Москвич Даниїл Давидов допомагатиме херсонським колаборантам керувати окупованою Голопристанською громадою. Він відповідатиме за розвиток культури та спорту. На Херсонщину Давидов потрапив минулого року та зарекомендував себе як «відповідальний активіст». Чоловік є вже колишнім депутатом місцевої ради одного з районів Москви, очолює дитячий баскетбольний клуб і сам активно грає у баскетбол.

Про це повідомляють кореспонденти «IPC-Південь».

Давидов Даниїл Жанович народився 11 червня 1986 року. Він є випускником Московського державного університету шляхів та сполучення імені Імператора Ніколая II. У 2020 році Давидов створив дитячий баскетбольний спортивний клуб «Восток» та став у ньому тренером. Згодом з’явилась доросла команда з аналогічною назвою, в якій грає директор клубу.

На лівобережжі Херсонщини Давидов з’явився на початку минулого року. Спершу як волонтер, згодом – як співробітник незаконних «адміністрацій».

За інформацією російських медіа, у 2025 році «активіст» організував перше засідання «молодіжного парламенту» Голопристанського району, брав участь у привітанні ветеранів з «80-річчям перемоги», надавав підтримку освітнім закладам та допомагав притулкам для тварин. Крім того, реалізував проєкт «Фізкульт-привіт, Херсоне!»: передав спортивний інвентар, провів майстеркласи для місцевих дітей.

Раніше повідомлялося, що росіяни призначили нового керівника окупованої Зеленопідської громади на Херсонщині.