херсонський фігурист Кирило Марсак
 
06:50 09/02
Обстріли Херсонщини: ворог атакував 27 міст і сіл, поранено 6 людей
 
06:00 09/02
У Великоолександрівській громаді запрацює дитячий садок у спеціальному автобусі
 
17:00 08/02
День 1446. 8 лютого. Що обговорюють херсонці у соцмережах
 
15:00 08/02
Як працюватиме мобільна аптека на Херсонщині з 9 по 13 лютого – графік
 
13:08 08/02
Російські загарбники обстріляли Дудчани Милівської громади (фото)
 
11:55 08/02
Ворог обстріляв Свято-Духівський кафедральний собор у Херсоні: будівля зазнала значних пошкоджень (фото)
 
Все новости

Архив публикаций

«    Февраль 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728 
СПЕЦТЕМЫ


    Угорська екуменічна служба допомоги у Херсоні передала 7 тонн гуманітарного вантажу багатодітним родинам з Донбасу

    Велику підтримку в зберіганні 7 тонн доставленої гуманітарної допомоги та організації видачі гуманітарних наборів багатодітним родинам з зони АТО, надала херсонська міська влада.



    Перший етап видачі допомоги від угорських партнерів розпочався 2 лютого 2015 року у приміщені Херсонського міськвиконкому.

    Громадська організація "Ліга ділових і професійних жінок" розпочала благодійний проект гуманітарної допомоги багатодітним родинам, які вимушено переселилися до м. Херсона та Херсонської області зі Сходу України.

    «Ліга ділових жінок» є партнером Угорської екуменічної службою допомоги (м. Будапешт) у проектах направлених на надання гуманітарної допомоги людям, які опинилися у надзвичайних та складних ситуаціях.

    Угорська екуменічна служба допомоги, має колосальний світовий досвід з надання гуманітарної допомоги для постраждалих внаслідок катастроф природного та техногенного походження. Волонтери Служби працювали в 36 країнах світу з надання допомоги потерпілим від епідемій, повеней, військових дій. Основний принцип - ДОПОМОГА ЛЮДЯМ - ПОТЕРПІЛИМ жителям проблемних регіонів, незалежно від їх національності, політичних переконань, поглядів та віри. Такі міжнародні програми проводяться у співпраці з громадськими та благодійними організаціями, у тому числі ООН, які надають підтримку країнам, де сталися надзвичайні ситуації.

    Угорські колеги відгукнулися на пропозицію провести програму адресної допомоги багатодітним сім'ям, які знайшли притулок у Львові, Івано-Франківську, Харкові, Запоріжжі та Херсонській області.

    У Херсонській області проект гуманітарної допомоги охоплює 150 родин, які виховують трьох та більше дітей та неповні родини де виховуються двоє дітей.





    Перелік родин, які отримали та отримуватимуть допомогу узгодженні міським центром соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Херсонської міської Ради, обласним центром соціальних служб для сім’ї та молоді ХОДА, старшим радником з правових питань УВКБ ООН, регіональним представництвом по півдню України «Крим SOS».

    Велику підтримку в зберіганні 7 тонн доставленої допомоги та організації видачі гуманітарних наборів постраждалим, надала херсонська міська влада.
    Перший етап видачі допомоги від угорських партнерів розпочався 2 лютого 2015 року у приміщені Херсонського міськвиконкому.

    100 родин-переселенців, які проживають на території міста Херсона отримали по 40-кілограмовому комплекту гуманітарної допомоги. У перелік предметів допомоги входять комплекти з побутовою хімією, набори гігієни для дорослих й окремо для найменших - підгузки та предмети дитячої гігієни. Продуктові набори харчування містять крупи - 4 видів, борошно, соняшникова олія - 4 л, макаронні вироби - 2-х видів, м'ясні тушонки 2-х видів, набори мила, шампуні, миючі засоби.

    З 4 лютого 2015 адресну гуманітарну допомогу через волонтерів громадської організації отримають багатодітні родини зі Сходу, які зупинилися в Генічеську та Генічеському районі.

    5 лютого допомогу доставлять до Нової Каховки, Каховський район, Велику Лепетиху, Верхній Рогачик і Чаплинку.

    6-7-8 лютого 2015 гуманітарні набори отримають родини з Цюрупинського, Голопристанського, Бериславського та Білозерського районів.
    Окремі теплі та щирі слова вдячності висловлюємо:

    - волонтерам проекту, які забезпечували організацію та логістику видачі гуманітарної допомоги: Андрію Недбайло, Галині Кривошеї, Сокур Ірині, Анастасії Кравець, Євгену Іванченко, Олександру Вичиховскому, Олександру Головіну, Вусалу Сафорову Ангеліні Кравець, Роману Єфанову.
    - учням ДНЗ "Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну" - Вячеславу Трофімову, Давіду Білоконю.
    - херсонському координаційному центру по роботі з особами, які прибули з Луганської та Донецької областей (керівник Антон Єфанов)
    - відкритій координаційній раді з питань допомоги населенню у надзвичайних ситуаціях (керівник Наталя Кравець) .
    - Херсонській обласній федерації Традицйного окинавського годзю-рю карате до (президент Артем Яковлєв)
    - міському центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Херсонської міської Ради (директор Антон Єфанов), обласному центру соціальних служб для сім’ї та молоді ХОДА (директор Дмитро Муценко), старшому раднику з правових питань УВКБ ООН Катерині Гандзюк, регіональному представництву по півдню України «Крим SOS» (координатор Віталій Захарчук), представнику UNICEF Ukraine в Херсонській та Дніпропетровській області Тетяні Скляренко.
    ДЯКУЄМО УСІМ ВАМ ЗА ДОПОМОГУ!





