Щороку експедиція Ukraїner проїжджає щонайменше 30 тисяч кілометрів Україною, розвідуючи найцікавіші локації та героїв від сходу до заходу, від півдня до півночі. Щороку ми робимо зріз усіх відзнятих за рік історій, тож перед тим, як увійти у 2019 рік, підходить час підбити підсумки 2018-го. Якою ви знаєте і щодня бачите Україну? Ми спробуємо показати її вам трішки іншою у фотографіях.
За 2018 рік Ukraїner здійснив 6 експедицій, ми робили прямі включення з двох Маланок – у Вашківцях та Красноїльську, з нами було більше десятка фотографів. У цьому матеріалі ви побачите невелику частину відібраних знімків з різних регіонів України. Ми зібрали гроші на подорож скульптора Валерія до Греції і робимо про це повнометражний документальний фільм. Наші фотографії часто і найшвидше виходять протягом року на нашому офіційному акаунті Instagram та Facebook-сторінці.
Таврія
Таврія була першою експедицією 2018-го року. Розпочалася вона ще ранньою весною. Ми поїхали до найпівденнішого регіону України на початку сезону, аби побачити, як відбувається підготовка до нього в одному з найбільш туристичних регіонів.
Заняття у дитячій вітрильній школі в Херсоні. 14 квітня 2018 року. Фото: Аліна Кондратенко.
Аджигольський маяк з висоти пташиного лету. Це найвищий маяк України, розташований поблизу села Рибальче на Херсонщині. 22 квітня 2018 року. Фото: Павло Пашко.
Майстер-бугаїст Андрій Лопушинський із села Дар’ївка на Херсонщині позує на березі ріки Інгулець. 14 квітня 2018 року. Фото: Аліна Кондратенко.
Птахи летять над піщаною напівпустелею у Таврії, неподалік Кінбурнської коси. 22 квітня 2018 року. Фото: Павло Пашко.
Репетиція циркової студії Jin Roh у Херсоні. Вже 10 років цей херсонський цирковий театр створює унікальні шоу світового рівня та гастролює з ними по всьому світу. 15 квітня 2018 року. Фото: Аліна Кондратенко.
Місце гніздування білої чаплі (великої чепури) на Кінбурнській косі. Велика чепура живе відокремлено, охороняючи свої володіння від конкурентів — представників свого виду. Та годуються вони зграями. 22 квітня 2018 року. Фото: Павло Пашко.
Фермер з містечка Олешки Альберт Федотов вирощує виноград у теплицях, колекціонує різні сорти та вважає виноградарство своїм життєвим покликанням. 16 квітня 2018 року. Фото: Аліна Кондратенко.
Жінка фарбує ліпні прикраси на будинку у Новій Каховці. 17 квітня 2018 року Фото: Микита Завілінський.
Соляні озера біля села Геройське, неподалік Кінбурнської коси. 23 квітня 2018 року. Фото: Павло Пашко.
Тут практикують унікальний метод добування солі — поетапним випарюванням. Морська вода проходить природним каскадом з двадцяти озер, наприкінці перетворюючись на рожеву ропу, з якої вже безпосередньо видобувають сіль.
Працівниця ткацького ательє у селі Любимівка, де створюються шведські килими, що експортуються до 29 країн світу. Фото: Микита Завілінський.
На самому вістрі Кінбурнської Коси море і лиман розділяють лічені метри. Як бачите, прісна і солона вода навіть кольором між собою відрізняються. 6 травня 2018 року. Фото: Павло Пашко.
Фермер Сергій Ковальов везе тачанку з капустою із теплиці, аби продати її на базарі у селі Великі Копані Олешківського району. 20 квітня 2018 року. Фото: Микита Завілінський.
Вид
на острів Джарилгач у Чорному морі. Це найбільший ненаселений острів в
Україні, розташований у Каркінітській затоці в 7 кілометрах від Чорного
моря. 25 квітня 2018 року. Фото: Павло Пашко.