    Наталя Кравець,
    Керівник ХМГО «Ліга ділових та професійних жінок»




    Похожие публикации

    Добавьте комментарий




    0"/>

    ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

    17:33 11/02
    Окупанти звинуватили ще одну мешканку лівобережжя Херсонщини у “шпигунстві”      
    17:31 11/02
    Херсонські аграрії отримають компенсацію за втрачений урожай – уряд запустив нову програму підтримки      
    17:29 11/02
    ЗСУ завдали удару по російському ЗРК на лівобережжі Херсонщини      
    17:28 11/02
    На фронті загинув військовослужбовець бригади «Лють» зі Скадовська Сергій Алещенко      
    17:25 11/02
    Володимир Миколаєнко візьме участь у зустрічі на Кіпрі щодо питання українських полонених      
    21:30 10/02
    Чому жителі Новокаховської громади можуть претендувати на дві різні програми компенсації знищеного житла      
    19:30 10/02
    Залишають дім вдруге: із передмістя Херсона евакуювали матір з дитиною      
    19:00 10/02
    Село під постійними обстрілами: як живе Станіслав  
     
    17:00 10/02
    На Херсонщині запрацювала сонячна електростанція      
    14:30 10/02
    У Високопільській громаді облаштовують тимчасовий освітній простір вартістю близько 200 тис. євро      
    13:00 10/02
    Фігурист із Херсона Кирило Марсак достроково вийшов у довільну програму Олімпіади-2026      
    12:30 10/02
    Листи батькові пишу, відповіді не було жодного разу - син викраденого росіянами мера Херсона Колихаєва      
    10:21 10/02
    Пошкоджено багатоквартирний та 5 приватних будинків: наслідки ворожих ударів по Херсонщині (фото)
     

    09:45 10/02
    Херсонщина отримає понад 17 млн гривень з держбюджету на облаштування шкільних укриттів
     
    08:30 10/02
    Два дні пекла в зруйнованому Бериславі: Боксер показав відео евакуації, яка перетворилася на жахіття
     
    07:15 10/02
    Херсон – це лише початок того, що може стати реальністю для цивільних у зонах конфлікту по всьому світу
     
    06:52 10/02
    Внаслідок обстрілів на Херсонщині поранено 8 людей, серед яких – дитина
     
    06:00 10/02
    Складна евакуація важкохворої жінки із зони бойових дій у Бериславському районі
     
    18:00 09/02
    День 1447. 9 лютого. Що обговорюють херсонці у соцмережах
     
    16:06 09/02
    Пережив катування й приєднався до ЗСУ. Історія бійця зниклого безвісти у Кринках на Херсонщині      
    16:06 09/02
    Житель Скадовська працював на окупаційну владу начальником у рятувальній службі – вирок      
    16:04 09/02
    ЗСУ На ТОТ Херсонщини знищили склад боєприпасів армії РФ      
    16:00 09/02
    Мільйони на укриття для породіль: у Херсоні арештували майно директора підрядної фірми      
    16:00 09/02
    Дефіцит кадрів у медзакладах Херсона: не вистачає хірургів та анестезіологів
     
    15:58 09/02
    На війні загинув житель Білозерської громади Сергій Ципинюк      
    14:30 09/02
    Херсонські метеорологи: запаси вологи в ґрунті подають надію на хороший урожай
     

    14:10 09/02
    Транспортний колапс та самоусунення керівництва: жителі Степанівки скаржаться на бездіяльність старости
     
    12:49 09/02
    Житель Скадовська працював на окупаційну владу начальником у рятувальній службі – вирок
     
    09:45 09/02
    Навчають стріляти та керувати БпЛА: на ТОТ Херсонщини окупанти посилюють мілітаризацію дітей
     
    09:11 09/02
    Судитимуть двох жителів Херсонського району – продавали канабіс та бойові гранати
     
    08:52 09/02
    Пошкоджено 40 об’єктів: поліція – про наслідки ворожих ударів по Херсонщині за минулу добу
     
    08:30 09/02
    Ексчиновниця з Херсона, яка перейшла на бік окупантів, отримала вирок від росіян за розтрату 11 млн рублів
     
    07:15 09/02
    Як готується та коли виступатиме на Олімпіаді-2026 херсонський фігурист Кирило Марсак
     
    06:50 09/02
    Обстріли Херсонщини: ворог атакував 27 міст і сіл, поранено 6 людей
     
    06:00 09/02
    У Великоолександрівській громаді запрацює дитячий садок у спеціальному автобусі
     
    17:00 08/02
    День 1446. 8 лютого. Що обговорюють херсонці у соцмережах
     
    15:00 08/02
    Як працюватиме мобільна аптека на Херсонщині з 9 по 13 лютого – графік
     
    13:08 08/02
    Російські загарбники обстріляли Дудчани Милівської громади (фото)
     
    11:55 08/02
    Ворог обстріляв Свято-Духівський кафедральний собор у Херсоні: будівля зазнала значних пошкоджень (фото)
     
    Все новости

    Наверх